1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

İçimde Kalanlar

'Kendini Tanıt' forumunda ImCristi tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

?

İçimde Kalanlar 2 Gelsin mi ? :)

1. Tabi ki gelsin. İçine attıklarını bilmek istiyoruz.

85.7%
  2. Gelmesin okumaya üşeniyoruz.

14.3%
  1. ImCristi

ImCristi Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    65
    Ödül Puanları:
    203
    Nick:
    xSentinel_
    Hoşgeldiniz LifeMC Oyuncuları
    Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere 2 hesabım var (ImCristi ve xSentinel_)
    Bu konuda her şeyiyle açık açık sizleri oyun içi kendimi anlatacağım ve bir konuyu aydınlatmaya çalışacağım.
    İlk olarak bu konuya bir anket ve en sonuna da bir form bırakacağım. Lütfen vaktinizi birazcık ayırın. :)
    Forumda 2-3 konuda geçen ImCristi'nin neden yetkisi alındı sorusu aklınızda kaldıysa ondan kısaca kendi bakış açımdan olayı anlatayım.
    Klasik bir gün TheEnderyus (Reelde sınıf arkadaşım) ile serverda oyuncularla ilgileniyoruz. Ben URH TheEnderyus'da RH. Kim olduğunu hatırlamıyorum ama TavukluTurta olma olasılığı yüksek bana msg üzerinden ImS4 (Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.) nickli oyuncunun hile kullandığını söyledi. TheEnderyus ile anlaştık arenada onunla savaşıcaktım savaşırken de jail atamayacağım için TheEnderyus ona komut verirsem (at jail hack gibi sözlü bir komut) onu jaile atacaktı.
    Arenaya gittim adam gerçekten de hackti. O zamanlar UVİP sadece p4 zırh alabiliyordu p8 p5 p6 falan da yoktu en güçlü set P4'dü ve ben de tek tek ench basarak zırh zaman para tec iksiri harcayarak 2 günde full P4 UnBreaking3 set dizmiştim (repair all de yok) TheEnderyus'a komutu verdim atmasını bekliyorum, bi yandan da savaşmaya çalışıyorum ama savaşılıcak gibi değil.
    Jaile atan da yok bişey de olmuyor adama, neyse uzun zaman savaştık zırhımın yarısını parçalayıp beni kesti.
    Ben de klasik jail attım. TDG'nin LAZABİ Kimdir konusunu okuyana kadar benim adama ''mal'' dediğim için yetkimin alındığını sanıyordum ama öyle değilmiş.
    Ben asla yetkimi gereksiz yere veya kendimi tatmin etmek için kullanmadım ve kullanmam da.
    Bir örnek vermek istiyorum.
    Zamanında adamızda chest odasını chest şeklinde yapmıştık. %100 OnurBirdal'ın fikridir.
    Daha sonra ise buildimizi çalan bu arkadaş kendi yapmış gibi gösteriyordu üstelik hakaret de etti uzun bir süre tartıştık. Biz konuyu kapatmaya çalıştık ama sürekli bizi kışkırtıyordu. Hakaret de edince 10 dakika susturma atmıştım.
    Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    (Neden hile açık onu da İçimde Kalanlar 2 Adlı konuda isteğe göre paylaşacağım.)
    Burada ise küfür etmedim kısmı var ve bu, kurucuya gitti kurucu da beni savundu ama olayın benim tarafımı bilmediği için bu 1 oldu.
    Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    Bunun gibi birsürü ss'im mevcut yukarıdaki sadece 1 oluyor sonra 2 sonra 3 derken derken Kurucunun aklında da kalır tabi (Herkesin kalırdı) ''acaba haklılar mı?'' sorusu.
    Biriktikçe birikti ve en sonunda da Hack olayında patladı ve yetkim alınmıştır.
    Olayın tamamını bugün ''LAZABİ Kimdir'' konusunda anladım ve kesinlikle beni arenada kesti diye, kafamı vermedi diye gereksiz cezalandırarak kendimi tatmin etmedim de etmem de.
    ''İyi bir savaşçıya yenilmekte utanılacak bir şey yok.'' sözü beni çok etkilemiştir ve böyle devam edeceğim.
    Her neyse giden yetki oldu iyi ki diyorum LifeMC Server'a başarılar diliyorum. :)
    Bu yazıyı sonuna kadar okuyacağınızı düşünmüyorum ben de başkasının bu kadar uzun konusunu okumazdım.
    Şimdi gelelim en son Forma;
    Benim fiziksel özelliklerimi tahmin etmenizi istiyorum sizlerden umarım üşenmezsiniz. :)
    Saç Şeklin:
    Saç Rengin:
    Göz Rengin:
    Fiziğin:
    (Aklınıza başka bir şey geliyorsa kendiniz ekleyebilirsiniz formu güncelleyebilirim. Formu dolduracak arkadaşlar lütfen parantezi silsinler. :) )
    Bu konudan bu kadar LifeMC Oyuncuları bir sonraki konuda görüşmek üzere. :)

Son düzenleme: 3 Ağustos 2018
    sametdnc ve Dizzy Bey bunu beğendi.
  2. sametdnc

sametdnc R.I.P Emre Özkan Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,027
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Saç Şeklin: Düz
    Saç Stilin:Bilmiyorum .d
    Göz Rengin:mavi
    Fiziğin:1.81 boy 78kilo
    İnş tutar .d

ImCristi bunu beğendi.
  3. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Saç Şeklin: Düz yarı uzun
    Saç Rengin: Siyah
    Göz Rengin: Yeşil
    Fiziğin: 1.83 Boy, 69 Kilo

Eline sağlık :)

ImCristi bunu beğendi.
  4. BugraBerkGG

BugraBerkGG Emre Özkan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    224
    Ödül Puanları:
    383
    Nick:
    BugraBerkGG
    Okumaya üşenmediğim bi yazı olduğu kesin :D Seviliyosun Abi <3

ImCristi bunu beğendi.
  5. ImCristi

ImCristi Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    65
    Ödül Puanları:
    203
    Nick:
    xSentinel_
    Formu doldurmanı bekliyorum... :)

BugraBerkGG bunu beğendi.
  6. BugraBerkGG

BugraBerkGG Emre Özkan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    224
    Ödül Puanları:
    383
    Nick:
    BugraBerkGG
    Saç Şeklin:Havaya kaldırılmış :D
    SaçRengin:Siyah
    Göz Rengin:kahverengi
    Fiziğin:175 boy 70 kilo

Son düzenleme: 3 Ağustos 2018
    ImCristi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...