1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

AssassinDaan Maceraları

'Kendini Tanıt' forumunda AssassinDaan tarafından 19 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Nick = [AssassinDaan]
    Rank = [
    MVIP]

AssassinDaan'ın Maceraları
    PART 1: Ben LifeMC serverini beğendim oynadim SW'ye bağımlı oldum :D İlk oldugum ada 3000 lvl yapmıştık totsukablade ile sonra kendi adami actim 1000 lvl flan yapmıştım. Sonra nono22 beni adasina cagirdi beraber 20000 lvl ada kastık. bende kerem7934 in warpında kasılıyorum :D Sonra birinden 50000 lvl ada satın aldık . O adada baya durduk .. server 2 hafta geriye gitti Sonra KrtWinner ile ada açtık 25000 lvl ada kastık sirket falan kurduydum ozamanlar.. KrtWinner uzun süre girmedi (hala girmiyor :D) . Sonra Jtrogo beni adasina cagirdi . Bende gittim Beraber saatlerce dia dizdik.. (Clog / Jtrogo) 400k ada yaptik. sonra ben baya zaman aktifliğim düştü . Sonra geri döndüm ada açtım para kasip /warp avm'den dia ala ala 50000 ada kastım.. Sonra xDoktorOmerx benim adam geldi bana VIP aldı <3 SabryMoon ve xItsHan_'da geldi beraber adayi 85k yaptik 100k ada hayali yavaş yavaş gerçekleşiyordu.. adada 2 tane diamond block sp (dia sp) vardı sonra parakasa girdik gelenler kasiyordu bende kazaniyordum benim 17 Ömerin 11 tane spmiz vardi.. Sonra xItsHan_ banlandı çok kötü bir sebepten . sonra KrtWinner geri geldi adaya geri aldim beraber diamond block (dia) dize dize amacimiza ulaşmayi hedefliyorduk (100k ada leveli) Sonra 110k ada leveli olduk. Sonra Dia Dizme 15k dan 5k flana düştü dia dizmiyorduk artık ama simdi dizmeye başladık 118k flan olduk amacımız 200k oldu.. Sonra ben 5tl aldım ininalı kaybetmiştim mobilden ödeme yaptım. Diamond block spawnder aldım 5TL ile onu jtrogoya diamond block spawnderi satıcaktim 700m ye 2-3 güne sonra dasesisi ada aldım. Nedeni: KrtWinner yine girmemezlik yaptı aktifiği düştü bende onu attim dasesisi aldım, sonra xDoctorOmerx 2 tane diamond block spawnder aldı ve sattı tanesini 600m den sonra baya bir sp aldı. :D Sonra ben mobilden 5TL yatırıp 1 adet diamond block spawnder aldım.. Sonra jtrogoya sattım. sonra paranın birazını çekilişler ile dağıtıyorum. geri kalanla 49 tane demir spawnder aldım. Sonra kredi kartında 200m bıraktım. Sonra HypnosEmoya 60m verdim /şirket de istediklerini doğrula diye beni doğruladı.(soğolasin) Sonra halen ada leveli kasmaya devam ettim 130k yaptık alt kat duvarları full diamond block ile ördükten sonra kötü bir olay yaşadım(Kolum cıktı) sonra PC bozuldu servere giremedim o sıralar 20 gün olmuştur. Basvuruda Olumsuz oldu [:(] Sonra geri döndüm Forumda kendimi geliştirdim. Forumda içerikler ürettim halen üretiyorum Forum Moderatörü olmaya çalışacağım elimden gelenin üstünü yapmaya çalışıyorum. Ben içeriklerimi üretmeye devam edicem şuan TheDark_Gamer (TDG)nın beni ödüllendirmesini bekliyorum. Sonra serverde de aktif oluyorum 10dkdan 3 saate çıkardım aktifliğimi telden zor olsa da giriyorum oyunculara falan yardımcı olmaya çalışıyorum .. sonra adanın bütün duvarlarını ördüm saten az kalmıştı en üs katı açıkta bıraktım oraya yapılar yapacağım oraya ilk olarak xDoctorOmerx ile Ahır yaptık(ahırdayığğk) sonra