1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

Ben Kimim? - MBB_Oyun2

'Kendini Tanıt' forumunda mbboyun tarafından 11 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

?

Hepsini Okudunuzmu ?

1. Okudum :)

9 oy
    64.3%
  2. Üşendim Sonra Üşenmezsem Okurum

5 oy
    35.7%
  1. mbboyun

mbboyun Yıldızlar anlatsa onları dinlerdim. Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    PART1.png
    Bugün arkadaşlar size kendimi tanıtacağım. Artık kısa mı olur, uzun mu olur bilmem, başlayalım.
    Şimdi biz @1DeliRekt7 ile önceden Skyblock Serverlarında oynardık. Hepside belirli süre'den sonra
    kapanmıştı. Sonra kapanmayan, iyi olan bir sunucu, kurucuların oyuncularla ilgilendiği bir server
    aramaya başladık. Ben LifeMCServerSkript'e başladığımda Youtube'da videolarına denk geliyordum.
    Aklıma hiç bu Server'a başlayacağımız aklımıza gelmezdi. Sonra Server bulmak forumlarda arardık.
    Bu Server'ı görmüştük ve Server'ın baya yıldır açık olduğunu görünce bir bakalım dedik. Server'a girdiğimizde ise güzel bir spawn karşılamıştı. Sonra /parakas ı görmüştük. Orda Sponsorlu Warp TheDark_Gamer yazıyordu. Ona tıkladık, koskocaman bir kafalı warp çıkmıştı. Server ilk içimize sinmemişti. Sonra örümcek üstümüze doğru gelmişti. Onu öldürdüğümüzde bir anahtar düşmüştü, onu açmıştık. Bu olay bizi Server'a çekmişti, Sonra ise 1DeliRekt7 ile ada kurduk. Server'a başladığımızda herkes gibi paramız yoktu. Oynadıktan sonra dilendik. Kötü bir şey olsa da dilendik.
    Adını hiç hatırlamadığım birisi muhtemelen TavukluTurta nick'li kişi bize elmas blok yardımı yapmıştı.
    Bana attığında yerdeki itemler silinmişti :). O aldırış etmeyip elmas blok alıp gelmişti Ve atmıştı.
    O dia blokları atınca çok sevindik. Server'a daha çok bağlandık.
    O dia blokları sandıklara koymuştuk o küçük adaya adayı tabikide taş ile yapmıştık para ihtiyacımız olunca birkaç stack satıyorduk.
    Bizim 1Delirekt7 durur mu? /magaza'yı keşfetmiş ve 20 TL yatırmaya karar vermiş, dia blok sp almak için bunu duyduğumda bende para yatırmak istedim. Ona 15 TL'de ben vemiştim, 35 TL etmişti.
    İninale yatırmıştık 35 TL'ye 7 adet dia blok sp almıştık. Artık zengindik önceki günlere göre.
    FakeDead bize 1 adet dia blok sp karşılığı 100 iron sp vereceğini söylemişti.
    Bende 1 adet ona 1 adet başkasına satmıştım. Önceden 14 Demirsp vardı. Artık 214 adet IronSp'miz vardı. Hemen warp açtık. o zaman güzel warp yapamamıştım. Gelen çok az olsada iyiydi.
    Artık 5 Dia Blok Sp olmuştu. 7 Dia Blok Sp'ye karşın çok az veriyordu harçlık vs. biriktirerek 55 TL yatırmıştık. Bu yatırdığımız en büyük mevla idi 51-75 TL arası ininal ile çekenler +30 Kredi Bonus alıyordu. O gün 23 Nisandı her 20TL'ye 5TL Bonus veriliyordu. Toplamda 95 TL olmuştu. Bizim için çok fazla bir kredi (Para)'ydı. Hiç VIP düşünmeden hepsiyle Dia Blok Sp almıştık. 19 Adet Dia Blok Sp almıştık. Çok heyecanlıydık artık gerçekten zengindik koyduğumuzda 1 gece afk bırakmayla baya para kasıyorduk. Toplamda 24 Dİa Blok Sp olmuştu. Önceki para yatırmaları hatırlamıyorum. Sonra para biriktirip 900M'de 1 Dia Blok Sp alıyorduk. 30 olmuştu sayısı
    genelde EmreDarkYT ile LegendSlayer'dan alıyordum. 2'si ile aramızda tartışmalar sonucu bana Dia Blok Sp satmaktan vazgeçmişlerdi. Bende artık FrknCLK , sametdnc çok nadir olsada satıyorlardı.
    Bu arada ada dururmu gittikçe daha güzelleştiriyorduk.
    Yaptığım sistemler aralarında yollar sandık odası
    warpı güzelleştirilmiştir yeni haliene burdan bakabilirsiniz.
    Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.
    Yukarıdaki warp'ta gördüğünüz gibi çok şey Değiştirildi.
    Sonra Dia Blok Sp almaya devam ettik en son sayı 35 olmuştu. Artık /diablocksptop10 'da 7. olmuştuk. Bu güzel bir şeydi. Sonra arkadaş çevresi büyüyor tabi zengin olunca bazı arkadaşlar satıyor. Tabi şu ana kadar adam gibi adam @eyupp61 tanıdım. eyupp61 ile aynı günde başlamışız. Sadece ben 1-2 saat önce başlamışım. Ben Server'a para yatırdığım için Dia Sp'ler ile zengindim. O para yatırmadan gelişmeye çalışıyordu ve onu görünce samimiliği felan çok güzeldi. Ona yardım etmek isteidm. Para, DemirSP yardımları artan DemirSP'leri ona verirdim. O sonra Server'ın para bakmından en güçlü ada olan yağıztr , sametdnc'nin adasına gitmişti letko53 ile.
    1 keresinde letko53 hep jackpot açıp 20K yatırp en sonda 100M gibi yaklaşık bir para yatırıp herkesin parasını alıyordu. Bende girmiştim. O 169M para yatırmıştı. Ben son saniyelerde 650M para yatırarak tüm parayı almıştım. Buda letko53 ile bir anımızdı :).
    Başka başka
    Sonra biraz en en en alt kata Dia Blok döşedik. Genelde hep ben dizerdim Ama 1DeliRekt7'de yardım ederdi. Sonra forum ile karşılaşmıştık Server'a başladıktan bi' 10-15 gün sonra öğrenmiştim. Server'ın forumu olduğunu bende az çok skript bildiğim için Skript yazmaya başlamıştım. İlk ve en çok gösterim olan Skript Menülü Event Yapma Beta V1 yapmıştım.
    Bu Skript'ede aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    Bu Skript'i yapmamın amacı YouTube'de buna benzer Skriptler vardı ama böle geniş ve menülü olanını görmediğim için yapma gereksinimi duydum ve attığımda yorumlar art arda gelmeye başlamıştı, sevinmiştim. Skript yazmaya başlamıştım ve yaptığım skriptlerin hepsi aşağıda.

