1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
 2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
  Duyuruyu Kapat

Kişiye Özel Forum Ayraçları

'Grafik Tasarım' forumunda BugraBerkGG tarafından 6 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

 1. BugraBerkGG

  BugraBerkGG Winner's Island Coming Soon...
  Yazar Vip Üye

  Katılım:
  3 Temmuz 2017
  Mesaj:
  413
  Beğenilmeler:
  355
  Merhaba, kendi çapımda ufak tefek tasarımlar yapıyorum. Bu konumda sizler için yaptığım kişisel forum ayraçlarını derledim.

  LifeMC Genel Ayraç
  LifeMC Forum Ayraç.png  TDG Özel Ayraç
  TDG Ayraç.png  ToprakM Özel Ayraç
  toprak ayraç 2.png
  toprak ayraç.png  MBB Özel Ayraç
  MBB Forum Ayraç.png  BugraBerkGG Özel Ayraç
  Forum Ayraç.png

  Kendisi için isteyen olursa bana ulaşabilir.
  bugraberkgg#3894

   
 2. TheDark_Gamer

  TheDark_Gamer Developer & Owner
  Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

  Katılım:
  19 Mart 2017
  Mesaj:
  1.921
  Beğenilmeler:
  4.165
  Güzel olmuş, indirdim, sonraki konularda kullanabilirim. :D
   
  BugraBerkGG bunu beğendi.
 3. mbboyun

  mbboyun Süper Üye
  Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

  Katılım:
  20 Nisan 2018
  Mesaj:
  1.491
  Beğenilmeler:
  2.056
  1 tasarım konusu ile grafiker madalyası almak. :blob-sırıtıyor: Tam olarak yaptığında logo yanına 2 tane çizgi ama anlamadığım şekilde bu hafta buğraya yarıyo. :d Yönetime diss
   
 4. BugraBerkGG

  BugraBerkGG Winner's Island Coming Soon...
  Yazar Vip Üye

  Katılım:
  3 Temmuz 2017
  Mesaj:
  413
  Beğenilmeler:
  355
   
  Google Amca bunu beğendi.
 5. Google Amca

  Üye

  Katılım:
  12 Ocak 2019
  Mesaj:
  9
  Beğenilmeler:
  8
  Çizgiler biraz daha inceltilebilir. Onun dışında güzel olmuş gelişiyorsun tebrikler.

  Adam en azından diğerleri gibi tasarımcıyım diye geçinmiyor kendi çapında yapıyor kıskançlık yapmanın lüzumu yok. Ha işi bilen biri olduğunu iddia edersen söyleyelim, tasarımda yapılış zorluğu değil fikir önemli.
   
 6. mbboyun

  mbboyun Süper Üye
  Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

  Katılım:
  20 Nisan 2018
  Mesaj:
  1.491
  Beğenilmeler:
  2.056
  Benden kötü falan demedim. Kıskançlığı sadece beni sinir etmek için söylemişin. Burda kıskançlık bi şey yok. Sadece haftada 1 konu ile ve barajı geçememişken haftanın yazarı ve bi anda rol atlaması ve bi tasarım konusu ile madalya falan alması saçma. Burda sadece rolü ve madalyayı veren kişilere söylediğim şeydi. Buğraya laf atmıyorum. Başka da yazmayacağım. Dediğim şey açık. İnsanlara saldırmayı çok sevdiğin için şimdi yazdığımı farklı yerlerden anlayıp saçma sapan bi şey yazacaksın kesin şimdi. :D Eğer dediğim şey yanlış ise de zaten tdg ya da toprak yazar zaten. Seni ilgilendiren bi şey yok.
   
