1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.

Asseto Corsa

'Diğer Oyun Türlerindeki Oyunlar' forumunda sametdnc tarafından 7 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. sametdnc

sametdnc FlowKing Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    2,170
    Ödül Puanları:
    728
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Yarış Oyunlarının arcade oyunlarına dönmesi ve PC'ye çıkmaması çoğu gameri üzüyordu.Bu sorunu çözmek için Kunos Similazioni 22Şubat 2013'de oyunumuzun technologi prewiew'ini çıkarttı.
    Demo sürümünde sadece 1 pist ve 1 araba vardır.Oyun Gta ve Forza Horizon gibi oyunları satışlarda yakaladı.Araç ve pist sayısı az olmasına rağmen pistlerin lazerle çizilmesi diğer oyunlardan üstün tutuyor.Oyunda 2 sıkıntı vardır.
    1-) Çok oyunculu olmaması
    2-)Araç ve Pistin az olması
    Bu durum geliştirici sayısının az olmasından kaynaklanıyor.Oyunu direksiyon ile oynamanız tercih edilir çünkü oyunun tadı böyle çıkıyor :) Birçok direksiyon setine tam destek veriliyor.
    Oyunun tam sürümünde 4 adet mod vardır.Drift,time attack,hotlap ve special events.
    Oyun bu özellikleri ile göz önüne alınırsa rakibinin olmadığı anlaşılacaktır.

Ek:beni bu oyun inanılmaz mutlu etti bir yarışsever olarak eğer siz de kazık gibi araba fiziklerinden sıkıldıysanız ya da ps3 & xbox360 grafikleri sizi tatmin etmiyorsa Assetto Corsa aradığınız kan olabilir.
    Kendi Notlarım:Oyun dolar kuru yüzünden biraz pahalı gibi.Bana öyle geldi.Ancak grafikleri(ultra) gerçekten çok iyi.Pc simülasyon oyunları için en iyileri arasında.Almanızı veya demo oynamanızı tavsiye ediyorum.
    Assetto Corsa Minimum Sistem Gereksinimleri
    • İşletim Sistemi: Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8, 8.1 / Windows 10.
    • İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHZ veya Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ.
    • RAM: 2 GB.
    • Ekran kartı: AMD Radeon HD 6450 veya Nvidia GeForce GT 460.
    • Gerekli Boş Harddisk Alanı: 15 GB.
    • Direct X: 11.

Son düzenleme: 8 Şubat 2019
    Etiketler:
    Cnty_Emo bunu beğendi.
  2. AssassinDaan

AssassinDaan Olórin Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    3,178
    Ödül Puanları:
    978
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    Daan #9840
    Giriş yazısında yazı boyutu çok büyük olmuş düşürürsen iyi olabilir, onun dışında ayrıntılı olmuş. Eline sağlık.
    @ToprakM (Öneri: Yarış Oyunları veya Araba oyunları kategorisi açılırsa iyi olabilir:))

sametdnc bunu beğendi.
  3. sametdnc

sametdnc FlowKing Genel Moderatör

Alınan Beğeniler:
    2,170
    Ödül Puanları:
    728
    Nick:
    sametdnc
    Gerçek ad:
    Samet Dinç
    Düzenledim.Kategoriyi göremiyorum o yüzden buraya açtım.Gelse iyi olur.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...