1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.

Yetti Artık

'LifeMC - Şikayet' forumunda AssassinDaan tarafından 28 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. AssassinDaan

AssassinDaan Olórin Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    Şikayet türü:
    • Diğer
    Diğer?:
    Küfür - Kışkırtma - Hakaret - Aşağılama - Karalama - İftira
    Sunucuya başladığımda mutluca oynuyordum falan filan sonra /ms keşfettim girdik işte SudeTuran51, sametdnc, ben diğerini hatırlamıyorum işte ben SudeTuran51 ile CT takımındayız Samet bana iftiralar attı hilesin bilmem ne diye. İşte hileci olduk(Hile falan yoktu, kurmasını bile bilmem) onlara göre o sıralar, sonra arenaya gittim tabi Redkiller ile gidiyorum daha yeniyim, geldi bana vuracak bende ona vurdum savurması var bunu bi güzel itti buda yine Hile diye iftiralar attı, şu sıralar sorsam utancından "Çok fazla savuruyordu" diye geçiştirir tabi zamanla oda anladı. O günden sonra sunucuyu bıraktıydım tabi sevinmiştir kendisi. Herkese sataşma peşinde.

Daha sonra bi gireyim diye girdim nono ile konuştuk geri döndüm sunucuya, nononun adaya gittim iyi bir arkadaş olduyduk sonra biraz takılınca nononun eski adayı geri alacaktık şimdi nono afk oldu bende ada sahibini oyalamaya çalışıyorum gelene kadar(Nası ya, az bekle gelir gibi) sonra Samet geldi dedi "Ne güzel arkadaşın var nono, assassin seni sattı" gibi gibi şeyler söylemişti bende tartıştım ne diyorsun falan diye tabi oyuncuyuz ezildik bütün herkes Samete yalakalık için yanında durdu, sunucuda ezildim(Şuan yalakalık yapanlar zamanınında beni iyi ezdiniz, bu yaptıklarınızı unutmadım, şuan yanınız da değilsem anlayın ki hatanızı affetmemişimdir, bu hayatın çoğu yerinde aynı fakir olan eziliyor..)

Sonra yaşımla dalga geçti "Annenin wp numarısını ver" gibi çok kötü sözler ile beni çıldırttı sunucuda bir kaç kişi seçip eziyordu sanırsam bende onun bir kurbanı oldu ama sabırla bu durumlara geldim.

Daha sonra ben Jtrogonun adasına gidince iyice düşman oldu, ben yine sinirden sunucuyu bıraktım ve 1 Ocak 2018de sağlam bir şekilde geri döndüm.

İşte aramız yavaş yavaş düzeldi sonra bana sataştı yine düzeldi yine sataştı..

Şimdide hiç bir sebep olmadığı için değerli bulduklarıma saldırıyor, neden saldırıyor anlamıyorum canın mı sıkılıyor, heyecan mı istiyorsun ya ben bıktım, tabi şimdi eski Daan yok karşısında ezemiyor, kendi kuyusuna düşüyor. roaacha, jtrogoya, mbboyuna ve dahasına bulaşmış/kavga etmiş ve zamanında kendinden soğutmuş birisidir kendisi.

Discorda çağırıp küfür eder, dalga geçer.

Artık görmezden gelmeyeceğim, açığımı ara bulamazsın karışıma değer verdiklerimle değil yaptığım hatalar ile gel, öyle Yüzüklerin efendisidir, gandalfdır, odur, budurla gelme. Her tartışmada gereksiz bir söz vardır oda "Görevini Yap" olmuştur görevimi layıkıyla sunucuda/forumda yapıyorum TDGya arada önemli raporlar veriyorum, üyeleri inceliyorum tabi sen nereden bileceksin oradan gözüktüğü gibi değil her şey. Bir şey derim(Haklı olarak) hemen atlar arkadaşı dese arkasında durur ama ben dersem hemen karalayayım peşinde(Bunun bir örneğine TDG şahit oldu)

Size bir tarih verdim 19.11 - 25.12 adında, bu günün işareti idi, Tanrı sizi korumuş ki bilgisayarım çöktü bütün kanıtlar gitti(Samet ve dahasının yaptıkları.) Aslında vazgeçecektim Samet ısrarla sataşınca ARTIK YETTİ.

Özelden şikayet ederek bir şey olmadığına vardım, uzun süredir şikayet ediyoruz, şikayet açmak istemezdim buna sen zorladın. Artık bir ceza almasını istiyorum.

Daha nicesinin bana yaptıkları vardır, benim her yerde gözüm, kulağım var arkamdan konuşurken dikkat edin yanınızdakilere, artık eski Daan yok karışınızda.