ben OX yaptım güzel oldu ilk olarak OXda Demir SP dağıttım sonra HypnosEmo ile 6m OX yaptık sonra sametdnc 300m OX yaptı benim warpta ben şalterci oldum [:D] sonra ilk oyundan herkes elendi iki kişi kaldı :D sonra olmadı tekrar yaptık .d parayı sonuçta o veriyor [:D] sonra güzel ve adaletli bir event olduydu ben yine şalterciyim Tagomen ile beraber 3m event yapıyorduk. o soru soruyor ben şalterci [:D] sonra OX a güzel bir şeyler daha ekledim lav saniye falan güzel oldu. dasesis den şifresini aldım warp yaptım /is warp dasesis yazarak event alanına girebiliyoruz oraya güzel bir warp ayarladık... sonra dasesis ile güzel bir warp yaptık HypnosEmo da bizi izliyordu :)) ilk gören o olmuştu, sonra güzel bir warp yaptık parakas yerini güzelleştirdim ve o warpı tanıtan güzel bir konu açtım eski warptaki kafaları yeni warpa taşıdım ama hepsi çok olur diye bazılarını bıraktım sonra 50 sp den 70 e çıkardık her gün 5 sp kasıcaktık HypnosEmo sağolsun 50m attı (<3) sonra [AdaWarp]dan yararlanarak Ada reklam yeri yaptım güzel oldu dakvor falan var Sonra OX yerini biraz düzelttim, adayı 140k yaptık suan 150k yapmaya çalışcağız hem forumla hemde sunucuda aktif oluyorum diamond blockların bazıları satıp bir demir spawnder alarak sp sayısını arttırmaya çalışıyorum. her Hafta "AssassinDaan Kimdir Amacı ne?" konusunu güncelliyorum. sonra demir spawnder almaya devam ediyorum ara sıra diamond block dizerek level kasıyorum sonra adaya buildler yaptım güzel oldu warpımı düzenledim artık arenaya fazla gitmeye başladım bir sürü kafa var chest chest dolusu sevdiklerimi kafa koleksiyonuna ekliyorum kafa koleksiyonuna bir sürü zor kesilen kişilerin kafalarını koydum en son _xTonix in kafasını koydum(onu arenaya çağırdım bir sürü elmas elma vardı :D sonra bana bir şey yapmıyordu bende fırsat kolluyordum kestim kafası da düştü :D) sonra forumdaki avatarımı değiştirdim (dafidak :D) forumda LifeMC - Rehberler & Dersler kısmına özenerek yaptığım uğraşarak yaptığım konular açtım. sonra para kasıp 20 demir sp yi toplu aldım sonra toplu x4 stack coin aldım dasesis e verdim kendine mavi renk aldı :D sonra adaya buildler ekledim warpıma süsler ekledim ve kafa koleksiyonu 2 katına çıktı. forumda sistemler hakkında konu açıyordum 3 adet konum WIKI ye alınınca çok mutlu olmuştum sonra daha fazla güzel emek içerikler üretmeye başladım. sonra +50 mi kaybetmiştim :D yenisini aldım sonra sametdnc event yaptı drop eventi 3 stack demir sp dağıtıyordu ben 1 stack +2 tane sp kaptım yanı 66 demir sp onun sayesinde 156 spye ulaştım :D :D sonra warpıma yeni ParaKAS lar ekledim ilk olarak 44 adet skeleton sp aldım ve dizdim OK / KEMIK ParaKAS ekledim sonra orda afk kalıyom doluyor güzel oluyordu sonra diamond block farmı ekledim güzel oldu oraya özel bir oda yaptım odada huniler falan vardı :) sonra warpımdan sıkıldım yeni warp yaptım güzel oldu warp da kafa koleksiyonu, Dia framı, ada etkinlikleri, Demir farmı vardır :) warp güzel oldu sonra fakedead a bir tarım adası yapmaya başladım ilk olarak değirmen yaptım sonra fabrika yaptım alanı büyüttüm sonra tarla yaptım sonra demir sp eventi yaptım eğlenceli oldu sonra sunucun discorduna geldim gerçekten güzel bir yerdi. sonra