1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Hareketli Masaüstü Resmi Yapma | Wallpaper Engine

'LifeMC - Rehberler & Dersler' forumunda mbboyun tarafından 7 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. mbboyun

mbboyun Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,877
    capsule_616x353.jpg
    Merhaba, bu konuda size nasıl hareketli masaüstü yapabileceğinizi ayrıntılı olarak anlatacağım. Yorum kısmına konu fikirleri verirseniz sevinirim. Neyse konuya geçelim.

ayraç (1).png
    Hareketli Masaüstü Nedir?
    İlk olarak masaüstü bildiğiniz üzere hareketsiz olur. hareket eden, canlı masaüstüleri hareketli masaüstü denir. Şimdiden söyleyim ki, hareketli yapılmıyor fakat bunun için uygulama var. Mesela; masaüstü olarak bi' tane kız seçmişinizdir. O kızın saçları sallanıyordur veya rengarenk bi şeyler koyabilirsiniz.

Programsız Yapılabilir mi?
    Programsız hareketli masaüstü yapılmıyor diye biliyorum ama şu açıdan bakarsak size göstereceğim uygulama ile sınırsız masaüstüne sahip olabilirsiniz. İstediğiniz kategoride bi' masaüstü seçebilirsiniz. Daha iyisi kendinize özel hareketli masaüstü bile yapabiliyorsunuz. Böyle özellikler var iken Programsız yapmaya gerek yoktur heralde.

Programın Özellikleri ve Fiyatı
    Programın özellikleri üstte dediğim gibi, sınırsız masaüstüne sahip. Mesela bi' oyun adı yazıyorsunuz, o oyun ile ilgili binlerce veya milyonlarca sonuç çıkıyor ve hepsi birbirinden güzel. İstediğiniz kategoride masaüstü seçebilirsiniz. Bildiğim kadarı kendiniz de hareketli masaüstü yapabiliyorsunuz. Keşfet ve Atölye kısmında istediğiniz şekilde masaüstüleri bulabilirsiniz. Yüklenenler kısmında ise bizim yüklediğimiz masaüstüler duruyor. Uygulama güzel ama fiyatı ne kadar? Uygulamanın fiyatı yaklaşık olarak 8TL. Steam üzerinden alabilirsiniz ama ben para vermem diyor iseniz, crack olarak uygulamayı indirebilirsiniz ama orijinali kadar iyi mi bilmiyorum.
    ayraç (1).png

5c08eb3a5bafe33c572c3582.jpg
    Wallpaper Engine
    İlk olarak uygulamaya girdiğinizde karşınıza böyle bir pencere açılacak.
    upload_2019-4-7_17-26-53.png
    Burası Yüklenenler yeridir. Uygulamayı indirdiğimiz gibi olan masaüstü bunlar. (2-3 tanesi hariç.)
    Sonra ise üstte Keşfet ve Atölye var. İlk Atölyeye girelim.
    upload_2019-4-7_17-32-57.png
    Gördüğünüz üzere masaüstüler için 1000 adet sayfa var. Sayfalara tek tek bakıp sevdiğiniz masaüstüyü bulabilirsiniz ama uğraşmak istemiyor iseniz Arama kısmına direk istediğiniz masaüstüyü yazarak bulabilirsiniz.
    upload_2019-4-7_17-49-20.png
    Ben kırmızı çizgi içerisinde olan discordu seçip, indirdim. Artık masaüstümde dönen bi' discord simgesi var.
    upload_2019-4-7_17-51-34.png
    Bi' daha söyleyeyim. Ortadaki discord simgesi dönüyor. Sonraki konuda görüşmek üzere. İyi günler!

...

Görüşmek Üzere!
    İyi Forumlar...

2. AssassinDaan

AssassinDaan You Shall Not Pass
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,477
    Güzel konu, eline sağlık. :blob-merhaba:

mbboyun bunu beğendi.
  3. mbboyun

mbboyun Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,877
    Teşekkür ederim. :blob-merhaba:

4. AssassinDaan

AssassinDaan You Shall Not Pass
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,477
    Haftanın konusu ;)

mbboyun bunu beğendi.
  5. mbboyun

mbboyun Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,877
    Bu da 2. olsun. ;)

AssassinDaan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)