1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

Ben Kimim? - MBB_Oyun2

'Kendini Tanıt' forumunda mbboyun tarafından 11 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

?

Hepsini Okudunuzmu ?

1. Okudum :)

8 oy
    66.7%
  2. Üşendim Sonra Üşenmezsem Okurum

4 oy
    33.3%
  1. mbboyun

mbboyun Yıldızlar anlatsa onları dinlerdim. Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    MBB ayraç.png
    LifeMC Forum "Kendini Tanıt" Kategorisinde En Büyük Konu Oldu!!!
    Yaklaşık 20K(20.000) Kelime Yazmışım :).

20k.png
    Siz Okudukça Bende Yazmaya Devam Edeceğim!
    Hepinize Teşekkür Ederim!

MBB ayraç.png

2. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    MBB ayraç.png
    1200 Görüntülenme!
    Hedef 1.500 Görüntülenme!

upload_2018-9-18_19-27-21.png
    MBB ayraç.png

Cnty_Emo ve Dizzy Bey bunu beğendi.
  3. roaach

roaach Dünya çok acımasız ama aynı zamanda da çok güzel. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    355
    Ödül Puanları:
    173
    Nick:
    Roaach
    Gerçek ad:
    Alperen
  4. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Bir dahakine öyle yaparım.
    Bundan sonra 2K, 3K, 4K diye atacağım.
    Öneride bulunduğun için Teşekkür Ederim.

Son düzenleme: 30 Eylül 2018
    Cnty_Emo bunu beğendi.
  5. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    mbb.png
    Part 5 Yayınlandı!
    Ve Konuda BirKaç Yenilik Yaptım. Onlardan Başlayayım.
    Part Yazılarını Resimli Bir Şekilde Yazdım.
    PART5.png

Ayraç Değiştirildi.
    mbb.png

Konuya Her Part'ın İstatistikleri Eklendi!
    İstatistikler:

Part1:
    Kelime Sayısı: 5.675
    Yayınlanma Tarihi: 11 Mayıs 2018
    Görüntülenme: Bilinmiyor.

Part2:
    Kelime Sayısı: 2.789
    Yayınlanma Tarihi: 28 Haziran 2018
    Görüntülenme: Bilinmiyor. (Tahmini:700)

Part3:
    Kelime Sayısı: 3.861
    Yayınlanma Tarihi: 15 Ağustos 2018
    Görüntülenme: 950

Part4:
    Kelime Sayısı: 6.550
    Yayınlanma Tarihi: 9 Eylül 2018
    Görüntülenme: 1.409

Part5:
    Kelime Sayısı: 10.494
    Yayınlanma Tarihi: 30 Eylül 2018
    Görüntülenme: Daha Yeni Atıldı

Toplam Kelime Sayısı: 30.774

Ayrıca Konuda ki bütün renk efektlerini kaldırdım.
    Ve Asıl Olaya Gelelim Part5:

Selam Arkadaşlar,
    Part 4'ten sonra neler oldu anlatayım :).
    İninal ile kredi yüklemiştim 100kredi. Şimdi ben devam ederken. Bugla ilgili bir şey yüzünden ban yedim. Ondan sonra ban itirazı açtım. Ama itirazda herkes tartışmaya başladı hatta 7 sayfa konu olmuş .d. Sonraki zamanlarda canım artık sıkılmaya başlamıştı. LifeMC'siz gerçekten canım sıkılıyordu. Canımın sıkılmaması için bi' oyun alayım dedim. Sonra PUBG almaya karar vermiştim ama sonra Rainbow diye bir oyun gördüm. Oyun hoşuma gitmişti ve almıştım. Oyun 60GB çıktı 1 güne inmişti :(. Sonra oyunu pek oynamamaya başladım. Oyunu oynamamaya başlayınca dahada canım sıkılmaya başlamıştı. Ve okul başlamıştı. Okuldan gelirken hemen lifemc foruma bakıyordum neler olmuş diye ondan sonra discorda geçiyordum. Discord'da rankta Bobzilla'yı geçmiştim :). Sonra AssassinDaan kendi dc gruplarına almıştı orda vakit geçiriyordum. Zamanım Youtube ve Twitch'te geziyordu. Sonra forumda paylaşmak için skript yazmak geldi aklıma. Sonra KazıKazan, CommandLook ve Fırlatıcı Kit diye 3 tane skript paylaştım yanlarında bir tane daha skript paylaşcaktım ama onu sonraya bıraktım. Sonra forumda gezerken Vip Üye, Sponsor & Süper Üye diye bir konuya denk geldim. Konuyu okurken Sponsor Üye'nin sınırsız olduğunu görünce alasım geldi. Özelliklerini sevdim ve en çokta Kullanıcı adının parlamasından dolayı aldım :). Aldıktan sonra bi' anda hayırlı olsun diye bir sürü bildirim geldi :). Konu kilitleme/açma vs. yetkiler var o yüzden güzel. Ondan sonra bir tane daha skript paylaşcaktım ama üşendim sonra bu kadar skript, skripter olmak için yeterli olabilir dedim. Ondan sonra skripter madalyaası başvurdum. Okuldan gelirken lifemc foruma baktığımda Madalya Verildi. diye yeşil yazılı bir şekilde gördüm, sevinmiştim :). Şu an 2 tane madalyam var. LVIP almayı düşünüyorum. O zaman Bonkör madalyası ve LVIP madalyası alacağım ve 4 tane madalyam olacak :). Ve hala canım sıkılıyordu. Forumda paylaştığım CommandLook skriptinde tdg console'dan yazılırsa none> diye gözüküye demişti. Onu düzeltmek, yapmak için bi' yarım saat uğraştım. Hala daha yapamamıştım. Sonra Discord'dan mesaj geldi. Dedim kendime yine ne yaptımda etiket atıldı acaba? diye. Discord'a girdim ve DM'den mesaj vardı. Yağmur mesaj yazmıştı. Mehmet iyi haber tdg ban itirazlara bakacakmış banın açılabilirmiş tarzında bir şey yazmıştı. Bende sevinmiştim. Sonra foruma baktığımda orngebeard'ın banı açılmıştı. Biraz bekledikten sonra benim konumada cevap yazıldı. Ve banım açılmıştı, gerçekten sevinmiştim :). Server'a girmiştim herkes olmasada bazı kişiler duruyordu :). Tdg sonra bütün şikayet-ban itirazlarına baktı. Ardından birkaç kere TDG'a etiket atıp kredimi verir misin? dedim. Ama cevap vermedi birazcık bekleyip sonra tekrar attım ama yine cevap vermedi. Sonra server'da da kimse konuşmayınca benimde canım sıkılmıştı. Bende afk bırakıp pc başından kalktım. Sonraki gün girdiğimde forum sakindi. Saat 6 gibi girmiştim. Server'da dünküne göre baya kişi vardı. Baktım serverda da tdg var kredimi isteyim dedim. Sonra 100 Kredimi baya zaman geçsede alabilmiştim :). Ardından orngebeard'a MVIP aldım. Hayırlı Olsun mesajları akıyordu :). Direk Elmas Blok Spawnerleri almıştım. Tam 28miydi neydi tam hatırlamıyorum. Şu an 1DeliRekt7 hesabı 562 kredi ile kredi topta 2. oldu. Sonra 500 kredi bonusunu aldım. 80 kutsal taş almıştım. Kutsal taş piyasasını sormuştum misimo 153m dedi. Bu misimo neye göre hesaplıyor anlamıyorum. Bide küsüratı varmış 153,333,333. Mesela Elmas Blok Spawner'a 3.5T felan diyor. Piyasayı iyice karıştırıyor :). Bugünde bu kadarlıktı. Bugün 26 Eylül büyük ihtimal Haftasonu Pazar günü bu yazıyı yayınlayacağım. Tabi o zamana kadar daha çok şey geçer. Banlı olduğum için pek şey geçmiyor 4 gün sonra bir kaç şey ekleyip bu yazıyı eklerim... Sonra HayTems ile Discord'dan konuşurken lifemcsiz hayat nasıl gidiyor dedim. Ondan sonra banım açılsa girmemki zaten dedi. Niye diye sordum. Küfür edip, onları görmek istemiyorum dedi. Sonra banada küfür etti. TDG'a bildirip forumdan banlattırdım. Ardından Y.Rehber başvurusu yaptım. Bakmak için ---> Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. <---'yın. Sonra serverda misimo'dan 10 elmas blok spawneri 30T'ye alcaktım. Sonra misimo 2dk kapı çaldı dedi. LegendSlayer ben 21 elmas blok spawneri 65T'ye satıyorum dedi. Bende hemen aldım. Sonra 6T param kaldı. Misimo'ya 2 tane sat dedim ama o 30T olunca söyle paranı sıfırlıcam dedi :). Ve artık xSentinel_ girmiyor :(. Yakında lvip almayı düşünüyorum. Şuan 224 Elmas Blok Spawnerimiz oldu. Hedefimiz 300 :). PerfectArrow 1 haftadır girmiyor. Banımızın açıldığını bile bilmiyor olabilir. Şu an adada aktif olan bi' orngebeard var. Bu yazıyı LVIP'i hangi gün alırsam o gün yayınlıcam. Artık partlarda ne anlatsam, ne söylesem diye çok düşünüyorum :(. Part 1'den itibaren tekrardan okumanızı tavsiye ediyorum. Nedeni; Part1'i ilk yazdığımda servera yeni başlamıştım. Şu an serverda ki 6. ayım oldu. 6 ayda neler gelmiş/geçmiş onları yazdım o yüzden okumanızı tavsiye ederim. Ve yakın zamanda Discord'da geçen bir anıyı söyleyim. Emo'nun TDG'ı geçmesine çok az kalmıştı. Bende ona yardım etmek için eğlencede full onunla oynadık. Sonra TDG'ı geçince TDG nerde kastınız dedi. Bizde eğlence yerinde kastık dedik. Sonra TDG araya 2 kişi girmeden yazmak yasak, kuralları okumamışsınız, bu yüzden levellerinizi sıfırlayacağım dedi. Ve ardından sıfırladı :(. Artık kasmaya çalışmam sanırım ama küstüğümden falan değil yanlış anlamayın :F. Bayadır kasmaya çalışıyorum o kadar level yapmak baya zor olmuştu. Sıfırlanınca pes ettim :F. Yine söylüyorum yanlış anlamayın küstüğümden falan değil. Hmmm... Düzenli olarak her ay bu konuya yeni part ekliyorum. Arada sırada canım sıkılıp daha erken yazabilirim. Yada hiç yazasım gelmez. 