Adaduyuru

Sigara Skripti Beta V1

İninal Sistemi (Basit Skript V1)

Bunlardır. Aklıma Skript fikri geldikçe paylaşmaya başladım. Sonra başka konular açmaya başladım.
    Böle'de foruma başlamış oldum.
    Bugün benim Doğum Günüm buraya kadar gelmişseniz üşenmeden yoruma Doğum Günün Kutlu Olsun yazında gelmişmisiniz göreyim :).
    Benden bu kadar :).
    Bugünkü Tarih :11.05.2018
    (11 Mayıs 2018)
    Şuanlık bu kadar Part2'yi beklemekte kalın...
    Sonra Görüşmek Üzere...
    BEN MBB

mbb.png

PART2.png
    Merhaba Arkadaşlar!
    Forumda gezerken "MBB Kimdir?" konumu gördüm.
    Bende o zamandan beri çok olay geçtiği için.
    Devam etme kararı aldım başlayayım.
    Adamıza çok kişi girip çıktı. Suleyman_King, ALCALA bunlardan bir kaçı.
    Sonra ise adaya Halit159'u aldım. Halit ada'ya Dia Blok dizsin diye alıştım ilk başta. Sonra internet'ten bakarak çok güzel buildler yapıyordu. Bende her 1 build başı para veriyordum. En az 100M felandı. Sonra Halit devasa build'ler yapınca iyi para kazandı benden.
    O sırada @Dizzy Bey ada'na geleyim mi dedi. Kendisini tanıdığım ve sevdiğim için hemen kabul ettim. Hiç Sp'si yok diye hatırlıyorum.
    Ama ben Sp'si yok diye para vermemezlik yapmadım tabi.
    @Dizzy Bey kendisi çok üşengeçtir. Nedense Elmas Blok dizmekten zevk alıyor :).
    Onun sayesinde 745k ada levelimiz oldu :).
    O geldiğinde 100K yada 150K'dık heralde öyle hatırlıyorum.
    Ondan sonra Halit sıkıldığını söylemiş. Sonra ise adadan çıkmış. Bi'daha da girmedi.
    Ondan sonra biz Dizzy_ ile baya ama baya bir şekilde elmas blok dizdik. 2'miz 300-400K kasmışızdır. Ondan sonra adamıza @HzYasuo geldi.
    Gelmesinin sebebi onu önceden tanıyordum. 16 Elmas Blok SP'si vardı o yüzden
    fiyatta ilk anlaşamadık. Diye hatırlıyorum. Sonra haftalık 2T vermek üzere anlaştık.
    Onunla warp'ımızı felan geliştirdik.
    HzYasuo'dan sonra HayTems geldi adamıza onu Alcaktım zaten bide 4 Elmas Blok Sp'si olduğu için aldım. Maaş konusunda günlük 50m'ye anlaştık.
    Toplam 89 Elmas Blok Sp'miz olmuştu.
    Ondan sonra 8-9T gibi bi' para harcayarak 5 tane daha Dia Blok Sp aldım.
    Toplam şuandaki Dia Sp'miz 94 tane oldu ve Server'da 4.yüm.
    Ama para yatırcaktım ininalı bulamadığım. Hala daha 4.'yüm. Para yatırırsam
    Elmas Blok Sp'de 2. olucam.
    Hımmm... sonraaa
    745K Ada Leveli yaparken HzYasuo arkadaşımız hile açmıştı.
    Benim haberim yok tabi Sametler de bizim envantere mi bakıyorlarmış orayı bilmiyorum, söylemediler.
    Onlar HzYasuo oha felan filan dedikten sonra hile olduğunu anladım.
    Onu görünce anladım ki o kadar emek gitti.
    HzYasuo hala adamızdadır. Sebebi ise TheDark_Gamer(Kurucu)'ya olayları anlattık ve bize geri dönüş yapana kadar HzYasuo adamız'da kalacaktır.
    Sonra biz kerem'e siz bizi geçemezsiniz demişiz.
    Ben hatırlamıyorum.
    Kerem'le kavga ettik. Kerem argo kelime etti, mute yedi ve bende aynısı sana olsun deyince bana da mute attı.
    Ondan öncede samet ile kavga etmiştik.
    Şimdi ise taşındım. Server'a sadece tel ile girebiliyorum. Oda günde 2-3 saat.
    İnternet gelince aynı hızla devam edeceğim.
    Ada Leveli Hedef #1M
    Şuan aklıma gelmiyo durun düşünüyüm az.................
    .....................................................
    Bugünkü Tarih :28.06.2018
    (28 Haziran 2018)
    Şuanlık bu kadar Part3'ü beklemekte kalın...
    Sonra görüşmek üzere...
    BEN MBB
    mbb.png

