1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Duyuru LifeSpigot Sürümü Yayınlandı! (LifeSpigot 1.7.X-1.8.X)

'Duyurular & Kurallar' forumunda TheDark_Gamer tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Developer & Owner
    Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Beğenilmeler:
    3,573
    Güncelleme:
    - Bir kaç sorun çözüldü.
    - Bazı eklentiler ile uyumluluk arttırıldı.
    - Submodule update, Upstream merge, Git commit, Apply Patches ve Rebuild yapıldı.

Güncellemeyi edinmek için Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. tıklayarak LifeSpigot.jar'ı sizdeki jar ile değiştirin. Bu işlemi yaparken sunucunuzun kapalı olmasına dikkat edin. İşlem tamamlandıktan sonra sunucunuzu açabilirsiniz. Herhangi bir hatada Spigot forumlarına veyahut diğer yardım yerlerine ulaşmak yerine lütfen direkt olarak bize ulaşın. Eklentilerden kaynaklı olan hatalarda da "kişisel" olarak yardım etmekteyim.

İletişim
    Discord: Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.

Not: Değişiklikler sunucumuza (LifeMC'ye) uygulanmıştır. (03:11)

Cnty_Emo ve mbboyun bunu beğendi.
  2. BoşunaDemedik

BoşunaDemedik Yasaklanmış
    Yasaklanmış Üye

Beğenilmeler:
    4
    Eline Sağlık.

TheDark_Gamer bunu beğendi.
  3. Tylerlegit

Tylerlegit Vip Üye
    Vip Üye Stajyer

Beğenilmeler:
    56
    Hayla Denemeyen varmı [Tabikide var ben]

4. BlazeNetwork

Üye

Beğenilmeler:
    1
    Yeni güncellemeleri bekliyoruz muhteşemsin.

5. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Developer & Owner
    Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Beğenilmeler:
    3,573
    Snapshot Güncellemesi!

- Yüzde %60'a kadar performans artışı
    - Tüm kütüphaneler güncellendi (1.13.2'den daha güncel :D)
    - Bazı eklentiler ile uyumsuzluk sorunu çözüldü (bu sürümde Essentials çalışmaz EssentialsX kullanın, GroupManager hala çalışmakta)
    - TimingsV2 güncellemeleri yapıldı.
    - Netty, guava gibi bazı büyük kütüphaneler güncellendi.
    - Gereksiz dosyalar ve hata / uyarı mesajları kaldırıldı, mesela offline mode uyarısı kaldırıldı.
    - Bir kaç nadir hata çözüldü.

.. ve ..

- Herobrine kaldırıldı.
    - Snapshot: Buglar eklendi. (Muhtemelen gözümüzden kaçan yanlışlıkla eklediğimiz şeyler :D)
    - Stabil sürümlere ilk temeller atıldı :D

Snapshot Uyarıları

Bu bir snapshot güncellemesidir ve sadece kendi bilgisayarımda test edilmiştir.
    Genel olarak her şey çalışıyor gibi görünse de şiddetle yedek almanızı tavsiye eder, başınıza gelebileceklerden sorumlu olmadığımı belirtirim.

Henüz hala ViaVersion çalıştırabilmiş değilim fakat uzun süredir üzerinde çalışıyorum. Yakın zamanda çalıştırabileceğime inanıyorum. Bu sayede 1.7.10 sunucu üzerinden 1.13.2, 1.14 gibi en yeni sürümlere kadar erişime açabileceksiniz.

Ekstra olarak sunucu sürümü 1.7.10 olduğu için lütfen internetten harita indirirken veya tek oyunculuda yaptığınız haritayı aktarır iken 1.7.10 ile uyumlu olmasına dikkat edin. Mesela benim yaptığım bir hata sonucu (1.8.9 clienti ile boş dünya açıp sunucuya atmıştım) map bozuk çıkmıştı.

Daha sonrasında tabii durumu farkedip 1.7.10 ile boş dünya oluşturdum. Boş dünya oluşturmakta ki amaç sunucuda build yapabilmek için boş bir alan sağlamak. Sunucu taraflı boş dünya oluşturmak mümkün mü bilemediğim için client ile oluşturup aktarmıştım. :D

Bu sürümü Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. tıklayarak indirebilirsiniz.​

#25 TheDark_Gamer, 3 Nisan 2019
    Son düzenleme: 10 Nisan 2019
    sametdnc ve DenyysBaba bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 3)