1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Astral Sorcery (Astral Büyü) Modu - Ufak Tanıtım

'Minecraft Modları (Mods)' forumunda bombacan tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. bombacan

bombacan Beni Patlatamazsın Genç
    Sponsor Üye Vip Üye

Beğenilmeler:
    194
    Herkese merhabalar internette dolaşırken astral sorcery adında bir mod buldum ve görselleri çok hoşuma gitti birkaç video falan izledim falan işte sonra gerçekten ilgimi çekti.

------------------------------------------------------[ Bu Modda Napıyoruz ]------------------------------------------------------
    Bu modda yıldızların gücünü kendi amaçlarımız için kullanıyoruz. Takım yıldızlardan tutun astral aletlere kadar herşeyi yıldızların gücünden yapıyoruz.
    ---------------------------------------------------[ Moda Nasıl Başlamalıyız ]---------------------------------------------------

Moda bir shrine bularak başlamalısınız ancak küçük değil büyük bulmalısınız. Bu shrine bulduktan sonra altına inin ve ordan havada uçan bir taş olucak sakın kırmayın ve onun yakınına yere bir crafting table yapın bu crafting tablede artık astral sorcerye başlamak için gerekli itemleri yapabilirsiniz.En başta illumnus crafting table yapınki her üretim yapmak istediğinizde shrine gitmeyin.

-------------------------------------------------[ Peki seni ne heyecanlandırdı ]-----------------------------------------------

Beni heyecanlandıran bazı kurallar var illumnus crafting tableyi yaptıktan sonra yere koyduğunuzda ve sağ tıkladığınızda aşğıda bir bar lucak bu bar sabahleyin çeyrek akşamleyin ise full dolu olur. Bunun sebebi yıldızların akşam daha görünür olmalarıdır. PEki gündüz üretim yapamazmıyız yapabilirsiniz.Ama yinede fazla enerji isteyen üretimler var bu üretimleri sabahleyin yapmak için bu crafting tableyi en fazla y = 127 ye koymanız gerek bu arada crafting tableninde seviyeleri var ve her seviyede kapladığı alan daha fazla oluyor ve her yükseltme işleminde farklı efektler çıkıyor.

Neyse bu tanıtım şimdilik bu kadar olsun beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Cnty_Emo ve sametdnc bunu beğendi.
  2. AssassinDaan

AssassinDaan Gandalf Daan
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,219
    Resim falan eklersen iyi olabilir, güzel konu :)

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)