1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

İnceleme: Desperados III

'Aksiyon & Macera Oyunları' forumunda mbboyun tarafından 20 Mart 2021 tarihinde açılan konu

1. mbboyun

mbboyun Süper Üye
    Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    2.063
    DesperadosIII_Wallpaper_4K.png
    İnceleme: Desperados III

Merhabalar, inceleyeceğim oyun benim hikayeli oyunlara karşı 1 ay uzaklaştırmış olan bir oyun. AC: Valhalla'da 40 saat oynadıktan sonra sıkılmaktan ölecekken oyunun yarısında direkt silip, bırakmıştım. Ardından sonraki oynayacağım Desperados III'e girdim. Oyunun beni neden soğuttuğunu da yazacağım sonlara doğru. Şimdi, oyun Mimimi Games tarafından geliştirildi. Oyunun türü ise; Macera oyunu ve Gerçek zamanlı taktik. Şimdi oyunu detaylı olarak inceleyelim.
    Desperados-III-incelemesi-006.jpg
    Oyuna kuş bakışı açısı ile oynuyoruz. Chapterlarda 1 ile 5 arasında karakter yönetiyoruz. Tüm karakterlerin farklı özellikleri var. Mesela ana karakterimizin 2 tane silahı var. Diğer karakterimizin ise sniperı var. Diğer karakter ise büyü ile düşmanları kontrol edebiliyo. Başka bi karakter yere ayı kapanı koyabiliyor. Bunun gibi değişik değişik özellikler var. Bu özellikleri kullanarak istediğiniz gibi bölümleri bitiriyorsunuz. Her bölümde ise oyun size bazı görevler veriyor bunları yapmak zorunlu değil tabii ki. Oyunda yanlış hatırlamıyorsam 16 chapter var ve genelde chapterlar 30 dakika ila 1 saat arası sürüyor.
    desperados3train.jpg
    Oyunda, Chapterların başında sinematikler izliyoruz. Ve bu sinematikler cidden çok iyi yapılmışlar. Çok akıcı. Ve hikayede iyi gibi. Karakterlerin arasındaki bağlar güzel gösteriliyor. Sinematiklerin dışında, oyun içinde de konuşma yapıyolar. Karakterler kesinlikle yapay hissettirmiyor. Gerçekten karakterlerin varlığını hissettiriyor. Oyun başlarda gerçekten eğlenceliydi. Sinematikler falan da baya iyiydi. Ana hikaye iyiydi. Oyunu sürekli kaydedip, bölümü geçmek keyifliydi. En iyisi de bölümü bitirdikten sonra, bölüm içerisinde yaptığınız tüm şeyleri üstünkörü gösteriyor. Tabii bi' bölüm baya uzun sürdüğü için bölüm bittikten sonra yaptıklarımızı izlemek biraz daha iyi oluyor.
    11307_Qni8xwjpJlLi9kn7JdrWVR3rvMIKS7oxE9mXKWmxWwpmOo3V0aOquHckIPAsEFpxLxfIIWR9_RybcVaQ2Ty_oR5atL.jpg
    Şimdi ise oyunun beni neden soğdurduğunu söyleyeyim. Arkadaşlar Bölümler çok ve gereksiz derece zorlaşmaya başlıyor bi zaman sonra. Ben bu oyun türüne aşık değilim fakat başlarda rahatça normal modda oynayabiliyordum. Fakat gittikçe anlamsız ve gereksiz derecede bir zor olmaya başladı. Son 3 bölümüm kalmıştı fakat dayanamadım acayip derecede sıkıldım. Gidiyorum youtube'dan izliyorum bölümü adam 1 saat içerisinde yapıyo. Ve gittikçe spesifik şeyler yapmaya başlıyorsun. Yani ilk defa böyle bi oyun türünü oynadım. Hani zor diye direkt bırakmadım. 2-3 bölüm cidden zorlayarak oynadım fakat daha 3 bölüm daha var ve cidden çok zor geldi bana. Hemde kolay moduna aldım yani. Zor modda oynayan birisini gördüm ve adam 150 saate yakın zamanda bitirmiş. Ben daha 20 saat oynadım ve sıkılmaktan ölecektim. Sonuç olarak eğer türü cidden acayip derecede seviyosanız almanızı tavsiye ederim fakat benim gibi normal bir oyuncuysanız bence almayın. Çünkü gittikçe acayip zorlaşıyor. Sonraki incelemede görüşmek üzere

Oynanış Sürem: 20 Saat (Bitirseydim; 25 Saat)
    Puanım: 7,5

TheDark_Gamer, AssassinDaan ve Babusca bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)