1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.

The Messenger - Tüm Power Seallar Toplandığında Ne Oluyor

'Diğer Oyun Türlerindeki Oyunlar' forumunda bombacan tarafından 29 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. bombacan

bombacan Beni Patlatamazsın Genç Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    161
    Ödül Puanları:
    313
    Nick:
    bombacan
    Herkese Merhabalar The Messenger oyununda biliyorsunuzki gizli yerler var bu gizli yerlere power seal adı verilen yeşil madalyonlar var bu madalyonlardan tüm oyunda 45 tane bulunuyor ve ilk power seallı kırdığımızda markete yeşil sandık geliyor ve bu yeşil sandık tüm power sealları toplayınca açılıyor. Bu yüzden bende 4 saat oynayarak bundan ne çıktığına baktım bu bahsettiğimiz sandıktan windmill shuriken adında bir ninja yıldızı çıkıyor bu ninja yıldızı V1.0.4 sürümünde bu yıldız sonsuza dek atılabilecek hale getirildi.Şimdi sandığı açmadan önce tüm power sealları topladığımızdaki sandığın görünüşü:
    Screenshot_142.png
    gördüğünüz gibi sandık parıldıyor.
    Açıldığında:
    Screenshot_143.png Screenshot_144.png
    bu yazılar çıkıyor ben bu windmill shurikeni V1.0da aldım sonra update yaptım ve yukardaki 5 tane yıldız barı yuvarlak kutucuk oldu ve attığımda bana geldiğinde otomatik şarz etti.
    evet bu konumuzdanda bu kadar herkesin merakını giderim dedim

mbboyun ve Cnty_Emo bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...