1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

« Önemli DUYURU! » Alım Şartları ve Kuralları! Başvuru Yapmadan Önce OKUYUN! Başvuru Formu, Kurallar & Şartlar

'LifeMC - Yetkili Alımları' forumunda TheDark_Gamer tarafından 21 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Owner Of LifeMC Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Alınan Beğeniler:
    1,650
    Ödül Puanları:
    448
    Nick:
    TheDark_Gamer
    Öncelikle, size şartlarımızdan bahsedeyim ve genel bilgiler vereyim;

Discord hesabı olması ve Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.da bulunması zorunludur.

Facebook hesabı olması ve Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. eklemiş olması zorunludur.

Hesaplarınızın gerçek olup olmaması vs. farketmez; yeni açılmış bir hesapta olabilir.

Facebook'tan Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. beğenip takip etmesi ve 5 yıldız ile değerlendirme yazmış olması zorunludur.

En az 1 hafta boyunca sunucumuzda oynaması zorunludur.

Yetkili olmak için sabırlı olmalısınız.
    Başvuruma bakın tarzında cümleler
    kurmamalısınız.

Online süreniz günde en az 3 saat, ortalama 5 saat ve ideal olarak 8 saat olmalıdır. Okulunuz, işiniz veya başka bir şeyiniz bizi ilgilendirmez. Bu online süresi "genel/ortalama" online süresidir. Yani mazeretiniz olduğu günler pek etkilemeyecektir.

Herhangi bir ailevi sorununuzun olmaması bir artıdır, fakat olupta sizi etkilemiyorsa bizim için bir sorun yok.

Forumda en az 10 mesajınızın olması ve forumla aktif olarak ilgilenmeniz alınma şansınızı çok büyük ölçüde arttırır. Bu 10 mesaj kesinlikle spam ve gereksiz, saçma olmamalıdır.

Oyunda VIP veya Efsanevi rütbesinde veya daha da üstünde olmanız zorunludur.

Sunucuyu tüm platformlar da desteklemeniz gerekir.*

Duyuruları ve güncellemeleri, yani kısacası Facebook Sayfamızı takip etmeniz gerekmektedir.

Yaş sınırımız yoktur.
    Oyunculara yardımcı olmalısınız.
    Arada sırada çekilişler yapmalısınız.

Bizim için en önemli konulardan birisi resmiyet ve ciddiyettir. Çok ciddi ve resmi olmalısınız. Yetkili iken sergilediğiniz davranışlar bizi temsil etmekte; bir şeyi yapmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

Genel olarak ve en önemli şart olarak; Dürüst, adaletli, saygılı, küfür etmeyen, kimseyi aşağılamayan, hakaret etmeyen, adil, ciddi, resmi, yardım sever ve sabırlı olmanız gerekmektedir.

Eğer zaten yetkili iseniz yetkinizi yükseltmek için başvuru yapabilirsiniz.

Eğer alım başvurunuz onaylanmazsa Olumsuz eki alır, eğer onaylanırsa Alındı eki alır. Eğer alınmazsanız üzülmeyin. Neden alınmadığınızı konunuza yorum olarak yazacağız ve onu düzelttiğiniz de tekrar başvuru yapın, bizde tekrar değerlendirelim. Ayrıca, şartlara uyuyorsanız fakat test sürecindeyseniz İnceleniyor eki verilir.

Şuanda mevcut olan alımlarımız aşağıda listelenmiştir:

Yardımcı Rehber
    Rehber
    UstaRehber

Asistan

Şimdi gelelim başvuru formumuza;

*: Bu işaret gerekli demektir. İşaretin konulduğu soruyu cevaplamanız zorunludur.

*Adınız:
    *Soyadınız:
    *Yaşınız:
    *Discord adresiniz:
    *Skype adresiniz:
    *Facebook hesap adresiniz:
    *Facebook sayfamızı beğenip 5 yıldız değerlendirmesi verdiniz mi:
    *Ne kadar süredir sunucumuzda oynuyorsunuz:
    *Günlük tahmini veya ortalama online süreniz:
    *Oyundaki rütbeniz:
    *Neden biz:
    *Neden siz:
    *Amaçlarınız:
    *Sunucudaki hedefleriniz:
    Ek Notlarınız(yok ise yok yazabilirsiniz):

*Adınız: Mustafa
    *Soyadınız: Öncel
    *Yaşınız: 18
    *Discord adresiniz: !мυѕтαғα öɴcel#0001
    *Skype adresiniz: mustafaoncel92
    *Facebook hesap adresiniz: fb.com/mustafathegamer
    *Facebook sayfamızı beğenip 5 yıldız değerlendirmesi verdiniz mi: Verdim.
    *Ne kadar süredir sunucumuzda oynuyorsunuz: Açıldığından beri :)
    *Günlük tahmini veya ortalama online süreniz: 8 - 10 saat
    *Oyundaki rütbeniz: Kurucu (xd)
    *Neden biz: Uzun ömürlü, farklı ve kaliteli bir sunucunuz var, Sunucunuz da yetkili olmaktan gurur duyarım.
    *Neden siz: Çünkü ben tam da sizin aradığınız kişiyim. Tüm şartlara uyuyorum. Sizinle çalışmak ve hem kendimi hem sunucunuzu geliştirmek istiyorum.
    *Amaçlarınız: Çevrimiçi sayısını yükseltmek ve oyunculara yardımcı olmak, Sorumluluğun bir kısmını sırtlayarak diğer yetkililerin yükünü hafifletmek.
    *Sunucudaki hedefleriniz: Birinci olmak (xd)
    Ek Notlarınız(yok ise yok yazabilirsiniz): Bu hafta özel bir nedenden dolayı fazla çevrimiçi olamıyorum, başvurumu değerlendirirken bu haftayı görmezden gelirseniz sevinirim. (örnektir)