 7. Google Amca

  Üye

  Katılım:
  12 Ocak 2019
  Mesaj:
  9
  Beğenilmeler:
  8
  Burası herkese açık bir forum, beni ilgilendiren bir şey var. Kıskançlığı seni sinir etmek için söylemedim alınan alınır. Adam yazarlıkta emek vererek senden daha yüksek rütbelere bile gelebilir belli ki potansiyel gördüler ve atlattılar yönetimin işine karışma sende o zaman bu mantıkla? Tasarım konusunda ise buğra başlamış ve senin kötü tasarımlarından bin kat daha iyi yapıyor şu an bile. İnsanlara saldırmayı sevmiyorum sen anlamadığın için üstüne basa basa anlatıyorum dediğim gibi alınan alınır :)
   
  #7 Google Amca, 6 Aralık 2020
  Son düzenleme: 6 Aralık 2020
 8. TheDark_Gamer

  TheDark_Gamer Developer & Owner
  Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

  Katılım:
  19 Mart 2017
  Mesaj:
  1.921
  Beğenilmeler:
  4.165
  Kendisi talep etmedi, ben verdim, Discord'dan göndermişti ilk başta, o zamanda herhangi bir madalya talebi olmamıştı, güzel olmuş, kullanabiliriz, toprağa da gönder istersen demiştim fakat sonraki açtığım konularda da kullanmamıştım, kullanmayacaksam neden kullanabiliriz diyorum? Bu nedenle burada tekrar paylaşınca hatırladım ve içimden geldiği için vermek istedim. Grafiker madalyası olan kişiler şuanda aşağıdaki gibi:

  upload_2020-12-6_23-31-32.png

  Madalya açıklamasında normalde "Sunucumuza grafik ve tasarım konusunda katkıda bulunan kişilere verilir." diyor (bunun anlamı sunucu logosunu, ikonunu vs tasarlamış olmanız gerek - sadece tasarım yapıp paylaşmayacaksınız yani, paylaştığınız şey gerçekten de LifeMC sitesinde, sunucusunda kullanılmış olacak) fakat ben şuanda zaten LifeMC'nin ikonları logoları vs bulunduğundan ve bunları değiştirmek gibi bir planım olmadığından bunu zamanında esnekleştirip, madalyanın da adına uygun olması açısından (Grafiker) grafik tasarımı yapan/yapabilen veya grafik tasarımı ile ilgilenen herkese vermeyi seçmiştim.

  Bu listede ben zaten bir çok tasarımı kendim yaptığım için ve tüm madalyaları liste gibi görünebilmesi açısından kendime verdiğimden dolayı kendime verdim, yağıza tasarımla uğraştığı için ve bana bazı tasarımları yaparken yardım ettiği için verdim, furkan ve sana da talebiniz üzerine verdim tasarım yaptığınızı/tasarım ile ilgilendiğinizi bildiğimden dolayı. Buğraya ise yukarıda anlattığım sebepten dolayı verdim.

  "Sadece haftada 1 konu ile ve barajı geçememişken haftanın yazarı ve bi anda rol atlaması ve bi tasarım konusu ile madalya falan alması saçma"

  Belirtmek isterim ki, bunların hepsi ayrı şeyler. Aşağıda SS'ini eklediğim mesaj üzerine zaten alımlara @ToprakM 'nin bakması için talimat vermiştim, oda kendisi @BugraBerkGG 'yi bu rütbeye uygun görüp terfisini onaylamış, burada benim bir müdahalem yok.

  upload_2020-12-6_23-51-54.png

  Haftanın Yazarı'nı da yine aynı şekilde, @ToprakM yönetiyor. Artık jüriler ile discorddan oy mu veriliyor, belli bir Excel tablosu mu var yoksa direk Toprak mı seçiyor orasını bilmiyorum (yönetim ve yetkilileri idare etme görevini toprağa veya o an en güvendiğim forum baş yöneticisi kim ise ona verip daha çok forumun teknik kısımlarıyla ve sunucu ile ilgileniyorum), yani orada da benim bir müdahalem yok. Benim gerçekleştirdiğim tek işlem madalya vermekti, onu da yukarıda açıkladım.

