1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

orngebeard | Detaylı Anlatım

'Kendini Tanıt' forumunda Cnty_Emo tarafından 22 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Cnty_Emo

Cnty_Emo Kalbimde bir yangın var. Alevler içinde... Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    533
    Ödül Puanları:
    413
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Herkese merhaba. Bugün daha önceden açtığım 2 konuyu sildim ve bu konuyu açtım. Her ayda 1 konuyu güncelleyeceğim. Şimdi bugüne kadar LifeMC Maceramı anlatayım.

Temel olarak başlayayım. Ben Emre Kartal ÇİNTAY 13 yaşındayım. İlk olarak orngebeard hesabı ile sunucuya 4 Şubat 2018 tarihinde girdim. İlk olarak denyysbaba ile ortak ada açtık. Uzun bir süre ikimiz takıldık ama daha sonra o sunucuyu bir süre bıraktı. Ben de adayı başkasına sattım ve ben de okul sebebiyle sunucuyu bıraktım. Yaz tatili yeniden geldiğinde sunucuya girdim. Birçok yeni kişi vardı ama çoğu eski oyuncu da sunucuyu bırakmıştı :( Ben Suleyman_King'in adasına gittim orada BugraBerkGG ve Suleyman_King ile bayağı iyi bir arkadaşlık kurduk. O adada /is top sıralamasında 7. olduk. Daha sonra onların aktifliği azaldı ve ben de o adadan ayrılıp xRedGame ve mati98'in adasına gittim. Orada da 100K level olduk. xRedGame ve mati98 de sunucuyu bırakınca ben oradan da ayrıldım. Yine Sülo'nun adaya gittim ama yine aynı şeyler oldu. Ben uzun bir süre boşta kaldım. Sonra denyysbaba ve cesursucuk'un adasına gittim ama orada tatsız bir olaydan dolayı ayrıldım.Olayı burada anlatmak pek istemiyorum.Sonra @AssassinDaan bana Saruman rolünü verdi ben de Saruman oldum :D Sonra ben yine çok uzun bir süre boşta kaldım ve en iyi arkadaşlık kurduğum @mbboyun adasına gittim. Orada PerfectArrow, 1DeliRekt7 ve Dizzy_ de vardı. Ama onlar çok girmiyordu. Biz /is topda 1. olmaya karar verdik ve bunu da başardık. Hedefimiz 2M level olmaktı ama ada grubu olarak topluca ban yedik. Banımız açıldığında okulun açılmasına bir hafta vardı. Biz de bu hedefi kış tatiline bıraktık.Daha sonra MBB banı açılınca kredi çekti. Adaya dia sp ve sağolsun ban da MVİP aldı :) 2 gün sonra da bir daha kredi çekip kendine LVİP aldı. Sonra MBB adamıza sunucunun en aktif yetkilisi olan @HypnosEmo aldı. Biz artık eski parakasma warpından sıkıldık ve yeni bir warp yapmaya başladık. Yaptık ta. Ama daha sonra adadan da sıkıldığımızı fark ettik :D Ada levelini sıfırladık. Şu anda levelimiz 0 :/. Sunucunun aktifliği de düştü ama ben okuldan dolayı olduğunu düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda aktiflik düzelir.
    Şu anlık anlatacaklarım bu kadar. Önemli olaylar olduğunda konuya ekleyeceğim. Kendinize iyi bakın. İyi forumlar!

AssassinDaan ve mbboyun bunu beğendi.
  2. mbboyun

mbboyun Yıldızlar anlatsa onları dinlerdim. Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Daha detaylı olabilirdi :D. Eline Sağlık :blob-merhaba:. Diğer partı 4 gözle bekliyeceğim :blob-havalı:.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  3. Cnty_Emo

Alınan Beğeniler:
    533
    Ödül Puanları:
    413
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Teşekkür ederim.
    Her konuma ilk yorumu sen yapıyon Yaw :D

mbboyun bunu beğendi.
  4. mbboyun

mbboyun Yıldızlar anlatsa onları dinlerdim. Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Önemli Değil. Okul dışı her an foruma bakıyorum :blob-dilçıkarmışgözkırpmış: :blob-dans:.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  5. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Konu güzel olmuş :)

:D

Cnty_Emo bunu beğendi.
  6. Cnty_Emo

Alınan Beğeniler:
    533
    Ödül Puanları:
    413
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Teşekkür ederim :)

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...