Çok gereksiz bir şekilde inat ediyor, bir aralar mbb ile kavga ettik ama mbb yaptığı hatanın farkına varıp doğruyu seçti bizde ona çok büyük bir saygı duyduk, hiç bir şekilde dalga geçmedik, sende böyle yapsan saygı duyacağız ama inat ettikçe dahada sana duyduğumuz saygıyı düşürüyorsun ben aramızda kavga olmasın, iyi geçinelim(Bir tartışmada demiştim) diye bir şey demezken sen sataşıyorsun, ben isterim ki sunucuda taraflar olmasın, herkes birbiri ile iyi anlaşsın. Hatanın farkına varıp büyük bir erdemlik yapıp özür dilersen(Özelden bile diyebilirsin, bence dahada uzatma, doğruyu göreceğine inanıyorum, inancımı boşa çıkarma, özür dileyince karizman çizilmeyecek aksine sana dahada saygı duyacaklar yaptığın bu erdemlik için.) şikayetimi geri çekeceğim, iyi günler.

-AssassinDaan
    Yazılma Tarihi: 27.12.2018 - 28.12.2018

Sunucuya tutunan oyuncular bu ve bunun gibiler yüzünden azalmakta.
    Gereğini yapılmasını istiyorum.

Etiketler:
    Babusca, HypnosEmo, Cnty_Emo ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Bobzillaa

Bobzillaa Enes Onur Ata Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    168
    Nick:
    Bobzillaa
    Gerçek ad:
    Enes Onur Ata
    Keşke böyle olmasaydı.

sametdnc ve denysbaba bunu beğendi.
  3. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    Keşke.. Çok inandım ama böyle oldu, umarım doğruyu görür de dahada uzamaz.

sametdnc ve Bobzillaa bunu beğendi.
  4. roaach

roaach Lumturi Yazar

Alınan Beğeniler:
    524
    Ödül Puanları:
    313
    Nick:
    Lumturi
    Gerçek ad:
    Alperen
    Discord:
    RA Lumturi#0001
    Umarım ceza alır.

Bobzillaa bunu beğendi.
  5. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    İsteğim ceza değil, aramızın düzelmesi.

Bobzillaa bunu beğendi.
  6. Cnty_Emo

Cnty_Emo Unutulan tüm mutluluklar fotoğraflarda yaşar. Sponsor Üye Vip Üye Stajyer

Alınan Beğeniler:
    649
    Ödül Puanları:
    438
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Böyle olmasını istemezdim. Bu kadar sebep varsa umarım hak ettiği cezayı alır

sametdnc, Bobzillaa ve AssassinDaan bunu beğendi.
  7. HypnosEmo

HypnosEmo Sauron Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,490
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    HypnosEmo
    Gerçek ad:
    Emirhan
    Oha bütün anıları burdan hatırladım zaten sdsdsd

8. sametdnc

sametdnc FlowKing Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,111
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Bak bro,Nono ve bahsettiğin çoğu kişiyi tanımıyorum.O adamın adasına gittiğini bile bilmiyorum.Neyse,madem bulaştım e tabi tonlarca kişiyi ezdim(!)falan bunu bütün herkesten duymak isterdim.O zamanlar bizde fakirdik xD.Tuna ile tanışmış ancak paramızın olmadığı 100m ile sınırlı olduğu bir dönemdi.O redkiller olayında "MS" yoktu.O olayda fazla savurduğunu iddia etmiştim.Aldık denedik aynı gibi geldi ve birşey demedik.Sunucuyu bıraktığını başladığını seni bile bilmiyordum.Sen sunucuyu bıraktın diye de sevinicek değilim elbette.
    "Herkese sataşma peşinde" Yanlış.Sevmediğim veyahut sevdiğim ancak tartışmalar,büyük olay çıkan kişiler.En basiti=Jtrogo.
    Nono kim hala bilmiyorum ancak ona assasin seni sattı,şöyle yaptı falan demişmiyimdir?Hayır.Demiş isem bile bir sebebim vardır.Yalakalık için/adama gelmek için yanıma yaklaşan çoktu,doğru.Ancak hepsini tespit edip sohbeti bıraktık.Çoğuda yaşı küçük kişiler.Annenin wp numaranı istediğimi hatırlamıyorum.Ancak dediysemde kusura bakma.Kimseyi ezme gibi bir amacım yoktu.Öyle kişileri direk ignorelerdik.Veya çağrıya alıp konuşurduk.Jt'nin adasına gittin diye düşman olmam.Olsaydım Emo ya Toprak a olurdum.Aramızın o zamanlar hiç bozulup düzeldiğini sanmıyorum.Eski Daan yok xD.Bak bro emin ol birşeyleri değiştirmek istesem temelinden yaparım.Kendi kuyuma düşmem söz konusu bile olmaz.Jtrogo,MBB,Roa gibi bir çok kişiyle kavga ettik doğru.Çoğu kavgada görüş yüzünden oldu evet.Ancak bu kişiler ve ben server'in temel taşları değiliz.Küfür nasa'da.Doğru.Bende bunu seviyorum.Gandalf gibi?Sevdiğiniz şeyi abarttığınızı alaylı bir şekilde yüzünüze vurdum.bunda birşey yok bence.Senle kavga etmek istesem yaklaşık 1 yıl boyunca iyi geçinmem.Arkadaşı dediğinde Furkan xD.Furkan ın savunduğu şeylerin bir kısmı bana mantıklı geliyor.Atatürk gibi.Düşünme ayrılığı veya birliği olamaz mı?Hatan var.