2 ay sonra falan yazarım :W. Part1'de 1DeliRekt7 bile var :). Bide fark ettiyseniz konunun ismini değiştirdim "Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.? - MBB_Oyun2" yaptım. Ve Part1-2-3de ki efektleri sildim sebebi çok kötü gözüküyordu o yüzden sildim. İlk defa bu Part'ta direk yazmıyorum. Birkaç gün geçtikçe üstüne ekleyerek yazıyorum. Diğer Partlarda direk o ay ne yaşadığımı düşünüp yazıyorum şimdi ise 2-3 gün geçiyor. O 2-3 günde ki geçen olaylarımı yazıyorum. Bu konuda size bir şeyler anlatmaya çalışırken boş yapmış olabilirim bu yüzden sizden Özür Dilerim :l. Ve şu an NotePad++'ya attım bu konuyu ve 7.200 kelime ile bu en çok yazdığım Part gözüküyor. Bugün 27 Eylül Perşembe. Bu cumartesi LVIP'i alırsam cumartesi günü bu konuyu yayınlayacağım büyük ihtimal. Cumartesi 50TL yatırıp bonusla 70Kredi olucak. 50 kredi ile LVIP alıp, geri kalan 20 kredi ile 4 elmas blok spawner almayı planlıyorum. Sonra 100TL olunca bidaha yatıracağım. Elmas Blok Spawner sayısı yükselsin diye. Bugünlük benden bu kadar. Sonraki günlerde devam edeceğim :)... Ardından Servera girdik tdg zümrüt blokları kırabileceğimiz şekilde ayarlamıştı. Sonra bizde adadaki zümrüt blokları bulup kırıyorduk. Sonra ki gün bi' baktık spawnda ki zümrüt blokları kırmışlar. Bir tane kırılıyor mu denedim gerçektende kırılıyormuş. Arından kırmayın diye uyarılarda bulundum. Birkaç kişi ban yedi bu olaydan dolayı. TDG beni uyardı. Bi daha yapmayacağıma dair. misimo, roaach, sametdnc banlandı. misimo tdg ile özelden konuşup banını açtırmış. roaach'ta şu an ban itiraz açtı. Banının açılmasını bekliyor. Bizde @HypnosEmo ile zümrüt avcıları gibi spawnda zümrüt blokların yerlerini aramaya başladık. Bütün warpları vs. gezdik. KralArenada ki zümrüt blokları kırmamışlardı :). Onun ardından 50TL yatırdım. TDG'dan kredileri istedim. Sonra biraz bekledim ama sonunda verdi. İlk olarak LVIP aldım. Güzel bir duygu :). İlk mutemi de attım tabiiki de .d. LVIP'i aldığım için 40 kutsal taş geldi. Bonuslardan geldi bide kutsal taş tam olarak ne kadar bilmiyorum. Önceden kalan 80 kutsal taşım vardı bide. Toplam 2.5 stack kutsal taşım oldu. LVIP olmaya özel nickimi eski nickim olan Salya yapmaya söz vermiştim ve yaptımda :). LVIP aldıktan sonra forumda LVIP ve Bonkör madalyası başvurdum. Bi' 15-20 dakikaya @AssassinDaan madalyaları verdi. Şu an tam olarak 4 tane forumda madalyam oldu. Yakın bir zamanda da Y.Rehber başvurdum onada bakıp yorum yaparsanız sevinirim. Adayada @HypnosEmo'yu aldım. 10 tane sünger verdi bende warpa koydum. Bakmak için /warpgit MBB_Oyun2 yazmanız yeterli :). Ardından warpta ki tüm kafaları kırıp bizim için önemli olan kafaları koyduk. Benim olan kafaların yarısından fazlasını @xSentinel_'den almıştım :). misimo'dan da 3 elmas blok spawner aldım. Şuan toplam 229 Elmas Blok Spawnerimiz oldu. Hedefimiz 250 Elmas Blok Spawner :). Şu an hesabımda 20 kredi duruyor. Sonra başka şeylere harcarım diye bıraktım. Aslında 4 tane elmas blok sp almayı planlıyordum ama şimdilik dursun dedim. Adayada 12 kişi alabiliyorum artık. Ada sınırı doldu gibi bir kaygı yok artık :). Part'ın başlarında söz verdiğim gibi LVIP aldığımda paylaşacağım demiştim. Ve ya bugün paylaşacağım yada yarın paylaşacağım. Bugün 29 Eylül Cumartesi günü. Bu arada sikayettop'ta 1. olmuşum. 378 şikayetle. Amaç şikayettopta 1. olmak değil. Serverda ki kurallara uymayan kişilere rehber yokken cezalarını sağlamak. Mute atarken /rehberbilgi'ye bakıyorum :D. Çok zor oluyor ama işe yarıyor :). Yakında skript paylaşcaktım ama serverdan çıkmaya üşeniyorum :). Yakında birkaç skriptimden güncelleme gelecek onlara bakarsanız sevinirim. Bu konuyada hangi partta ne kadar görüntülenme oldu, ne zaman yayınlandı gibi şeyler ekleyeceğim. Part isimlerini daha düzgün şeklinde yapacağım. Hangi partta ne kadar kelime var vs. gibi şeyler ekleyeceğim. Bir nevi istatistikler gibi bir şey. Şu an bu part 10.295 kelime gözüküyor mesela. Önceki günlerde 7k yazmışım :). Bu part aralarında ki en uzunu olacak :). Bi' 3-5 gündür yazıyorum bu konuyu. Neyse bu kadar yeter heralde.
    Bugünkü Tarih :30.09.2018
    (30 Eylül 2018)
    Şuanlık bu kadar Part6'yı beklemekte kalın...
    Sonra görüşmek üzere...
    "Sınır çizilmesi gerektiğinde kendi kendimize çizdik ve şu anda ulaştığımız şey o sınır."
    BEN MBB
    mbb.png

