1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Forum Yetkili Olma Taktikleri

'LifeMC - Rehberler & Dersler' forumunda Cnty_Emo tarafından 14 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Cnty_Emo

Cnty_Emo Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,019
    Bu konuyu okuyan siz! Evet siz! Forumda yetkili olup özgün içerikler üretmek isteyip yetkili olamıyor musunuz? O zaman bu konu tam size göre. Bu konuyu okuyan kişiler yetkili olma yolunda sağlam bir adım atacak. Daha ne bekliyorsun. Okusana Konuyu...
    Yetkili Olma Taktikleri

Eğer yetkili olmakta kararlıysanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Özgün ve forumdaki ziyaretçilerin ve üyelerin ilgisini çekecek konular açmanız. Mesela gündeme dair konular açabilirsiniz. Örneğin yeni çıkan bir telefonun tanıtımını yapabilirsiniz. Ama benim size tavsiyem daha çok rehber ağırlıklı konular açmanız. Çünkü o konular başkalarına yardım ettiği için daha fazla görüntülenecek, yorum ve beğeni alacaktır. Bu da alınma şansınızı bayağı yükseltecektir. Konuları açtınız ama iş sadece bunu yapmakla bitmiyor. Forumda açılan konuları beğenip, yorum atın. Yani diğer üyelerle etkileşime geçin. Forumda profil mesajları paylaşın. En azından aktif olduğunuz gösterilir. Forumda hiç konu açmayıp bir şey yapmasınız bile forumdan çıkmayın. Bir oyun oynarken forumu kapatmazsanız sizi ne olursa olsun daha aktif olarak gösterir. Eğer bilgisayarınız günde 10 saat açık olsa ve 10 saat boyunca forumu açık olarak bıraksanız sizi 10 saat aktif olarak gösterir. Bu da alınma şansınızı yükseltir. Fakat alınmanızdaki en büyük etken bence konularınızın özgünlüğü ve cümlelerinizin akışı. Eğer özgün konularınız varsa alınırsınız. Eğer cümle akışınız iyiyse alınırsınız. ​

Başvuru ve Alım​

Başvuru ile ilgili detaylardan önce size asla vazgeçmemenizi söylemek istiyorum. Çünkü şuan yetkili olan arkadaşlarımızın neredeyse hiç biri -ben de dahil- ilk alımda yetkili olarak seçilmedik ve olumsuz yedik. Fakat biz vazgeçmedik eksiklerimizi kapatıp yeniden başvuru yaptık ve bu sefer emeklerimizin karşılığını aldık ve yetkili olduk. Sizler de ilk alımda alınmasanız bile eksiklerinizi kapatın ve yeniden başvuru yapın. En sonunda başarılı olacaksınız. İlk başta hatalarınız olacak. Fakat hatalarınızdan ders çıkarıp yeniden yapmamalısınız. Yapmamalısınız dedim çünkü ilk hata tecrübesizliğin, diğer hatalar dikkatsizliğin sonucudur. Son olarak konumu başvuru formunun bulunduğu başka bir konuyu buraya bırakıyorum. Başvuru formu ve birkaç bilgiler bu konuda. Kesinlikle bakmanızı öneririm.

Konu Linki: Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    Eğer bu konuyu okuduktan sonra içinde bir ümit oluştuysa git ve başvuru yap. Konular aç. Taktikleri uygula. Eğer bu konudan sonra yetkili olup da teşekkür etmezsen darılırım :D. Neyse umarım konuyu beğenirsiniz. İyi Forumlar :).

Dizzy Bey, BugraBerkGG ve mbboyun bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)