Neyse.Bu kadar yazıcağım.Sunucuya başladığımdan beri amacım troll ve eğlenceydi.Amacımı yerine getirdim.Ancak kimsenin kalbini kırmak istemedim.(Skype dışında xD)
    Bunlarıda okuyup konuyu düzenlersen sevinirim
    -Özür dilemek küçük düşmek,ezik gibi durmak değildir.Her olayda dilenebilir bro.

Cnty_Emo, AssassinDaan ve Bobzillaa bunu beğendi.
  9. Bobzillaa

Bobzillaa Enes Onur Ata Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    168
    Nick:
    Bobzillaa
    Gerçek ad:
    Enes Onur Ata
    Bunlarıda okuyup konuyu düzenlersen sevinirim :blob-dans:

sametdnc bunu beğendi.
  10. sametdnc

sametdnc FlowKing Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,111
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Şunuda ekleyim:sunucuya tutunan oyuncuların çoğunu ben getirdim.Sunucuya olan hizmetlerim,emeklerim inkar edilemez.

11. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    Konunun arkasındayım, bunlar yaşandı.

Bende onu diyorum zaten iyi, özür dilemekten kaçınıyor herkes, küçük düşerim diye ama aslında güzel bir şey. Yukarıda olanların hepsi yaşandı
    Abartmış olabilirim ilk zamanlarda ciddiyetimi bozdum sonra TDG uyarınca hem ciddiyetime devam ettim hemde sunucuda diğer sunuculardan farkımızı göstermek için aramızda birbirimize böyle seslenip, muhabbet ediyoruz.
    Aslında bu konuda çok fazla kişiyi şikayet edecektim, bilgisayarım çökünce değerli bulduğum seni şikayet ettim aslında amacım şikayet bile değil.

sametdnc bunu beğendi.
  12. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    Ayrıca böyle bir Orta Dünya olayı başlatmamız sayesinde çoğu oyuncular memnun ve sunucuya bağımlı oluyorlar ve tutunuyorlar, oyuncuların tarzını seviyorlar. Gizemli ve eğlenceli buluyorlar bizim oyun oynama amacımız eğlence değil mi? LifeMC ve oyuncuları bunu gereğinden çok veriyor.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  13. sametdnc

sametdnc FlowKing Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,111
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Sen cnty,emo,roa bunu çok abarttınız.Aşırı derecede.

denysbaba, AssassinDaan ve mbboyun bunu beğendi.
  14. Cnty_Emo

Cnty_Emo Unutulan tüm mutluluklar fotoğraflarda yaşar. Sponsor Üye Vip Üye Stajyer

Alınan Beğeniler:
    649
    Ödül Puanları:
    438
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Benim de Orta Dünya olayı sayesinde roaach, Emo, Daan gibi sevdiğim arkadaşlarım oldu. Bence ilk olarak bir olayın iyi taraflarını düşünmeliyiz. Sonrasında ise kötü taraflarını. Bir olayın sürekli kötü taraflarını aramaya çalışırsak bu şekilde fikir ayrılıkları, tartışmalar ve hatta kavgalar bile çıkıyor. Benim de asıl dileğim kimsenin ceza almayıp ikinizin barışması. Tabi barışıp barışmamak sizin elinizde.

AssassinDaan bunu beğendi.
  15. sametdnc

sametdnc FlowKing Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,111
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    İstediğinizi yapın bro.Ancak bu şeylerle çoğu kişinin olumlu olumsuz dikkatini çektiniz.Forumun her yerindr gandalf şu veya bu yazısını görmek baydı.Rap den örnek vericeksen ben çok yakında paramı bundan kazanmaya başlıyacağım bro ;) Fikir kavgası iyidir.

denysbaba bunu beğendi.
  16. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    3,119
    Ödül Puanları:
    953
    Nick:
    gandalfdede
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    DaanR#0026
    Eğlence için yapıyoruz abartmış olabilir yakın zamanda Orta Dünya Ansiklopedi Projesi başlattım hem foruma daha çok ziyaretçi gelmesi için hemde oyuncuların kitaplara ve arkadaşlıklara önem vermesi için yaptık rahatsız olabilirsiniz, görmezden gelin emin ol yararı çok fazla.

sametdnc bunu beğendi.
  17. Cnty_Emo

Alınan Beğeniler:
    649
    Ödül Puanları:
    438
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Evet biraz abartmış olabiliriz. Zaten her şeyin fazlası zarardır. Ben de sizlerin görüşünüz doğrultusunda kararlar veriyorum. Eğer sizin görüşlerinizi önemsemeseydim bana ne, bunlar da çok boş yapıyo xd falan derdim :D Fikir kavgası elbette iyidir. Ama bazen bunu aşırıya kaçıranlar oluyor. Sadece seni örnek göstermiyorum. Bu benim günlük yaşamımda da oluyor. Herkesin düşüncesi benim için önemlidir bunu da ekleyeyim :d

sametdnc bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...