  Bu mesajı göndermemin sebebi de olaya açıklık getirmek ve kendimce açıklamalarımı sunmak. Yoksa senin de en sonda "Yönetime diss .d" yazdığından dolayı bu konuda ciddi şekilde yönetime vesaire bir laf attığını sanmıyorum komedi ile karışık bir şekilde bu olayların hepsinin aynı haftaya/günlere denk gelmesine dikkat çekmeye çalışmışsın, doğru da yapmışsın benim bunları açıklamam için fırsat oluşturmuş oldun çünkü başkaları da bu şekilde düşünüyor olabilir, artık bu mesaja bakarak açıklamamı okuyabilirler.

  Lütfen kimseye "çöp tasarımların" gibi ithamlarda, aşağılayıcı, kırıcı sözlerde bulunmayın. Mesajınızı düzenlemenizi rica ediyorum. Aksi takdir de @ToprakM forum kurallarına dair bir ihlal var ise size uyarı cezası uygulayacaktır. Ben size düzenlemeniz için zaman tanımak açısından şuan bir işlem uygulamıyorum, Toprak bu mesajı görene kadar düzenlemez iseniz kendisi işlem yapacaktır.

  Son olarak belirtmem gerekirse, @mbboyun 'un tasarımlarının daha detaylı, iyi olduğunu düşünüyorum, kendisinin de dediği gibi bunlar çok da zor, muhteşem veya detaylı tasarımlar değil; fakat benim de belirttiğim gibi madalya talep üzerine verilmedi, konu sahibi @BugraBerkGG 'de kendisi zaten "kendi çapımda ufak tefek tasarımlar yapıyorum" diye belirtmiş, kendisinin çok iyi tasarım yapıyorum, profosyonel tasarımcıyım gibi iddiaları yok. Konuyu farklı yerlere çekmeye, tartışma konusuna dönüştürmeye gerek bulunmamakta.
   
  ToprakM, BugraBerkGG ve mbboyun bunu beğendi.
 9. TheDark_Gamer

  TheDark_Gamer Developer & Owner
  Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

  Katılım:
  19 Mart 2017
  Mesaj:
  1.921
  Beğenilmeler:
  4.165
  SS'i eklemeyi unutmuşum, ekledim. Dediğim gibi, tartışmaya gerek yok. Mesajlarınızı düzenleyin. Böyle basit bir konu için agresif olmaya, kin tutmaya gerek yok.
   
  Google Amca, mbboyun ve BugraBerkGG bunu beğendi.
 10. mbboyun

  mbboyun Süper Üye
  Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

  Katılım:
  20 Nisan 2018
  Mesaj:
  1.491
  Beğenilmeler:
  2.056
  Hepsini okumadım şimdi okuyacağım. Başını okudum şimdi. Şunu söyleyeyim Buğra ile bi problemim yok. Onunla yazıştık. Onun da benimle yok. Sadece yapılan işin saçma olduğunu söyledim. Şimdi yazdığını okuyacağım. Sadece Google Amca'nın yazımına sinir oldum. Çünkü yazdığı şey sadece tartışma çıkarmaktan başka bi şey değil.
   
  TheDark_Gamer bunu beğendi.
 11. Google Amca

  Üye

  Katılım:
  12 Ocak 2019
  Mesaj:
  9
  Beğenilmeler:
  8
  Öncelikle açıklamanız için teşekkürler, fakat yine de mbboyun'un paylaştığı tasarımlar kötü ve kullanılamaz. Buğra tasarımda yeni biri olmasına rağmen bu fikri düşünüp yapabildi ve bizimle paylaştı. mbboyun'un tasarımı düzgünce yorumlamak yerine bir "moderatör" olmasına rağmen böyle yorum yapmasına karşı olduğum için bende cevap verdim ve daha sonra tartışmayı uzatınca bende açıklama yaptım. mbboyun'a bile samimiyet gösteren ve ona bile ayraç yapan bugraberkgg'ye teşekkür etmek yerine böyle bir şey yapması aşırı saçma şu noktada. Yönetici olduğunuz için fikirlerinize saygı duyuyor ve konudan çekiliyorum.
   
  TheDark_Gamer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)