1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

LifeMC Discorda Eğlence kanalında bilinmesi gereken kurallar

'LifeMC - Rehberler & Dersler' forumunda Tylerlegit tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Tylerlegit

Tylerlegit Vip Üye
    Vip Üye Stajyer

Beğenilmeler:
    51
    Öncellikle Uzun Rageli Günler.Tekrardan Ve 500 Kere tekrardan Ben Tylerlegit.(Şaşırmadım) Sayı sayma oyunu herkes bilir 0.1.2.3 diye gider bunun kurallarını söylücem size şimdi.
    Oynanış: Bu kanalda sayı sayılır. Sizden önce yazılan sayıya +1 sayı ekleyip yazmanız gerekir. Araya 1 kişi girmeden tekrar sayı saymak yasaktır.
    Peki Yanlış yazdınız 6072 iken sayı gittiniz 5073 yazdınız bişey olmaz.Ancak düzeltmeniz daha iyi olur yoksa 5073 ten sonraki bütün her şey silinir.
    2. Oyunumuz Kelime Türetme Son harfi Ne ise Onla başlayan Bir kelime yazılır.

Oynanış: Bu kanalda kelime türetilir. Sizden önce söylenen kelimenin son harfiyle başlayan bir kelime bulup yazın. Araya en az 2 kişi girmeden tekrar yazmak yasaktır.
    Peki bunda da yanlış yazdınız tabikide bişey gine olmaz.Ancak düzetmeniz daha iyi olur yoksa Diyelimki S son harf siz gittiniz B ile başlayan bir kelime yazdınız B den sonra ne yazıldıysa hepsi silinir.

3.Oyunumuz Tuttu Tutmadı Alttaki Çok kötü Tuttu Alttaki Benden daha kötü gibi

Oynanış: Her kullanıcı üstteki kullanıcının yazdığı "alttaki kişi xxx" şeklindeki tahminin tutup tutmadığını söyler ve alttaki üye için yeni bir tahmin yazıp gönderir. Örneğin "Alttaki kişi kurucu" yazarsak, ben kurucu olduğum için "Tuttu, Alttaki kişi yetkili" yazıyorum. Eğer bir yetkili buna cevap verecek olursa yine Tuttu ile başlayıp kendisi bir tahmin de bulunuyor. Eğer yetkili değilse de tutmadı ile başlayıp tahminde bulunuyor. Tabii bunların hepsini kafamdan attım, örnek verdim. Tahminleri ve tutup tutmadığını kendiniz değiştireceksiniz. Başarılar, İyi Eğlenceler!
    Peki bunda da yanlış Yazma İhtimalin yok ama Küfür Vs Yasaktır.
    Bu Kadardı Diğer Oyunlar İçin Diğer Günlere artık smh

TheDark_Gamer ve Cnty_Emo bunu beğendi.
  2. HypnosEmo

HypnosEmo Forum Yöneticisi
    Forum Yöneticisi

Beğenilmeler:
    1,565
    Resim :/

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)