1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Minecraft - Bütün Yol Yapma Taktikleri! (VİDEOLU!)

'Minecraft - Genel' forumunda HypnosEmo tarafından 22 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. HypnosEmo

HypnosEmo Forum Yöneticisi
    Forum Yöneticisi

Beğenilmeler:
    1,819

Yol Yapma Taktikleri

Selamlar dostlar! Çoktandır konu açmamanın hasretini çekmenin şerefine bu konuyu açasım geldi ama bu konu normal değil! Bu konuda videolu yapılış şekilleri de var.(hem de benim gözümden!)

NOT: Yollar 1.12.2 sürümü ile yapılmıştır. 1.14 ve üstü sürümlerde shift sistemi değiştiği için shift ile olan yollarda zorlanabilirsiniz, diğer sürümlerde sorun yok.

Normal Yol

Klasik, bütün herkesin yapabileceği yol şekli. Bunu muhtemelen bildiğiniz için koymaya ihtiyaç duymadım.

Çapraz(Butterfly) Yol

Adından da anlaşıldığı gibi, çapraz bir şekilde yapılan yol. Videoda nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Ninja Bridge

Bu yolda shifti az tutup, elimizi hızlı çalıştırıyoruz. Videoda nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Çapraz(Butterfly) Yol(Hızlı)

Bu yolda çapraz bir şekilde yolu yapıyoruz. Sadece shifti kısıyoruz. Videoda nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Breezily Bridge

Bu yolda shift yok mu? Oha! Bu yolu ben de yapamadığım için aşağıda başka bir video verdim.

God Bridge(MoonWalk)

YOKSA BU YOL HİLELERİN YOLU MU?!?!?!?!?!?! Hayır, değil. Bu yolu da yapamadığım için aşağıda başka bir videodan bakabilirsiniz. 6.46 dakikasında bulabilirsiniz.

Son

Bu konunu da burada sonuna geldik. Her ne kadar son 2 yolu yapamasam da yapmaya çalışacağım. Sizin de yapabildiğiniz yolları yorumlar kısmına beklerim!

mbboyun, Dizzy Bey, Cnty_Emo ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)