arena hakkında özel konuşma açtım özel konuşmaya 8-9 kişi aldım artabilir belli olmaz sonra arenada takılmaya başladım Efsanevi General olmaya çalışcaktım 808 kill e gelmiştim 321.1 derecem var şuan artabilir de düşebilirde. Sonra alımlar okundu benimki İnceleniyor olunca çok sevindim mutlu oldum inşallah alınırım. Sonra fakedeada yaptığım adaya yollar yaptım sonra 200k ada leveli oldum yeni amacım 300k olmuştu sonra warpım da ki ada etkinliklerine OX ekledim OXda eventler falan yapcaktım sonra 140m para kastım 200m yapıp yRehber olursam dağıtcaktım olmazsam da dağıtırdım sonra MiniStrike(ms) geldi MiniStrike(ms) oynadık güzeldi ben sonra SILVER II oldum sonra daha fazla oynadım SILVER III olduydum SILVER IV olmama az kalmıştı sonra benim takıma hep afklar geldi kaybetttim kaybede kaybede SILVER II ye düştüm yakında SILVER I bile düşebilirim sonra arenada takılmaya başladım Usta Savaşcı 1 olduydum artık yeni amacım Efsanevi General olmaktı ve oldum 400 orana kadar vs attım sonra kill sayısını 1000 yaptım yeni amacım 2000 Kill oldu sonra xDoctorOmerx geri geldi sunucuya beraber MiniStrike(ms) oynadık sonra xDoctorOmerx Splerini bizim warpa taşıdı daha hızlı doluyodu fena parakazandık sonra forumda takılıyordum sonra sunucuda falan sonra /oynamas (oynama saatim) 380 oldu amacım 700 oynama saati oldu yakında yaparım :D sonra dasesis e warp yaptık pek güzel olmadı ama idare ederdi oda sp kasıyordu :D sonra adaya farm yeri falan onları düzenledik yeni amacımız en alt katı düzenlemek(düzgün bir şekildi diamond block ile doldurmak) doldurduk 10/1ni tamamlamıştık. Sonra msde Silver III geri yükseldim sonra Silver II ye yine düştün hep cıkıyorlar yaw :D sonra Silver III sonra Silver IV oldum sonra demir sp kasmayı bırakıp para biriktirdim 200m birikti sonra Silver Elite oldum MineStrike(ms) baya eğlenceli idi rütbe atlamak için her gün 3-4 kez oynuyordum bazen 10 - 11 kez sonra Silver Elite Master oldum Global olmayı kafaya takmıştım yakında olurum :D sonra Gold Nova I oldum sonra Tam Gold Nova II olcakken takımım yine hep oyundan cıktı direk adamlara beleş oyun verdik sonra düzelltim amacım Gold Nova II :D sonra discord da Forumda ve sunucuda aktif olmaya çalışıyordum. Sonra Gold Nova Master oldum sonra Master Guardian oldum sonra yeni warp yaptım warp da kafa koleksiyonu var. Kafa Koleksiyonunda 70 den fazla kafa bulunmaktadır! sonra warpımda 2 adet demir farmı var birini ben kullanacağım diğerini xDoctorOmerx kullanacak sonra demir sp sayısını 170e çıkardım sonra warpımda dia farm var. Dia farmı şuan açık değil, sonra warpımda hapishane var hapishanede 2 adet özel hapis var sonra tuvalet var sonra sorgulama adası sonra yemek hane var yemek hanede çeşitli notlar ve gizli notlar bulunmakta kafalarda insan yerine geçiyor :D Yemek hanede bir sürü kafa bulunuyor sonra merdivende notlar var. Sonra 450 dereceye ulaştım sonra ada leveli kasmayı düşünüyordum ve biraz zamandan sonra elmas block dizmeye karar verdim adaya işçi alarak hem işçi hemde ben diziyordum 2 günde 24k kastım böyle böyle 300k olmaya çalışacağım. ve sonra yRehber oldum sonraki amacım 300k olmaktı ve 300k oldum olunca demir marketleri bedava yaptım sametdnc