1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

LazAbi - Onur Birdal Kimdir?

'Kendini Tanıt' forumunda LazAbi tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

?

LazAbi nasıl biri?

1. İyi

2. Kötü

3. Tanımıyorum

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. LazAbi

LazAbi Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    18
    Öncelikle hepinize iyi oyunlar diliyorum LİFEMC ailesi.

Benim tam adım ve soyadım Onur Taha BİRDAL ( Nam-ı Diğer 'LazAbi' ). İstanbul'da ikâmet ediyorum. İstanbul'un bir ilçesindeki Endüstri Meslek lisesine gidiyorum ve lise son sınıfım. Yani 18 yaşındayım. Galatasaraylıyım ve gurur duyuyorum :). Server'a ilk başladığım zaman server'ın adı farklıydı. İsmini verebilirim fakat belki bir sıkıntı olur diye vermek istemiyorum. Bir zaman sonra Mustafa'nın ( Nam-ı Diğer 'TheDark_Gamer ) diğer kurucuyla anlaşamamazlığından dolayı server kapandı. Bu duruma az çok üzülmüştüm yalan yok. Adam akıllı server bulduk ve server kapandı vay arkadaş. Bir zaman sonra bu serverin facebookta grubu vardı. Mustafa ordan açıklama yaptı yeni server açtığına dair. Hemen oynamaya başladım. İlk zamanlar servera para yatırmak istemiyordum. Kendi adamda tarım yapıp başka adalar da çalışıyordum. Hatta bu olayla ilgili komik bir anımı altta ki fotoğrafta görebilirsiniz. Ardından ilk olarak Mvip aldım. Baktım olmuyor Uvip'e geçiş yaptım. Serverda o zamanlar rehberler pek aktif olamıyordu geceleri. Mustafa'ya dedim ki 'Mustafa geceleri pek rehber olmuyor serverda fazla argo kullanılıyor. İstersen benim Uvip dursun ona mute yetkisi ekle' o da bu fikri onaylayarak mute yetkisi verdi. Serverda bayağı kasıldım , kasıldım ve kasıldım. Bir zaman sonra Mustafa ile konuştum ve Asistan olmuştum. Bu süre zaafında serveri boşlamaya başladım. Hem asistan rütbesine kavuştuğum için , hem de sınavlarım ve dershanem olduğu için yetişemiyordum. Sonra bazı sebeplerden dolayı bilgisayarıma el koyuldu ve serveri bırakmak zorunda kaldım. Şimdi ise tekrardan oynamaya başladım ve artık elimden geldiğince serverda aktif oluyorum. Bu arada zamanında bana destek olan ve yardım eden başta Eray'a 'Legion9' , Samet'e 'sametdnc' , Oytun'a 'ImCristi , Ahmet'e 'KodummuSitdown' , Kadir'e 'ItsIvan , Nail'e 'dakvor' ve eskilerden adını unuttuğum kim varsa hepsine tek tek teşekkür ederim. Hikayemi okuduğunuz için teşekkür eder , hepinize iyi oyunlar dilerim LİFEMC ailesi. upload_2018-2-13_22-20-56.png

İyi Forumlar...

2. sametdnc

sametdnc KingDNC
    Genel Moderatör

Beğenilmeler:
    2,290
    Zam****NW <3 Görevini gayet başarılı bir şekilde yapıyordun.Ama online süren düşmüştü.Yoksa Asistan yetksinin hakkını veriyordun. Seviliyorsun <3 .

LazAbi bunu beğendi.
  3. LazAbi

LazAbi Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    18
    Haklısın. Dediğim gibi bazı sebeplerden dolayı istemsiz olarak düştü. Sende seviliyorsun <3

sametdnc bunu beğendi.
  4. ItsIvan

ItsIvan Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    4
    Sende sağol karşim :D

LazAbi bunu beğendi.
  5. HypnosEmo

HypnosEmo Forum Yöneticisi
    Forum Yöneticisi

Beğenilmeler:
    1,819
    İyi ve komik bi hatıra :D

LazAbi bunu beğendi.
  6. kerem7934

kerem7934 Sponsor Üye
    Sponsor Üye Emekli

Beğenilmeler:
    676
    Güzel.

LazAbi ve sametdnc bunu beğendi.
  7. BugraBerkGG

BugraBerkGG #SaveTDG
    Vip Üye Stajyer

Beğenilmeler:
    296
    Hepsi çok güzel ama en iyisi anı :D

MeBoss ve AssassinDaan bunu beğendi.
  8. eyupp61

eyupp61 Elit Üye
    Aktif Üye Üye

Beğenilmeler:
    205
    Tanımıyorum ama herkesin gönlünde taht kurduğuna göre görevini hakederek yapan biriydin sanırım :)

9. Legion9

Legion9 Üye
    Üye

Beğenilmeler:
    18
    Aga Be Özledim Bu Günleri ...

TheDark_Gamer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)