PART3.png
    Selam arkadaşlar!
    Uzun bir aradan sonra Merhaba,
    Yine olaylar geçti hemen anlatayım.
    İnternet geldikten sonra server'da az kasıldım.
    Sonra İninal kartı sonunda buldum ve direk para yatırmaya gittim.
    120TL yatırdım Bonus ile 160Kredi oldu.
    Onunla yaklaşık olarak 32Dia Sp aldım.
    Ve
    @misimo, @YağmurDerler, @Dekan gibi isimlerden dia sp aldım.
    İlk başlarda 1.5T'den alıyordum sonra 2T'den almaya başladım.
    Öyle böyle derken şu anda 178Dia Sp'miz oldu.

HzYasuo baya girmediği için onu adadan attım.
    Adayada
    @Cnty_Emo ve @PerfectArrow'u aldım.
    Sonra hedefim olan ada levelini 1M yapmaya çalıştık ve sonucunda başardık.
    Bir gün eve geldim oturdum bir bakayım dedim Server'a girdim Foruma bak dediler.
    Bende hemen girip baktım bide ne göreyim hile konum çıkmış.
    Hile olmadığımı kanıtlamaya çalıştım baya uğraştım.
    O konudan sonra herkesin bana güveni sarsılmıştı.
    Şimdi yavaş yavaş güvenlerinin yükseldiğini düşünüyorum.
    Tam her şey düzeldi tam gaz devam dedim bir akşam yarısı JackPot'a gireyim dedim.
    Kimse girmedi ve benimde paraya ihtiyacım vardı Server'dan çıkıp girdim bi baktım tüm param gitmiş.
    Baya sarsılmıştım ama bazı arkadaşlarımız dalga geçiyor ama ben yoluma bakıp devam edeceğim.
    Şu an ada levelimiz 1M320K ve /is top'da 2.yiz.
    Çekiliş yapa yapa :) /cekilistop'ta 1. oldum.
    /sikayettop'ta 2. oldum.
    Şu an adamdaki kişilerin girmesi çok nadir inşallah online sürelerini arttırırlar :).
    Bende 1750Saat oynama süresi yaptım.
    Başka Başka...

Şimdi bide Kurban Bayramı geliyor ve Okullarda açılacak.
    Artık akşamları aktif olabileceğim.
    2Part'tan sonra çok olay geçti ama hepsini hatırlamıyorum :).
    Para ile kill kastım şu an 1150Derece olmam lazım.
    JP'de paramın gitmesinden sonra 22T kastım.
    Artık 70T'yi 1 aya yaparım ama okullar başlayacağı için artık 2 aya yaparım :).
    Sonra bende kafa biriktirmeye başladım xSentinel_'den baya kafa aldım :).
    Ve bu olaylar geçerken Y.Rehber başvurusu yaptım ve Olumsuz oldu :).
    Erken ve Oyuncularla İlgilenmem gerektiğini Söyledi TDG.
    Sonra
    Bende 1Yıl Başvurusu yaptım.
    3Hafta geçti TDG'den haber bekliyoruz 4Kişi :).
    Şu an tam gazla Server'da kasılıyorum.
    1 Yıl sonra istatistiklerim ne olur allah bilir :).
    Bu arada Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
    Diğer konularıma bakmak için alttaki Tıkla'ya tıklayın.
    ---> Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. <---
    Adamızda boş yer olunca Ada Alımları yapıyorum.
    Sizde Alım yaptığımda başvurup şansınızı deneyin.
    Ve bir şey diyeceğim etrafınızdaki kişilere dikkat edin.
    Bir gün "Kanka, Dostum" derler bir şey demenle satarlar.
    Herkese dikkat edin.
    Bu arada server'daki en iyi dostum eyupp61 server'ı bıraktı.
    Onun gibi kişileri bulmak zor oluyor.

Ne olursa olsun Sana inanan, güvenen, en kötü gününde yanında olan kişilerden bahsediyorum.
    Böyle kişiler gerçekten çok az.
    @eyupp61 geri dönmen dileğiyle...
    Öyle kişiler varki bir gün senle iyi anlaşırlar ama hemen satarlar.
    Şimdiki Hedeflerim +2000Oynamas, +2M Ada leveli, +100T para, +300Dia Sp, +500 Şikayet, +20K Çekiliş bunlar.
    Geçenki hedefim olan 1M Ada Leveli'ni yapmıştım bunlarıda allahın izniyle yapacağım bunları yaparken yine saldırı yapanlar olacak ama ben aldırış etmeden devam edeceğim.
    Her 1-2 ayda yeni Partlar gelicek.
    Benim hakkımda sorularınız varsa yorumlara yazınız.
    Son hızla büyümeye devam edeceğim.
    Reklam yapmadan duramayacağım :).
    Server'in en büyük warpımıza gelmenizi tavsiye ederim.
    Yazmanız gereken sadece /WarpGit MBB_Oyun2.
    Bağış, Market gibi yerlerde vardır.
    Warpıma gelip bakıp öyle karar verirseniz sevinirim yada Forumda da Konusu var ordan bakarabilirsiniz buraya linkini bırakayım.