de 1m oldu ve diamond block marketleri bedava yaptı iyi para kazandılar ha :D sonra ms de 79 wine ulaştım amacım 95 win yani global olmaktı.. Sonra bu konuyu devam ettirmeye üşeniyorum :D sonra dasesis aktif olmayınca adadan çıkardım sonra DoctorCaptainR yok adaya aldım adada 2 doktor var hastane açalım :D sonra 2. Dia spmi aldım sonra adaya dakvor u aldım ve zengin olduk :D sonra ben global oldum forumda ise moderatör çok sevinmiştim o gün :D sonra benim bilgisayarın ekran kırılınca aktiflık gg oldu düzelince ilk hedefim 400k. Sonra bilgisayar buldum ve az elmas block dizdim elmas block spawner sayısı 26 ya düştüydü sonra 1 elmas spawner aldım elmas spawner sayısı 27 oldu zor para kasıyoz artık :D sonra (yazacak bir şey bulamadım :D fazla bir şey yapmadım bu hafta) sonra hafta sonu minestrike oynadım ve hep kaybettim sonradan kazanma sayılarını toparladım. Yürüyen Emo yu gördüm :DSonra Forum Yöneticisi oldum olduğum an bir sürü konu açtım :D sonra PC buldum sunucuya girdim biraz para kastım sonra dia dizdik 360k olduk. 40K ada leveli lazımdı bize. PART1 ÖZETİ: Sunucuya bir arkadaşımın isteği üzerine başladım. Başlayınca Kerem ve Emonun warpından kasılıyordum sonra nononun adasına gittim onla beraber çok geliştik. Sunucu 2 hafta geriye alındı. Sonra nononun aktifliği gg oldu ben ada açtım sona Jtrogonun adasına gittim Clog ve Jt ile adayı 400k yaptık baya saatlerce Dia dizdik. Sonra ada gg oldunca ada dağıldı kendi adamı yan çardan aldım 100kya kadar getirdim. Tabi getirmek için para lazımdı para ile Dia alıyordum Samet sağolsun adasından para kasıyordum. Sonra Ömer ve Mert bizim adaya geldi beraber adayı 200k yaptık Ömer bana VIP aldı. Sonra işsiz dasesis ile adayı işsizler gibi saatlerce Dia ile doldurduk nereye bulduysak oraya dizdik Ada çöplük gibi Dia ile doldu katları :D sonra 300k olduk dasesis sunucuyu bıraktı. Sonra Doctor ve Dakvor bizim adaya geldi zengin olduk :D Adayı 360k yaptık ve?? (Davamı 2. Partta) Part 2: Daha sonra ada aktif olmayınca bende pek aktif olamadım JT ben uzun süre yokum adayı al takıl dedi bende sevindim falan :D aldım adayı daha sonra adaya arada elmas blok diziyordum sonra 1-2 gün girmedim bi baktım 2.lik gitmiş tabi 2.lik gidince direk oyuna girdim ve mbbyi kovalamaya başladım gün boyu emo, roa ve ben dia dizdik(samette bize yardım ediyordu sağ olsun roa ile onun sayesinde tanıştım :d) yine geçemedik daha sonra sabah erkenden kalkıp dia dizmeye çalıştım baya dizdim tam geçecektim is level çektiler benim dizdiğimi 2 ye katladılar benim bu adayı tekrar 1. yapma hayalim suya düştü tabi .d daha sonra baya kastılar 100-200k arayı açtılar bizde saldık onlarda saldı sonra adaya emoyu aldım v(.d)arp yaptık güzel oldu sonra emo kendi adasını açma kararı aldı ve açtı :D sonra 1 aya yakın is top ilerlemiyordu, aklımıza bir fikir geldi günde gizli gizli elmas blok dizmeye başladık arayı kapadık baya daha sonra olaya uyandılar .d haberleri olmasa geçebilirdik sonra yine bir birimiz kovalama başladık tabi yine mbb kazandı /is top 1.lik koltuğuna oturdu(Artık 1. hiç olamayız .f) sonra biz saldık(Bu bölümde LifeMC /is top savaşını anlattım :D yakında daha detaylı anılarımı anlatacağım ;))