Son düzenleme: 30 Eylül 2018
    Cnty_Emo ve HypnosEmo bunu beğendi.
  6. Cnty_Emo

Cnty_Emo SARUMAN Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    221
    Ödül Puanları:
    238
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal
    Okurken biraz usendim :f ama olsun. Eline sağlık

mbboyun bunu beğendi.
  7. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Dahada uzun yazabilirim ilerki partlarda :F. Teşekkür Ederim.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  8. HypnosEmo

HypnosEmo Ahırdayığğm Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,302
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    HypnosEmo
    Gerçek ad:
    Emirhan YILMAZ
    Uzun fakat güzel. :D

mbboyun bunu beğendi.
  9. Cnty_Emo

Cnty_Emo SARUMAN Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    221
    Ödül Puanları:
    238
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal
    Ha bu arada bence her ayin 20sinde at yeni bolumu. Daha iyiolur

mbboyun bunu beğendi.
  10. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Diğerki partlarda daha da uzun yazabilirim :D. Teşekkür Ederim.
    Her ayın 1'in de atmayı planlıyorum.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  11. roaach

roaach Dünya çok acımasız ama aynı zamanda da çok güzel. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    355
    Ödül Puanları:
    173
    Nick:
    Roaach
    Gerçek ad:
    Alperen
    Burası yasak olabilir . - Başka sunuculardan bahsetmek.

12. Cnty_Emo

Cnty_Emo SARUMAN Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    221
    Ödül Puanları:
    238
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal
    Sunucunun adını vermediği için yasak değil diye düşünüyorum

13. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    810
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Adını vermediğim için sıkıntı çıkmaz diye düşünmüştüm.
    Raporlayın.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...