Bugünkü Tarih :15.08.2018
    (15 Ağustos 2018)
    Şuanlık bu kadar Part4'ü beklemekte kalın...
    Sonra görüşmek üzere...

"Hata yoktur hiç bir düşüncede, Risk alıp almamak senin elinde..."
    BEN MBB
    mbb.png

PART4.png
    Selam!
    Her ay yazdığım gibi bu ayda yaşadıklarımı anlatacağım ;).
    1 hafta boyunca server'a ara vermiştim.
    Geri başladığımda sanki en son dün girmişim gibi bir hava sardı.
    Hiçbir değişiklik yoktu. Kimse nerdeydin felan filan sormadı :(.
    Şaşırmıştım ne oldu bu server'a demiştim içimden.
    Forumu sordan 20-25 tane bildirim gelmiş. Hepsine bakmak benim için zor olmuştu.
    Neyse öyle böyle foruma bakarken farkettimki şikayet konum açılmış yine :).
    Bende yine ne yaptım diye bakarken @roaach 'a küfür ettiğim için şikayet yemiştim.
    Bende bütün küfürleri doğrulayıp ceza'm neyse verilsin diyip bitirmiştim ama roaach kendini güzel acındırdın felan demişti bende onu dediği için baya sinirlenmiştim özelden vs. küfürler yardırmıştım. Sonradan yanlış yaptığımın farkına varmıştım ama artık çok geçti. TDG beni uyardı konuya hala bi' cevap yazmadı. onun ardından 1YIL madalyası aldım :). İlk aldığımda çok sevinmiştim ama şuan normal bir madalya gibi geliyor. Sonra orngebeard adaca toplanıp elmas blok dizelim demişti server bakımdayken. Bende tamam demiştim sonraki gün 4 kişi toplanmıştık @HayTems , @Cnty_Emo , @PerfectArrow. Hızlı bir şekilde level atlıyorduk. Sonra HayTems'den şikayetçi olmuş @AssassinDaan . @TheDark_Gamer server'a gelir gelmez modundan çıkamayıp küfür etti heralde :). Onun ardından HayTems banlandı. Yan hesabı olan Menemende banlandı.
    Yan Hesapta gözüküyor diye orngebeard'da arada kaynadı heralde. orngebeard'ın büyük ihtimal banı açılacak. Elmas blok dizmekte artık 2 kişi kalmıştık PerfectArrow ile. Hergün en fazla 50K-70K diziyorduk. 2 kişi olduğumuz için baya zorlayıcı oluyordu :). Ama en sonunda 1. olmayı başarmıştık. Bende direk "En iyi ada" madalyasına başvurdum. AssassinDaan sağoldun direk verdi :p. 1. olmamıza yardım eden @Dizzy Bey , @Cnty_Emo , @HayTems , @halit159 , @PerfectArrow'a Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum... PerfectArrow 3 adet elmas blok spawner almıştı bide PowerDiePie'dan 5 adet elmas blok spawner almıştı. Toplam olarak 8 adet. bana 8 tanesini vermişti ve toplam 191 Elmas Blok Spawnerimiz olmuştu. Çok büyük bir rakam. Bende yakın zamanda para yatıracağım. 75TL yatıracağım bonus ile 105 kredi olacak. Onunla da 21 adet elmas blok spawner alacağız ve toplamda 212 Elmas Blok Spawnerimiz olacak. Para ile adam öldürerek derece top'ta 1. oldum. Çok sevinmiştim :). Tam tamına şuan 1700 Derece'm var. Yakında yeni bir ada açmayı planlıyorum. Ama bu adada elmas blok dizmeyeceğiz. Sadece güzel buildli bir ada yapıcağız + güzel bir warp yapacağız. Şuanki adanın gerçekten heryerini elmas blok sarmış durumda :). Bundan çok rahatsızım. O yüzden yeni bir ada açmayı planlıyorum. Bu 1. olan adayı yan char'a aktaracağım. Yeni ada umarım güzel olur yoksa emekler gider :(. Şuan da server'da baya az kişi kaldı. Ama ben hala server'a girmeye devam edeceğim. Ne de olsa bu server'a baya emek verdim. Para yatırarak server'a destek olmaya çalışıyorum. Umarım server kapanma durumuna gelmez. Yakında 200 Elmas Blok Spawner olan hedefimi gerçekleştireceğim için. Yeni hedefim 250 Elmas Blok Spawner olarak belirledim :). 