1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

Kolay Para Kasmak

'LifeMC - Rehberler & Dersler' forumunda yagizTR tarafından 21 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. kerem7934

kerem7934 Rapor Görevlisi Rapor Görevlisi Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    635
    Ödül Puanları:
    678
    Nick:
    kerem7934
  2. yagizTR

yagizTR \#Logo Designer#/ Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ödül Puanları:
    353
    Nick:
    yagizTR
  3. kerem7934

Alınan Beğeniler:
    635
    Ödül Puanları:
    678
    Nick:
    kerem7934
    Yeni başlayanlar için iyi bilgi :D

4. AyGumuS

AyGumuS Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    158
    bir de ben el atayım madem :D arkadaşlar benim fikrim şu şekilde.

Adım-1: Başlangıç

Öncelikle Diyelim ki paranız az ve ben oyuna dun başlamış bir oyuncu olarak şuanda 4 tane iron sp aldım 6 saat gibi bir kısa surede :D

Şimdi lafı fazla uzatmadan konuya girelim.Bence kaktüs , bal kabağı ,kartopu bunlar hepimiz biliriz ki uğraştırıcı şeyler.

Bunların yerine öncelikle benim tavsiyem /begenkazan dan başlayalım buradan bize gösterilen listede oyuncuların onları beğenmemiz dahilinde Bize verdikleri belirli bir ücret var Bu ücretleri onlar kendileri belirliyor size ise beğenmek yada beğenmemek düşüyor beğendiğiniz taktirde 100k 50k gibi bir ücret veriyorlar bu liste diyelim ki bitti.
    (Oyuncuları Beğenmeden Önce Bence Oyuncuların Oyunda Olmaları Gayet Önemli Neden Derseniz Bazı Sıkıntılar Oluyor ve Para Gelmiyor Sebebini Ben De Bilmiyorum)

Şimdi Sırada serverin bize sunmuş olduğu Başka bir yöntem var
    /Parakas bu yöntemde ise oyuncuların marketlerinin kendi reklamları bulunmaktadır.

(Belirli bir ücret karşılığı Server Size bunu Sağlamaktadır zaten)

Neyse Şimdi /parakas komutu ile bize gösterilen ada warplarındaki marketlerden karşılıklı olarak kazanıyoruz yani WİN TO WİN olmuş oluyor Eminim ki Hepimizin sıkılarak yaptığı markete geri satma işlemini Server Bize bunu kolaylaştırılmış Bir Komut ile /os Komutu ile bize kolaylık sağlamışlar.Burada da ada sahiplerinin belirlediği fiyata göre Kazanç sağlıyoruz böyle böyle warpları gezerek sonunda para kazanmaya başladık :D

Adım-2: Seri Para Kasma

Artık Yavaş Yavaş para kazanmaya başladık Yani bu da demek oluyor ki artık bizim de spawner alma vaktimiz geldi.Server bize 9m karşılığında /warp spawnermarket te Demir Spawner satmakta yada başka bir spawner alıp başka bir market kurarsınız ama bence en karlısı ve en mantıklısı her zaman uğraşsız para kasma yöntemidir.

Şimdi Daha Oyun yeni başlıyor :D .Sıradaki hedefiniz daha cok spawner ve daha fazla kazandıran is warp bulmaktır. Yaklaşık 14-15 spawneriniz olduktan sonra artık siz de market açmaya başlamalısınız :D. Güzel bir stoklama ve seri akan bir huni sisteminiz olursa sizin warpınıza gelen oyuncular stokları bitmeyen bir warp düşünecektir ama 15 spawnerden daha hiç bir şey olmaz o yüzden başlarda mesela 1280 tanesini 35-40 k değil de biraz daha ucuza verirseniz oyuncu çekmeniz biraz daha fazla olur bu sayede günluk az da olsa para kasarsınız .şimdi gelelim afk sıkıntısına hepimizin buyuk bir sıkıntısı buna da ben şöyle bir çözüm buldum bir red stone devresi ile belirli surelerde belirli değerli itemleri atıyorum bu da aynı şekilde WİN TO WİN olmuş oluyor.

Sorularınız varsa buradan yada özel mesajdan yardımcı olurum İyi Oyunlar :D

Bu Anlattığım Yöntem Para Yatırmadan Uzun Vadeli Yapılabilecekler di Eğer İstek Olursa Bir Konu açar Orada da ikisini anlatırım Teşekkürler.

/AyGumuS\[BURAK]

TheDark_Gamer bunu beğendi.
  5. kerem7934

Alınan Beğeniler:
    635
    Ödül Puanları:
    678
    Nick:
    kerem7934
    Daha fazla bilgi eklenmesini bekliyoruz :D

6. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer #TheDGOfficial. Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Alınan Beğeniler:
    1,887
    Ödül Puanları:
    728
    Nick:
    TheDark_Gamer
    Bunu bu kategoriye konu olarak açarsan daha iyi olur burda farkedilmez.

7. kerem7934

Alınan Beğeniler:
    635
    Ödül Puanları:
    678
    Nick:
    kerem7934
    21 Eylül de atmıs :DD

8. PowerDiePie

PowerDiePie Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    124
    Ödül Puanları:
    328
    Nick:
    PowerDiePie
  9. withrone

withrone Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    83
    Nick:
    withrone
    Kaktüs Farmıda Yaralı Olabilir Büyük Yapınca İyi Para Kazandırıyor

10. MeBoss

MeBoss Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    115
    Ödül Puanları:
    328
    Nick:
    MeBoss
    Eline Sağlık

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...