Devam Edicek..
    Bu konu her hafta düzenleniyor, eklemeler yapılıyor.

Son düzenleme: 11 Eylül 2018
  2. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Not: Mesaj Düzenleme 17 Ekim 2018

Konu Hakkında Bilgilendirme:
    Konuyu beğenen herkese <3

Yorum yapanın mesajını beğeniyorum beğeni istiyorsan yorum ;)

Konu 10 beğeniye ulaşırsa büyük tasarım güncellemesi! :)

Konuya destek için konudaki bütün mesajları beğenirseniz mutlu oluruz :D

-AssassinDaan :havalı:

Son düzenleme: 17 Ekim 2018
  3. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Developer & Owner Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Alınan Beğeniler:
    2,284
    Ödül Puanları:
    728
    Nick:
    TheDark_Gamer
    Gerçek ad:
    Mustafa ÖNCEL
    Yaşına göre iyi işler yapıyorsun.

AssassinDaan bunu beğendi.
  4. jtrogo

jtrogo Sponsor Üye Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    424
    Ödül Puanları:
    473
    Nick:
    jtrogo
    Seviliyorsun :)

5. Legion9

Legion9 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    263
    Nick:
    Legion9
    Hoşgeldin! Youtube de gelişmende ve oyunda gelişmende başarılar diliyorum.

6. kerem7934

kerem7934 Sponsor Üye Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    684
    Ödül Puanları:
    678
    Nick:
    kerem7934
    İyi bir oyuncusun seni bayağı tanımıs oldum ama yazı kısa olmuş.

7. ToprakM

ToprakM A cat. Forum Baş Yöneticisi Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    554
    Ödül Puanları:
    628
    Nick:
    ToprakM
    Gerçek ad:
    Toprak Meriç
    Bence de konuyu uzatırsan güzel olur

8. PowerDiePie

PowerDiePie Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    PowerDiePie
    Güzel

9. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Konu baştan yazıldı <3 Yorum yaparsanız mutlu olurum (Güncelleme 1 :))

10. PowerDiePie

Alınan Beğeniler:
    127
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    PowerDiePie
    Daha güzel olmuş

11. PowerDiePie

Alınan Beğeniler:
    127
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    PowerDiePie
    Bende düşündumde baya iyi isler yapıyor cidden

12. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Tesekkuler <3

13. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    "Sonra xDoktorOmerx benim adam geldi bana VIP aldı <3 SabryMoon ve xItsHan_'da geldi beraber adayi 85k yaptik 100k ada hayali yavaş yavaş gerçekleşiyordu.. adada 2 tane diamond block sp (dia sp) vardı sonra parakasa girdik gelenler kasiyordu bende kazaniyordum benim 17 Ömerin 11 tane spmiz vardi.. Sonra xItsHan_ banlandı çok kötü bir sebepten . sonra KrtWinner geri geldi adaya geri aldim beraber diamond block (dia) dize dize amacimiza ulaşmayi hedefliyorduk (100k ada leveli) !"
    Konu Uzatildi ! (2. Bölüm) !

14. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Konuyu okuyup yorum yaparsanız mutlu olurum :)

15. PowerDiePie

Alınan Beğeniler:
    127
    Ödül Puanları:
    363
    Nick:
    PowerDiePie
    O ilk bölümün altına devam etseydin buraya yazacağına

16. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    yorumun için teşekkürler..

17. xDoctorOmerx

xDoctorOmerx Vip Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    168
    Nick:
    xDoctorOmerx
    Kanka Tc Kımlıgını Flnda Verseydın :DDDD

18. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    o kadarda deil bea :D

19. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Konu Uzatıldı 3. Bölüm !

Son düzenleme: 3 Temmuz 2018
    jtrogo bunu beğendi.
  20. AssassinDaan

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Uzattım Yorumun İçin Teşekkürler :)

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...