Başvuru yapmak için Yetkili Alımları kategorisine geri dönüp üstteki Konu Aç butonuna basıp konu içeriği kısmına formu yapıştırıp doldurup 3 etiket ekleyip konuyu göndermeniz gerekmektedir.

Bir de onunla mı uğraşayım ya demeyin, Yeterince istemeden ve uğraşmadan yetkili olamazsınız. Her alımda şansınızı deneyin. Alınmam demeyin. Her zaman umudunuz olsun. Şartlara uymasanız bile başvuru yapmakta özgürsünüz. Tepki çekmekten korkmayın. Yeni rehber olsanız bile ustarehber başvurusu yapabilirsiniz, sadece bir örnek. Tekrardan dediğim gibi şansınızı denemekten korkmayın..

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Konu başlığı ne olmalı?
    Format: istediğinizyetki - oyuncuadınız
    Örnek Başlık: Rehber - TheDark_Gamer

Etiketlere ne yazacağım?
    Format: lifemc, alım, kullaniciadiniz, yetkili-alımı
    Örnek Etiketler: lifemc, alım, thedark_gamer, yetkili-alımı

Şartlara uymasamda başvuru yapabilir miyim?
    Tabikide evet. Yapmalısınız. Şansınızı denemelisiniz. Tabii yinede tüm şartlara uymak şansınızı arttıracaktır.

Tüm platformlarda sunucuyu desteklemek ne demek?
    Tüm platformlarda yani, Facebook, Discord, Youtube vb. tüm bulunduğumuz platformlarda; beğeni, takip, abone, yorum vb. bize destek olabilecek her türlü şeyi yapmak demek.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2018 00:20
    HypnosEmo, AssassinDaan ve Yigit20 bunu beğendi.
  2. yagizTR

yagizTR \#Logo Designer#/ Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    125
    Ödül Puanları:
    298
    Nick:
    yagizTR
    TheDark_Gamer bunu beğendi.
  3. TheDark_Gamer

Alınan Beğeniler:
    1,650
    Ödül Puanları:
    448
    Nick:
    TheDark_Gamer
    Buradaki şartlara göre HERKES alım konularını inceleyip şartlara uyup uymadığını ve sebebini yazabilir, kendi fikrini gösterebilir fakat bunu uygun bir dille yapmalı ve başvuru yapan kişinin hevesini kıracak şekilde yapmamalıdır. Aksini yapar ise forumda uyarı yiyecektir. Herhangi bir sorununuzda yetkililere ulaşıp yardım isteyebilirsiniz, size yardım etmek görevleridir. Forumda yetkili olanların hepsi oyunda da yetkili olduğu veyahut bilgili / tecrübeli olduğu için dediğim gibi hem forum hemde oyun hakkında, her türlü konuda yardım için ulaşabilirsiniz fakat bura da da bir uyarımız olsun; hiç bir LifeMC yetkilisi sizden şifreniz, DL güvenlik şifreniz vb. kişisel / size özel bilgilerinizi istemez.

Ulaşabileceğiniz yetkililer; @TheDark_Gamer @yagizTR @ToprakM @sametdnc @kerem7934 @HypnosEmo

sametdnc ve HypnosEmo bunu beğendi.
  4. TheDark_Gamer

Alınan Beğeniler:
    1,650
    Ödül Puanları:
    448
    Nick:
    TheDark_Gamer
  5. sametdnc

sametdnc #FreeEzhel Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,142
    Ödül Puanları:
    349
    Nick:
    sametdnc
    Örnek Aşağılama ::
    Ek Notlarınız(yok ise yok yazabilirsiniz): Bu hafta özel bir nedenden dolayı fazla çevrimiçi olamıyorum, başvurumu değerlendirirken bu haftayı görmezden gelirseniz sevinirim. (örnektir)

Sunucuda online olamayacaksan neden başvurdun? Forumu gereksiz işgal etme.Şartlara dahi uymuyorsun.

HypnosEmo bunu beğendi.
  6. MeBoss

MeBoss Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    108
    Ödül Puanları:
    198
    Nick:
    MeBoss
  7. xRedGame.

xRedGame. Susturulmuş Susturulmuş Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    118
    Ödül Puanları:
    123
    @TheDark_Gamer benim DC hesabım çalındı ondan dolayı orayı sildim bilgine

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)