1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Yeşil Yol

'Dizi - Film' forumunda Cnty_Emo tarafından 19 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Cnty_Emo

Cnty_Emo Sponsor Üye
    Sponsor Üye Emekli

Beğenilmeler:
    1.037
    upload_2019-6-19_0-49-5.jpeg
    Bu konumda sizlere Yeşil Yol filminin konusunu anlatacağım. Konumuza Geçelim.

Paul Edgecomb'un işi bir hapishanede idam cezasına çarptırılmış mahkumları idam etmektir. Paul hapishanede onlarca mahkumun idamını yönetmiştir. En son hapishaneye gelen John Coffey ismindeki bir mahkumun idamını yönetme görevi yine Paul'a verilmiştir. John Coffey iki kız çocuğunu öldürmekten dolayı idam edilecektir. John Coffey ilk bakışta dev gibi bir adam olarak görünse bile aslında içinde çok saf ve temizdir. Paul idam edilene kadar John Coffey'in birçok doğa üstü yeteneklerinin olduğunu fark eder. Paul, John'u tanıdıkça onun suçsuz ve çok iyi biri olduğunu anlar. Paul, John'u idam etmek istemese de bunu yapmak zorundadır. Peki ya John idam edilmek istiyorsa? Film 1999 yılında çıkmıştır. 3 saat 2 dakikadır.

Kişisel Görüşüm

Bu filmi ilk olarak babamla izlemiştim ve ağlamamak için gerçekten zor tutmuştum kendimi. Daha sonra kendi başıma defalarca kez izledim ve krizlere girdim. Bana göre film aşırı duygusal ve güzel. Filmi her izlediğimde olgunlaştığımı düşünüyorum. Gerçekten izlenmesi gereken bir film. İzlemenizi tavsiye ediyorum. Şunu da belirtmek isterim; filmin son sahnesi oyuncuların ağlamasından dolayı 14 kez çekilmiştir. Yeşil yolunuzun sonuna gelmeden önce hepinizin izlemesi gereken bir film.

Onları sevgileriyle öldürdü. Bu tüm dünyada her zaman böyle ve ben her gün görüyorum patron.​

-John Coffey​

Konumuzun burada sonuna geldik. Umarım beğenirsiniz. İyi Forumlar :).

2. sametdnc

sametdnc Genel Moderatör
    Aktif Üye Üye

Beğenilmeler:
    2.320
    İzlemeyen varsa kesinlikle izlesin kesinlikle. O idam sahnesine her geldiğimde ağlamaktan beter bi hale geçiyorum. Kesinlikle izleyin.

TheDark_Gamer, Cnty_Emo ve Dizzy Bey bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)