70T param silinmişti parayı geri toplamaya başladım. Şuan da tam tamına 58.5T para biriktirebildim. Eski hedefim olan 100T'yi gerçekleştirebilirim umarım. Bu Part4'ü okuyan herkes görüşlerini belirtirse sevinirim :). Yakın zamanda skriptlerimin yeni versionlarını çıkarttım. Onlar için baya uğraştım gidip bi' göz atarsanız sevinirim :). Yorum atmayıda unutmayın :).
    Ve bu skriptlerde ki bugları düzeltmemde bana yardımcı olan @bombacan 'a Sonsuz Teşekkürler...
    Dizzy_ artık girmiyor. Geçen girdi artık cs:go oynuyormuş. Haftada 1 kere felan server'a girerim demişti. PerfectArrow'da artık girmeye başladı son zamanlarda en çok bana yardımcı olan kişi. Adamızın yükselmesi için uğraşıyor :). Paramın silinmesinin ardından tekrardan /baltop'ta 1. oldum. Şuana kadar yanımda olup bana destek verenlere teşekkür ediyorum. 5 ayda birsürü şey başardım. Bana imkansız diyorlardı ama ben başardım :). İmkansız diye bir şey olmadığını artık öğrenebilmişlerdir ;). 1DeliRekt7 şuan hiç girmiyor. 1-2 ay önce evime gelip "Sen hala lifemc mi oynuyorsun? Helal Olsun." demişti :). 1DeliRekt7 kuzenim olduğu için şifresini biliyorum. Onun hesabını bir nevi yan hesabım olarak kullanıyorum. Herkeste biliyor zaten. En son 700M dağıtmıştı. Onun yüzünden en son banlancaktı ama banlanmamıştı neden bilmiyorum. HzYasuo'dan hiç bahsetmeye gerek yok zaten. Adamızı kötüleyip server'ı bırakan bir kişidir. Onun yüzünden benim çekmediğim kalmadı. Şuanda onun bende 16 Elmas Blok Spawner'i var. Şu 2 gündür bende cs:go giriyorum. En son cs:go'ya 1-2 ay önce girmiştim. O zamandan bu yana baya güncelleme gelmiş. Oyunu görünce çok şaşırdım. Bu arada şuan ada alımımız vardır. Buildi iyi olup adamıza gerçekten katılmak isteyen kişiler şu konuya form doldurup yorum atsın.
    Lise1'e geçtim yeni, okullarda başladı :(. 1 günde 9 saat okulda geçiyor günüm benim için baya kötü oldu :(. Şuanki ada levelimiz tam tamına 1662000 level. Okul olduğu için genel olarak server'da afk oluyorum. Server'da aşil kasa kasa şuan tam hatırlamıyorum ama ortalama 45 aşilim olması lazım. P8 set + +70 kılıç + 45 aşil olunca arenaya gapple'sız atlayabiliyorsun :). Aşiller hep canı fullediği için ölmüyorsun :). Hiç gapp yediğimi hatırlamıyorum. Aşil gerçekten çok güzel pvp için. Ölümsüz gibi bir şey oluyorsun :). Bir keresinde p1 vs p5 atmıştık. p5'i almıştım :). p5 olduğunu bilmiyordum tabikide kendisi sonradan söyledi. Artık partları kısa yazmamın sebebi server'da online baya azaldı ve olan bir olay olmuyor :(. O yüzden uzun yazmaya çalışıyorum fakat kısa oluyor. Umarım en kısa zamanda online düzelir. En sevdiğim zamanlar ramazan ayıydı. Herkes oruç tutuyordu sahuru beklerken server'a giriyorlardı. Zaman geçiriyolardı.
    Şuana kadarki yazımda söyledim mi bilmiyorum ama :) +2000 saat oynamas oldu bunun için bi' Hayırlı Olsun alırım :).
    Bugünkü Tarih :09.09.2018
    (9 Eylül 2018)
    Şuanlık bu kadar Part5'i beklemekte kalın...
    Sonra görüşmek üzere...
    "Rüyalarım uykularım gibi yine biticek,
    İşte o gün sesim bana sonsuzluğu vericek."
    BEN MBB

