1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
 2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
  Duyuruyu Kapat

The Universe of Idaur - Kan Suyu

'Hikayeler & Öyküler' forumunda AssassinDaan tarafından 13 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. AssassinDaan

  AssassinDaan You Shall Not Pass
  Forum Baş Yöneticisi

  Katılım:
  31 Ekim 2017
  Mesaj:
  2.839
  Beğenilmeler:
  4.014
  Cool Text - The Universe of Idaur 324016102552002.png
  1. Sezon, 3. Bölüm - Kan Suyu
  Gemilerden karaya inen Uhkor ve Devler önüne çıkan her canlıyı ezip öldürüyordu Gamy ve Kroc köyden kaçarak bir mağaraya sığındı. Kralda dahil bütün köy o sabah ölmüştü, köylülerden ikisi kaçmıştı(Kroc-Gamy). Kroc ve Gamy geceyi mağarada geçirdikten sonra uzaktan köye bakmıştı ve orada gördüğü manzaraya şaşırmış ve titremeye başladıydı. Gamy ise görüntüye karşı dayanamayıp bayılmıştı. Köyün batısındaki köylüler bir çubuk ile birbirine dikilmişti. Doğusundaki köylüleri ise bir kısmını kollarını kesip kafalarına dikmişler, diğer kısmını ise yakmışlardı. Ortadaki köylüler yani sarayda yaşayanları ise kral hariç çarmıha germişlerdi. Kralı ise her tarafı iğne dolu olan bir tahta oturtmuşlardı. Köyü ve sarayı ise yakıp yıkmışlardı.

  Kroc ve Gamy köyden uzaktaki bir çobanın atını çalıp batı kralının şehrine doğru yol aldı. Yol boyunca karşılarına çıkan hayvan ve eşkıyalar ile uğraşsalar da şehre ulaşmışlardı. Kapıdaki muhafızlara "Kral ile görüşmek istiyoruz" dediler.

  Muhafızlardan biri krala: "Sınır kapısında 2 köylü sizinle görüşmek ister." dedi. Kral: "Üstlerini kontrol edip alın." diye cevapladı. Sınırdan içeri kontrollü bir şekilde Kroc ve Gamy geçmişti, Kralın huzuruna boyun eğerek girdiler "Kralım biz Vaya köylüsüyüz, bize yardım eder misiniz?" Kral: "Vaya köyüne veya krallığına yapılan saldırlardan haberimiz var. Çoban mısınız?" Gamy "Ben çobanım. Arkadaşım Kroc savaşçı." Kral "Hmm. Gamy çoban olmadığını anladım. yeteneklerin neler?" dedi. Gamy "Gerçekten çobanım." Kral: "Tamam. Kroc orduya katılsın. Sende krallığa bağlı olan köylerden birindeki hayvanlarla ilgilen. Ben sizi krallığımda kabul ederim" deyince Kroc ve Gamy sevinerek işlerinin başına koyuldu. Gamy sınırın dışındaki bir köydeki hayvanlara bakarken. Kroc kralın şehrinde muhafız olmuştu.

  2 Yıl Sonra..

  Uhkorlar civardaki köyleri yağlıyordu. Sırada Kralın şehri ve köylerine gelmişti. Kral önlem olarak her köye 1000? kadar asker. Başkentte 19000? asker bekletiyordu. Denizlere yakın köylerde ek olarak tecrübeli denizciler nöbet tutacaktı. Kral Kroc'un küçük olduğunu bilse de yaşına göre fazla büyük gösteriyordu. Bu yüzden askerinin arasına 300 asker, 17 tecrübeli asker ve 15 inşaatçı vererek yağmalanmış köyleri gezip yaşayanları başkente getirmesini emretmiştir. Kroc başkente en yakın yağmalanmış köy olan Tav Krallığına doğru yol almıştı. Yol boyunca eşkiya ve değişik varlıklar ile uğraşsa da 1 asker bile kaybetmemiş Tava ulaşmıştı. Tavdaki sarayın içinde yaşayan 5 kurt ve 100e yakın insan sığınıp yardım bekliyordu. Kroc yanlarına gidip "Uhkorlar mı saldırdı?" diye sordu. Bir köylü: "Hayır, bir kaç insan gördük. Daha sonra çoğumuz bayıldık ve zehirlendik." dedi. Kroc Uhkora bağlı insanlardan şüphelense de doğunun da bu işte eli olabilirdi. Yaşayanları ve yaralıları alıp başkente götürmesi için 3 tecrübeli askeri ve 25 askerini Köylü Hourd'a verdi. Daha sonra etraf da ki köyleri 2 ay gezse de bir yaşayan bulunamadı.

  Kroc askeri ile başkente dönüp geri krallık ordusuna katıldılar. Kroc'un başkente getirdiği köylüler Uhkora bağlı insanlardı. 2 aydır kimseden alınamadı. İçeriden verilen bilgiler Uhkora ulaşınca şehirdeki Uhkora bağlı köylüler bütün ordu cephanesini kundakladı. Başkentte çıkan yangın bir anda beklenmedik şekilde büyüğünce köylüler sınır kapısına eline aldıklarını toplayıp, toplandılar. Hain köylüleri Kroc ve ordusu yakalayıp katletse de başkent yanıyordu. Krallık üyelerini başkentten sonra en büyük köye doğru götürüldü. Köylüler ise civar köylere dağıtıldı. Ordu ve Krallık yetkilileri etrafı inceleyince köye gelen köylülerin bir ajan olduğu ortaya çıktı. Kroc: "Köyden elinde meşale ile kaçan 50e yakın köylüyü yakalamaya uğraşsak da mecbur öldürdük ama gerisi kaçtı." dedi.

  Uhkor batıdaki son krallığı düşürmek için büyük bir ordu toplayıp dağılan batı köylerini basacaktı..

   
  BugraBerkGG, TheDark_Gamer ve sametdnc bunu beğendi.
 2. sametdnc

  sametdnc Genel Moderatör
  Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Mart 2017
  Mesaj:
  1.769
  Beğenilmeler:
  2.320
  Güzel konu, devamı gelsin.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)