1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.

Sedh123 da kimmiş?

'Kendini Tanıt' forumunda HasanKalac tarafından 29 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. HasanKalac

HasanKalac Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    83
    Nick:
    HasanK
    Gerçek ad:
    Hasan Kalac
    Selamün Aleyküm Kardeşlerim

Size Hakkımda Ufak bir Bilgi vereyim.
    Oyun Nick : sedh123

facebook: HasanKalac

Bundan Yaklaşik 3 yil once minecraft adli oyunu oynuyordum.
    Skyblock serverlerini daha cok hoşuma gidiyordu bir kaç serverde oynadim ama hepsi kapandi çok zekilerdi :) parayi bulunca ortadan Kayboluyordu server Youtube adli platformda Minecraft skyblock server diye baktigimda sonuc hala sıfırdı çünkü oynucak adam akilli bi server bile bulamamiştim.
    Facebook da önerilen LifeMc falan deniliyordu yeni bir server çok güzel başlangiç yapti falan diyerek ilgimi çekti bi girim dedim girdigime pişman miyim hayir iyi ki girmiş dim adami actim oynamaya başlamiştim 1 saat olmuştu adamda taş kaziyordum 2 saat oldu gelişmeye devam ediyorum yeni başlayanlar sohbeten para verirmisin falan diyorlardi evet dogrusu bende demiştim ama kimseler yardim etmemişti. şuan o kişilerin isimlerini hic hatirlayamiyorum. hem youtubeden skyblock farmlari hakkinda sistemlere bakiyordum hem oyunda yapmaya calişiyordum :)
    eh 1 gun gecmişti aradan ben birşeyler yaptikca servere daha cok alişiyordum servere sametdnc diye birisi başlamişti iyi bi cocuktu ama biraz tuaf birisiydi ama genede cok iyi anlaşmiştik biz adamizi yaptikca Onurbirdal ve 2 arkadaşi daha cok birşeyler yapmaya calişiyordu ozamanlar servere ilk defa lvl ustasi tagi gelmişti samete demiştim knka ben hile acicam falan biri gelirse altimi kir tamami :)))
    bizim saftirik altimi kirmiş ama bende fly acikmiş hadi gecmiş olsun :D
    OnurBirdal din adasindaki arkadaşlari ss alip beni banlatmişlardi :)) herneyse biz enesle skypeden konuşuyoruz :) knka dedim altimdaki block nie kirmadin bizim saftirik diyorki knka kirdim ama fly acik unutmuşun :) benim hatam sonucta serverin başladigim 3 gun ban yedim TheDarkGamer ile konuşarak biraz kendimi affetirmiştim ve banim acikmişti :)
    yaklaşik 5 hafta sonra :)
    Yanliş hatirlamiyor isem bizim 74 golem spawner olmuştu adamizda 2. likteydi biz rekabet olarak bu adayi duşunmuyorduk ama oyun icerisindeki oyuncular bizi rekabet ediyorlarmiş biz samet ile sonradan anladik :D
    Adamizin geliri ise 10 m bazen 13 m zorluyordu para kasmasi gercekten cok zordu
    onlar ben ve samet saatler ce spawnerlere yakin yerde afk kaliyorduk bazen ise saati 1.5m işci aliyorduk :) İlk başlarda cok zorlanmiştik ama zamanla daha da gelişmiştik bir gun ben kafam cok esmişti sinirlenmiştim oyunu birakicaktim :=) biraktimda dogrusu /warp Hapishane onunde geminin orada samete spawnerlerimizi verecektim hepsi 78 adet golem spawnerim olmuştu samete 27 adet onda vardi herneyse konumuza donelim geminin orda golem spawner yere attim samet alsin diyerek hepsi lag silde gitmişti tabi bende samete cok uzulmuştuk hadi yakalim bir sigara diyerek skypede müzik dinliyoruz kafalar nerede acaba :D
    1 ay sonra yeniden servere tekrar başlamiştim serverdeki arkadaşlarimin israri uzerine evet başladik ama herkes adasini bi ucurmuş anlayamazsiniz :D arkadaşlar beni adasina aldilar sohbet ediyoruz falan /is teamchat da ben ve arkadaşlarim bilmiyorduk ki TheDarkGamer bizim yazdiklarimizi gorecegine evet yeniden ban yedim neden biliyormusunuz mustafa ya küfür etmiştim :) evet biliyorum hakaret küfür cok yanliş birşey okadar anlattik.
    şimdi itiraf edelim .S
    carimin bani acilsin diyerek selim diye birinin hesabi dedik benim adim Hasan 2 adim selim :) her neyse bir oyun icin yalanda soledik :d carimiz bani acilmadi kanit atmami istedi atamadim :D kendi carim sedh123 gitmişti HasanK adli hesabim la devam etmek zorunda kaldim yalan soledim icin Özur dileriz :d Mustafa bey ama herneyse ban yedim car gitti bana cok koymuştu 2 ay falan gene ortaliktan kayboldum gene arkadaşlarimin istedigi icin geri donmuştum
    artik bi iştede calişiyordum ama genede LifeMC cok güzel bir sunucu oldugunu soleyebilirim
    Kardeşlerim zamaninda yaptigin hatalar seni sadece biraz daha olgunlaştirmaya ve o hatadan ders almaya teşvik ediyor
    Ben Lifemc tek cikardigim. ise
    Sadece arkadaşlik olgunlaşma kardeşlik gordum
    Bir minecraft serverinden ne olgunluk gordun la falan diyenler arkadaşlariniz dostlarim oldu kac yil oldu sohbet ettigim cok arkadaşim oldu bu anlattiklarim sadece bir herşeyin ozettidir

Nice yillara LifeMC öptüm :*

2. sametdnc

sametdnc FlowKing Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    2,170
    Ödül Puanları:
    728
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Ya karşim keşke 3 yıl öncesine dönüp sunucuya girdiğimde keşke hemen ada açsaydık.O sp lerin acısı hala duruyor :D Güzel konu,seviliyorsun.

HasanKalac bunu beğendi.
  3. HasanKalac

HasanKalac Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    83
    Nick:
    HasanK
    Gerçek ad:
    Hasan Kalac
    Sametim o gunleri özlemiyor degilim o golemler bende kuyruk acisi yapti .d 2mizdede :d

sametdnc bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...