1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Detaylı İstatistikler - Gösterim

'Forum İstekleri' forumunda mbboyun tarafından 4 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

1. mbboyun

mbboyun Süper Üye
    Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    2.063
    Merhaba, forumda istatistikler arttılırsa bence iyi olur. Ben istatistikleri severim. Mesela;
    - Aylık olarak herkesin konularının tıklanma sayıları gösterilebilir. Sadece o ayki konuların tıklanma sayıları değil, tüm konuların o ayki gösterimlerini diyorum. Bu sayede kimin foruma o ay daha çok kişi çektiğini görebiliriz. Aylığın yanında Tüm Zamanlarında eklenebilir. Top10 gibi bir şey yapılabilir.
    - Bir kişinin en çok gösterim alan 10 konusunu görebildiğimiz yere sayfa eklenebilir. Bu sayede diğer konularımız gösterimlerini de görebiliriz. Yani ilk sayfa da en çok gösterim alan 1-10. konumuzu göstericek. 2. sayfaya geçtiğimizde ise en çok gösterim alan 11-20. konularımız göstericek.
    - Yapılabilir mi bilmiyorum fakat her konunun grafikli olarak gösterimleri gösterilebilir. Tüm zamanın gün gün kaç gösterim aldığı gösterilebilir.
    Bunlar sadece örnekti. Bunun gibi istatistikler eklenirse güzel olur. Böyle şeyler eklenebilir mi bilmiyorum fakat eklenebiliyosa iyi olur.

Babusca ve AssassinDaan bunu beğendi.
  2. mbboyun

mbboyun Süper Üye
    Süper Üye Genel Moderatör Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    2.063
    Forumun aktifliğinin bayağı azaldığı şu dönemde eklenmesi gayet güzel olur. İnsanlar heves edip konu açmaya başlarlar. Konu da verdiğim örneklerden yola çıkarsak sırf konu açmak için değilde, nasıl daha çok görüntülenme alabilirim diye düşünecek. Ona göre konu açacak. Google Trends'den konu kovalayacak. Ve ayrıyeten aylık en çok gösterim alan konularında top10 sistemi yapılabilir.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)