1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

CS:GO Panorama Güncellemesi!

'CS:Go' forumunda YağmurDerler tarafından 7 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. YağmurDerler

YağmurDerler Vio #çekmecedenyıldızlara
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    Uzun zamandır beklenilen Panorama güncellemesi 7 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Counter Strike Global Offensive oyununa geldi. Yıllardır soluk ve biraz tatsız arayüze sahip olan oyun, bu güncelleme ile daha kaliteli ve şık bir arayüze sahip oldu. Fakat girdiğimizde aktif olmayacak. Peki nasıl aktif edeceğiz?
    1-) Steam kütüphanenize gelin.
    2-) CS:GO’ya sağ tıklayıp özellikler deyin.
    3-) Başlatma seçeneklerine gelip -panorama yazın ve tamam deyin.
    Bunları yaptıktan sonra güncelleme aktif olacaktır.
    Ayrıca arayüz Source 2 motorunu kullanıyor. Yani oyun yavaş yavaş Source 2 ye geçecek. Kimi bilgisayarda FPS artışı yaşanırken, kimi bilgisayarda düşecek.
    İşte yeni güncellemeden bazı görseller;

#1 YağmurDerler, 7 Temmuz 2018
    Son düzenleme: 7 Temmuz 2018
  2. AmIMad_

AmIMad_ Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    85
    Konu düzeni kötü ve uğraşılmamış. Resimlerde de hata var. Resimlerin gözükebilmesi için Resimlerin Direkt URL Adreslerini yazman gerekirdi. Ayrıca, yazım hatalarıyla da beraber eksik anlatımda bulunmuşsun diye düşünmekteyim.

Ekstra olarak eklemek istediğim tek bir bağlantı var buyurun:

Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.

3. YağmurDerler

Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    Zaten direkt urlsini yazıyorum. Tdg ile konuştum dönmesini bekliyorum. Mobilden olduğu kadar. Neredeyse ilk konum profesyonel değilim. Redditi bilen adam zaten bu forumdan bakmaz.

4. AmIMad_

AmIMad_ Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    85
    :) Elbette, farkındayım. Ancak sorunun forum ile hiçbir alakası yok bilmenizi isterim. Direkt URL adresini girmemiş olsanız gerek. Veyahut hatalı URL girmiş de olabilirsiniz.

5. YağmurDerler

Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    Resimleri googledan aldım sağ tık bağlantıyı kopyala ile denedim olmadı indirdim hızlıresime attım öyle denedim olmadı prnt scrn attım o da olmadı başka bir önerin varsa onu da deneyeyim

6. AmIMad_

AmIMad_ Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    85
    "Prnt Scrn" dediğiniz LightShot olsa gerek, dediğim gibi resmin direkt URL'sini kopyalamamışsınız veya sitede sorun var. Dilerseniz hızlıresim sitesinden direkt URL örneğini göstereyim:

Ekstra olarak da bir tavsiyem var, hızlıresim sitesini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Genellikle forumlarda arıza çıkaran bir sitedir. Sanırım bu konuda olduğu gibi yine sorun hızlıresimden kaynaklı.

Bu siteyi tavsiye ederim: Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    • Sitede resim yükledikten sonra resmin direkt url adresini açıp sağ tık yapıp resmi yeni sekmede açarak URL adresini kopyalamanız lazım. Linkin sonuna "nocache" eklenecektir. Haliyle resimler sorunsuz olarak yüklenecektir.

7. YağmurDerler

Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    Anladım tekrar deniyorum yine olmazsa ilerde discorddan ekran paylaşırım veya direk tdgden yardım isterim

8. YağmurDerler

Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    Dediğin siteye yükledim Direkt Link i aldım yine olmadı doğru mu yaptım bilmem

9. AmIMad_

AmIMad_ Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    85
    :) En iyisi discorddan bir mesaj atmanız, geri dönüş yapacağım detaylı anlatırım.

10. AssassinDaan

AssassinDaan You Shall Not Pass
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,301
    Yazılar çok büyük olmuş biraz renklendirirsen güzel olur. Alttaki resimler silinmiş. Eline Sağlık.

11. benfurkansteel

benfurkansteel 04.01.2019
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    250
    Gereksiz update iyice kötü yaptılar oyunu. Eski dust2'de 100fps alırken şimdi 60'a çıkamıyorum.

12. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Developer & Owner
    Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Beğenilmeler:
    3,580
    Sondaki resimler hala goo.gl olduğu için gözükmüyor. Sadece ilk resimde ?nocache var.
    Benim tavsiyem ekran görüntülerini eğer kendin alıyor isen LightShot ile alıp, siteye programdan yükledikten sonra siteyi açıp resme sağ tıklayıp "Resmi Kopyala" dedikten sonra CTRL + V ile istediğin yere yapıştırman. Bu, resmi link olarak değil direk dosya olarak ekleyecek ve hiç bir sorun çıkarmayacaktır. Eğer kendin çekmiyorsan internetten alıyor isende resmi indirip herhangi bir resim sitesine yükleyip, direkt olarak resmin URL'si ni alman ve var ise ?nocache tarzı seçenekleri seçmen gerek. Örn. "resimdeneme.net/zLKeMj" yerine "resimdeneme.net/zLKeMj.png" kullanman gerek. Çünkü ilk'i resimin sayfası, ikincisi ise resimin direkt URL'si. Resim linklerini goo.gl tarzı siteler ile kısaltırsanda yine aynı şekilde resimler gözükmeyecektir. Çünkü o linkte herhangi bir resim yok, sadece o resme yönlendiriyor. Yönlendirmeyi direkt olarak 301 yönlendirmesi, domain yönlendirmesi şeklinde yapmadığı sürece o URL resmin gerçek URL'sini / konumunu temsil etmeyecektir.

13. YağmurDerler

Vip Üye

Beğenilmeler:
    28
    nasıl yapacağımı öğrendim o son yeri zaten düzenleden silmiştim ama var gözüküyor ne yaptıysam artık :) neys öğreniyorum

14. kerem7934

kerem7934 Sponsor Üye
    Sponsor Üye Emekli

Beğenilmeler:
    674
    Güncellemeyi şimdi yapıyorum :D

15. mbboyun

mbboyun Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,597
    En kısa zamanda yapayım güncellemeyi :)
    Eline sağlık.

16. AssassinDaan

AssassinDaan You Shall Not Pass
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,301
    Düzenleme Mesajı: Konunuz daha uygun bir kategoriye taşındı. İyi günler!
    İşlem: Bir kategoriden başka kategoriye taşıma
    Taşımadan Önce Kategori: Nişancı Oyunları
    Taşıdıktan Sonra Kategori: CS:Go

TheDark_Gamer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)