mbb.png

PART5.png
    Selam Arkadaşlar!
    Part 4'ten sonra neler oldu anlatayım :).
    İninal ile kredi yüklemiştim 100kredi. Şimdi ben devam ederken. Bugla ilgili bir şey yüzünden ban yedim. Ondan sonra ban itirazı açtım. Ama itirazda herkes tartışmaya başladı hatta 7 sayfa konu olmuş .d. Sonraki zamanlarda canım artık sıkılmaya başlamıştı. LifeMC'siz gerçekten canım sıkılıyordu. Canımın sıkılmaması için bi' oyun alayım dedim. Sonra PUBG almaya karar vermiştim ama sonra Rainbow diye bir oyun gördüm. Oyun hoşuma gitmişti ve almıştım. Oyun 60GB çıktı 1 güne inmişti :(. Sonra oyunu pek oynamamaya başladım. Oyunu oynamamaya başlayınca dahada canım sıkılmaya başlamıştı. Ve okul başlamıştı. Okuldan gelirken hemen lifemc foruma bakıyordum neler olmuş diye ondan sonra discorda geçiyordum. Discord'da rankta Bobzilla'yı geçmiştim :). Sonra AssassinDaan kendi dc gruplarına almıştı orda vakit geçiriyordum. Zamanım Youtube ve Twitch'te geziyordu. Sonra forumda paylaşmak için skript yazmak geldi aklıma. Sonra KazıKazan, CommandLook ve Fırlatıcı Kit diye 3 tane skript paylaştım yanlarında bir tane daha skript paylaşcaktım ama onu sonraya bıraktım. Sonra forumda gezerken Vip Üye, Sponsor & Süper Üye diye bir konuya denk geldim. Konuyu okurken Sponsor Üye'nin sınırsız olduğunu görünce alasım geldi. Özelliklerini sevdim ve en çokta Kullanıcı adının parlamasından dolayı aldım :). Aldıktan sonra bi' anda hayırlı olsun diye bir sürü bildirim geldi :). Konu kilitleme/açma vs. yetkiler var o yüzden güzel. Ondan sonra bir tane daha skript paylaşcaktım ama üşendim sonra bu kadar skript, skripter olmak için yeterli olabilir dedim. Ondan sonra skripter madalyaası başvurdum. Okuldan gelirken lifemc foruma baktığımda Madalya Verildi. diye yeşil yazılı bir şekilde gördüm, sevinmiştim :). Şu an 2 tane madalyam var. LVIP almayı düşünüyorum. O zaman Bonkör madalyası ve LVIP madalyası alacağım ve 4 tane madalyam olacak :). Ve hala canım sıkılıyordu. Forumda paylaştığım CommandLook skriptinde tdg console'dan yazılırsa none> diye gözüküye demişti. Onu düzeltmek, yapmak için bi' yarım saat uğraştım. Hala daha yapamamıştım. Sonra Discord'dan mesaj geldi. Dedim kendime yine ne yaptımda etiket atıldı acaba? diye. Discord'a girdim ve DM'den mesaj vardı. Yağmur mesaj yazmıştı. Mehmet iyi haber tdg ban itirazlara bakacakmış banın açılabilirmiş tarzında bir şey yazmıştı. Bende sevinmiştim. Sonra foruma baktığımda orngebeard'ın banı açılmıştı. Biraz bekledikten sonra benim konumada cevap yazıldı. Ve banım açılmıştı, gerçekten sevinmiştim :). Server'a girmiştim herkes olmasada bazı kişiler duruyordu :). Tdg sonra bütün şikayet-ban itirazlarına baktı. Ardından birkaç kere TDG'a etiket atıp kredimi verir misin? dedim. Ama cevap vermedi birazcık bekleyip sonra tekrar attım ama yine cevap vermedi. Sonra server'da da kimse konuşmayınca benimde canım sıkılmıştı. Bende afk bırakıp pc başından kalktım. Sonraki gün girdiğimde forum sakindi. Saat 6 gibi girmiştim. Server'da dünküne göre baya kişi vardı. Baktım serverda da tdg var kredimi isteyim dedim. Sonra 100 Kredimi baya zaman geçsede alabilmiştim :). Ardından orngebeard'a MVIP aldım. Hayırlı Olsun mesajları akıyordu :). Direk Elmas Blok Spawnerleri almıştım. Tam 28miydi neydi tam hatırlamıyorum. Şu an 1DeliRekt7 hesabı 562 kredi ile kredi topta 2. oldu. Sonra 500 kredi bonusunu aldım. 80 kutsal taş almıştım. Kutsal taş piyasasını sormuştum misimo 153m dedi. Bu misimo neye göre hesaplıyor anlamıyorum. Bide küsüratı varmış 153,333,333. Mesela Elmas Blok Spawner'a 3.5T felan diyor. Piyasayı iyice karıştırıyor :). Bugünde bu kadarlıktı. Bugün 26 Eylül büyük ihtimal Haftasonu Pazar günü bu yazıyı yayınlayacağım. Tabi o zamana kadar daha çok şey geçer. Banlı olduğum için pek şey geçmiyor 4 gün sonra bir kaç şey ekleyip bu yazıyı eklerim... Sonra HayTems ile Discord'dan konuşurken lifemcsiz hayat nasıl gidiyor dedim. Ondan sonra banım açılsa girmemki zaten dedi. Niye diye sordum. Küfür edip, onları görmek istemiyorum dedi. Sonra banada küfür etti. TDG'a bildirip forumdan banlattırdım. Ardından Y.Rehber başvurusu yaptım. Bakmak için ---> Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalısın. <---'yın. Sonra serverda misimo'dan 10 elmas blok spawneri 30T'ye alcaktım. Sonra misimo 2dk kapı çaldı dedi. LegendSlayer ben 21 elmas blok spawneri 65T'ye satıyorum dedi. Bende hemen aldım. Sonra 6T param kaldı. Misimo'ya 2 tane sat dedim ama o 30T olunca söyle paranı sıfırlıcam dedi :). Ve artık xSentinel_ girmiyor :(. Yakında lvip almayı düşünüyorum. Şuan 224 Elmas Blok Spawnerimiz oldu. Hedefimiz 300 :). PerfectArrow 1 haftadır girmiyor. Banımızın açıldığını bile bilmiyor olabilir. Şu an adada aktif olan bi' orngebeard var. Bu yazıyı LVIP'i hangi gün alırsam o gün yayınlıcam. Artık partlarda ne anlatsam, ne söylesem diye çok düşünüyorum :(. Part 1'den itibaren tekrardan okumanızı tavsiye ediyorum. Nedeni; Part1'i ilk yazdığımda servera yeni başlamıştım. Şu an serverda ki 6. ayım oldu. 6 ayda