1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Discord Sunucusuna Emoji Yüklemek | Nasıl İndrilir?

'Teknoloji' forumunda mbboyun tarafından 14 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. mbboyun

mbboyun Süper Üye
    Süper Üye Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,553
    discord sunucusuna emoji yüklemek, discord sunucusuna emoji nasıl yüklenir, discord emoji, discord emoji indirme, discord emoji nasıl indirilir, discord sunucusuna nasıl emoji eklenir, discord sunucusuna emoji ekleme
    Selam!
    Bu konuda size discord sunucunuza nasıl emoji yükleyeceğinizi anlatacağım.

Emoji İndirme
    İlk olarak emojiyi nasıl indireceğiniz göstereceğim. Adımları tek tek uygulayın. İlk adım olarak şu siteye giriniz.
    Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    Girdiğinizde ise karşınıza bi' site gelecektir. Sitenin sol tarafında kategori göreceksiniz.​
    Orijinal tarzı, TV/Film, Kumar, Meme, Anime, Pepe, Ünlü, Blobs, Thinking, Letters, Logos, Other, Animated ve NSFW gibi kategoriler vardır.
    upload_2019-2-14_22-4-8.png
    Bu kategorilerden birini seçeceksiniz. Ben Animated kategorisini seçeceğim. Seçtikten sonra karşınıza bir sürü emoji gelecektir.
    upload_2019-2-14_22-6-53.png
    Aşağı doğru indikçe bir sürü emoji olduğunu göreceksiniz. Emojilerin arasından beğendiğiniz bi' tane emojinin üstüne basın.
    upload_2019-2-14_22-9-26.png
    Sol en üst köşeden emojinin boyutunu seçebiliyorsunuz. Sağ en üst köşeden ise arkaplanın rengini seçebilirsiniz. Renkler siyah ve beyaz. Alttaki kırmızı butona basarak emojiyi beğendiğinizi gösterebilirsiniz. Alttaki yeşil butona basar iseniz emojiyi indirmiş olursunuz. Download'a bastığınız an emoji inmeye başlayacaktır.
    upload_2019-2-14_22-11-38.png
    Emojiyi masaüstüne atınız. Böylelikle emojiyi indirmiş olursunuz. Şimdi ise size sunucunuza emoji eklemeyi göstereceğim.

Sunucuya Emoji Yükleme
    Discorda girip sunucunuzun ayarlar kısmına gireceksiniz.
    upload_2019-2-14_22-13-58.png
    Sonrasında ise, gelen yerden Emojiye tıklıyoruz.
    upload_2019-2-14_22-15-9.png
    Tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir pencere gelecektir.
    upload_2019-2-14_22-15-51.png
    50 adet normal emoji yani hareketsiz emoji ekleyebilirsiniz. 50 adet de gif emoji yani hareketli emoji ekleyebilirsiniz. Emojinin boyutu 256kb'den küçük olmalı. Sağ üst köşede ki 'Emoji Yükle'ye basın.
    upload_2019-2-14_22-20-0.png
    Bu pencere geldikten sonra emojinizi attığınız yeri bulup, emojinizi seçip, Aç'a basın. Bastıktan sonra emoji direkt olarak yüklenecektir.
    upload_2019-2-14_22-21-13.png
    Emojinin adını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ve gördüğünüz gibi normal emoji için son 50 adet yer ve hareketli emoji yani gif emoji için 49 adet yer kaldı. Emojinin üstüne basıp adını düzenleyelim.
    upload_2019-2-14_22-22-33.png

upload_2019-2-14_22-22-53.png
    Gördüğünüz gibi emojinin adını değiştirdim. Şimdi sunucuda bu emojiyi kullanalım. Bakalım nasıl olmuş.
    upload_2019-2-14_22-23-58.png

upload_2019-2-14_22-24-13.png
    Emoji, hareketli emoji olduğu için gösteremiyorum. Size normal emoji gibi geliyor. Umarım anlatabilmişimdir.​

TheDark_Gamer ve BugraBerkGG bunu beğendi.
  2. BugraBerkGG

BugraBerkGG DJ Dikkat
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    276
    İşe yarar ben de ekleneyi denedim botu da vardı sanırsam ama botu beceremedim ben :D

mbboyun bunu beğendi.
  3. mbboyun

mbboyun Süper Üye

Beğenilmeler:
    1,553
    Yorumun için teşekkür ederim. :D

BugraBerkGG bunu beğendi.
  4. AssassinDaan

AssassinDaan Gandalf Daan
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,219
    Gösterdiğin site güzelmiş, eline sağlık.

mbboyun bunu beğendi.
  5. mbboyun

mbboyun Süper Üye

Beğenilmeler:
    1,553
    Teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)