neler gelmiş/geçmiş onları yazdım o yüzden okumanızı tavsiye ederim. Ve yakın zamanda Discord'da geçen bir anıyı söyleyim. Emo'nun TDG'ı geçmesine çok az kalmıştı. Bende ona yardım etmek için eğlencede full onunla oynadık. Sonra TDG'ı geçince TDG nerde kastınız dedi. Bizde eğlence yerinde kastık dedik. Sonra TDG araya 2 kişi girmeden yazmak yasak, kuralları okumamışsınız, bu yüzden levellerinizi sıfırlayacağım dedi. Ve ardından sıfırladı :(. Artık kasmaya çalışmam sanırım ama küstüğümden falan değil yanlış anlamayın :F. Bayadır kasmaya çalışıyorum o kadar level yapmak baya zor olmuştu. Sıfırlanınca pes ettim :F. Yine söylüyorum yanlış anlamayın küstüğümden falan değil. Hmmm... Düzenli olarak her ay bu konuya yeni part ekliyorum. Arada sırada canım sıkılıp daha erken yazabilirim. Yada hiç yazasım gelmez. 2 ay sonra falan yazarım :W. Part1'de 1DeliRekt7 bile var :). Bide fark ettiyseniz konunun ismini değiştirdim "Ben Kimim? - MBB_Oyun2" yaptım. Ve Part1-2-3de ki efektleri sildim sebebi çok kötü gözüküyordu o yüzden sildim. İlk defa bu Part'ta direk yazmıyorum. Birkaç gün geçtikçe üstüne ekleyerek yazıyorum. Diğer Partlarda direk o ay ne yaşadığımı düşünüp yazıyorum şimdi ise 2-3 gün geçiyor. O 2-3 günde ki geçen olaylarımı yazıyorum. Bu konuda size bir şeyler anlatmaya çalışırken boş yapmış olabilirim bu yüzden sizden Özür Dilerim :l. Ve şu an NotePad++'ya attım bu konuyu ve 7.200 kelime ile bu en çok yazdığım Part gözüküyor. Bugün 27 Eylül Perşembe. Bu cumartesi LVIP'i alırsam cumartesi günü bu konuyu yayınlayacağım büyük ihtimal. Cumartesi 50TL yatırıp bonusla 70Kredi olucak. 50 kredi ile LVIP alıp, geri kalan 20 kredi ile 4 elmas blok spawner almayı planlıyorum. Sonra 100TL olunca bidaha yatıracağım. Elmas Blok Spawner sayısı yükselsin diye. Bugünlük benden bu kadar. Sonraki günlerde devam edeceğim :)... Ardından Servera girdik tdg zümrüt blokları kırabileceğimiz şekilde ayarlamıştı. Sonra bizde adadaki zümrüt blokları bulup kırıyorduk. Sonra ki gün bi' baktık spawnda ki zümrüt blokları kırmışlar. Bir tane kırılıyor mu denedim gerçektende kırılıyormuş. Arından kırmayın diye uyarılarda bulundum. Birkaç kişi ban yedi bu olaydan dolayı. TDG beni uyardı. Bi daha yapmayacağıma dair. misimo, roaach, sametdnc banlandı. misimo tdg ile özelden konuşup banını açtırmış. roaach'ta şu an ban itiraz açtı. Banının açılmasını bekliyor. Bizde @HypnosEmo ile zümrüt avcıları gibi spawnda zümrüt blokların yerlerini aramaya başladık. Bütün warpları vs. gezdik. KralArenada ki zümrüt blokları kırmamışlardı :). Onun ardından 50TL yatırdım. TDG'dan kredileri istedim. Sonra biraz bekledim ama sonunda verdi. İlk olarak LVIP aldım. Güzel bir duygu :). İlk mutemi de attım tabiiki de .d. LVIP'i aldığım için 40 kutsal taş geldi. Bonuslardan geldi bide kutsal taş tam olarak ne kadar bilmiyorum. Önceden kalan 80 kutsal taşım vardı bide. Toplam 2.5 stack kutsal taşım oldu. LVIP olmaya özel nickimi eski nickim olan Salya yapmaya söz vermiştim ve yaptımda :). LVIP aldıktan sonra forumda LVIP ve Bonkör madalyası başvurdum. Bi' 15-20 dakikaya @AssassinDaan madalyaları verdi. Şu an tam olarak 4 tane forumda madalyam oldu. Yakın bir zamanda da Y.Rehber başvurdum onada bakıp yorum yaparsanız sevinirim. Adayada @HypnosEmo'yu aldım. 10 tane sünger verdi ayrıca birsürü kafa verdi :D. Bende warpa koydum. Bakmak için /warpgit MBB_Oyun2 yazmanız yeterli :). Ardından warpta ki tüm kafaları kırıp bizim için önemli olan kafaları koyduk. Benim olan kafaların yarısından fazlasını @xSentinel_'den almıştım :). misimo'dan da 3 elmas blok spawner aldım. Şuan toplam 229 Elmas Blok Spawnerimiz oldu. Hedefimiz 250 Elmas Blok Spawner :). Şu an hesabımda 20 kredi duruyor. Sonra başka şeylere harcarım diye bıraktım. Aslında 4 tane elmas blok sp almayı planlıyordum ama şimdilik dursun dedim. Adayada 12 kişi alabiliyorum artık. Ada sınırı doldu gibi bir kaygı yok artık :). Part'ın başlarında söz verdiğim gibi LVIP aldığımda paylaşacağım demiştim. Ve ya bugün paylaşacağım yada yarın paylaşacağım. Bugün 29 Eylül Cumartesi günü. Bu arada sikayettop'ta 1. olmuşum. 378 şikayetle. Amaç şikayettopta 1. olmak değil. Serverda ki kurallara uymayan kişilere rehber yokken cezalarını sağlamak. Mute atarken /rehberbilgi'ye bakıyorum :D. Çok zor oluyor ama işe yarıyor :). Yakında skript paylaşcaktım ama serverdan çıkmaya üşeniyorum :). Yakında birkaç skriptimden güncelleme gelecek onlara bakarsanız sevinirim. Bu konuyada hangi partta ne kadar görüntülenme oldu, ne zaman yayınlandı gibi şeyler ekleyeceğim. Part isimlerini daha düzgün şeklinde yapacağım. Hangi partta ne kadar kelime var vs. gibi şeyler ekleyeceğim. Bir nevi istatistikler gibi bir şey. Şu an bu part 10.295 kelime gözüküyor mesela. Önceki günlerde 7k yazmışım :). Bu part aralarında ki en uzunu olacak :). Bi' 3-5 gündür yazıyorum bu konuyu. Neyse bu kadar yeter heralde.
    Bugünkü Tarih :30.09.2018
    (30 Eylül 2018)
    Şuanlık bu kadar Part6'yı beklemekte kalın...
    Sonra görüşmek üzere...

"Sınır çizilmesi gerektiğinde kendi kendimize çizdik ve şu anda ulaştığımız şey o sınır."
    BEN MBB
    mbb.png
    İstatistikler:

PART1.png
    Kelime Sayısı
    5.675

Yayınlanma Tarihi
    11 Mayıs 2018

Görüntülenme
    Bilinmiyor.

PART2.png
    Kelime Sayısı
    2.789

Yayınlanma Tarihi
    28 Haziran 2018

Görüntülenme
    Bilinmiyor. (Tahmini:700)

PART3.png
    Kelime Sayısı
    3.861

Yayınlanma Tarihi
    15 Ağustos 2018

Görüntülenme
    950

PART4.png
    Kelime Sayısı
    6.550

Yayınlanma Tarihi
    9 Eylül 2018

Görüntülenme
    1.409

PART5.png
    Kelime Sayısı
    10.494

Yayınlanma Tarihi
    30 Eylül 2018

Görüntülenme
    2038

Toplam Kelime Sayısı
    30.774
    mbb.png

Son düzenleme: 31 Ekim 2018
    TheDark_Gamer, ImCristi ve eyupp61 bunu beğendi.
  2. eyupp61

eyupp61 Elit Üye Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    194
    Ödül Puanları:
    253
    Nick:
    eyupp61
    Gerçek ad:
    Eyüp Aydın
    Doğum Günün Kutlu Olsun Kardeşim <3 Sen de adamın dibisin :)

mbboyun bunu beğendi.
  3. 1DeliRekt7

1DeliRekt7 Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    Ödül Puanları:
    118
    Nick:
    1DeliRekt7
    Ne Yapmışsın Be üstad :) Zaman ne çabukda geçmiş 30 gün de neler yaratmışız İlk macerayı ben yapmışım 20 TL Yatırmaya karar vermişim Mbb'de 15 TL vermiş Ne günlermiş :)
    Ayrıca @eyupp61 adamdır seviliyorsun <3

mbboyun ve eyupp61 bunu beğendi.
  4. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Hepsini Okumazsınız Die Düşünmüştüm Tamamını :) <3

5. eyupp61

eyupp61 Elit Üye Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    194
    Ödül Puanları:
    253
    Nick:
    eyupp61
    Gerçek ad:
    Eyüp Aydın
    Sen de kardeşim <3 Seviliyosun :)

Sen bir konu açıcan ve kendini tanıtıcan ve biz okumıcaz öyle mi? :D

mbboyun bunu beğendi.
  6. 1DeliRekt7

1DeliRekt7 Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    Ödül Puanları:
    118
    Nick:
    1DeliRekt7
    Bendemi yazsam diye düşündüm birazdaha düşünmem lazım üşendim

mbboyun bunu beğendi.
  7. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    :) Teşekkür Ederim.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2018
  8. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Her Zamanki 1DeliRekt7 :)

9. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Güzel bir yazı Eline sağlık.

mbboyun bunu beğendi.
  10. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Saol . Teşekkür Ederim <3

11. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Önemli değil :D

mbboyun bunu beğendi.
  12. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    PART 2
    Yayınlandı.
    Patlamış Mısır Alın Ve Arkanıza Yaslanın.

13. WeawBlaz

WeawBlaz Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    278
    Patlamış mısırsız okudum. Aynı tadı vermedi mısırsız ama güzel. :)

mbboyun bunu beğendi.
  14. HypnosEmo

HypnosEmo Sauron Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,429
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    HypnosEmo
    Gerçek ad:
    Emirhan YILMAZ
    Her kelimenin baş harfini büyük yazmana gerek yok. Ayrıca konuya baktım da, çok az "." var. Bence bunlara dikkat etmelisin..

15. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Öle Alışmışım Bağımlılık Yaptı.

16. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Bide Mısırlı Oku :).

17. Dizzy Bey

Dizzy Bey Uzman Üye Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    290
    Ödül Puanları:
    173
    Nick:
    Dizzy_
    Eline sağlık.Sen konu açınca nedense okumaya üşenmiyorum:D.

mbboyun bunu beğendi.
  18. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Boşuna "Üşengeç Team" Deiliz :)

WeawBlaz ve Dizzy Bey bunu beğendi.
  19. sametdnc

sametdnc R.I.P Emre Özkan Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,027
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Örnek mi alıyorsun çalıyor musun anlamış değiliz.

20. sametdnc

sametdnc R.I.P Emre Özkan Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,027
    Ödül Puanları:
    703
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Samet ile kavga etmen için en azından bir @jtrogo olman lazım

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...