1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.

Apex Legends

'Aksiyon & Macera Oyunları' forumunda mbboyun tarafından 9 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. mbboyun

mbboyun Süper Üye Süper Üye Yazar Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    1,497
    Ödül Puanları:
    713
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Discord:
    mbboyun#0001

Apex Legends.jpg ayraç (1).png
    Apex Legends

Sistem Gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Windows 10 / 64 bit
    Cpu: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
    Ram: 6GB
    Gpu Ram: 1 GB
    Depolama: 22GB

Fiyat
    Genel: 00,00 TL - Bedava

Apex Legends™
    Oyun 4 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürüldü ve çok kısa bir sürede büyük bir kitleye ulaştı. Sadece 24 saat içerisinde 2.5 milyon oyuncu ve 3 gün içerisinde 10 milyon oyuncu sayısını geçti. PUBG ise bu kadar oyuncuya sadece 6 ay içerisinde ulaştı. FortNite ise 2 haftada ulaşmıştı. Apex Legends'in 3 günde 10 milyonu geçmesi onu Battle Royale'in lider yapıyor. Bu kadar kısa bir sürede büyük bir kitleye ulaşmak son derece muhteşem bir şey. Oyun PUBG ve FortNite'ın birleştirilmiş hali gibi duruyor. Oyunun güzeli yanı, oyun bedava. Oyun bu arada Xbox One ve PS4 ile aynı anda yayınlandı. 6-8 tane karakter var ve hepsinin kendisine ait özellikleri var. Silahların skinini değiştirebiliyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde, yürüme hissi diğer battle royale oyunlardan daha iyi olduğunu göreceksiniz. Koşarken silahın görünüşü güzel. Koştuğumuzda ise heyecanlı dakikalar geçirmemizi sağlıyor. Oyunda eğildiğimizde, yerde kayıyoruz ve daha hızlı gitmiş oluyoruz. Modern battle royale diyebiliriz. Oyunu indirmek istiyorsanız 'Nasıl İndirilir?' kısmını okuyunuz. Oyunun başarlı olmasından dolayı yapımcılar mobile sürümü için kolları sıvadı. Aynı deneyimi nasıl yaşatacaklar merak ediyorum. Oynanışın Titanfall oyunlarına benzemesine çok ilgi duyuldu. Kısa sürede bu kadar ilgi görmesinden dolayı büyük güncellemeler geleceğini düşünüyorum. Umarım güncellemelerle oyunu batırmazlar.

Benim Düşüncem
    Oyunun popülerliği böyle 1-3 ay devam edecek. Büyük güncellemeler gelmez ise 3. ayın sonunda bence normal denilen bir oyun olacak. Oyunu oynamaya vaktim olmadı ama videolarını falan izledim araştırma yaptım. En kısa zamanda oynayıp konuyu daha detaylı yazacağım. Oyunun özellikleri fazla olduğu için oyunun oynanış şekli zor gibi duruyor ama oynanış şekli çok güzel. Bu konu böyle kalmayacak merak etmeyin. Güncellemeler geldikçe burada sizlerle paylaşacağım. Yakında karakterlerin özelliklerinide yazacağım. Beklemede kalın!

Nasıl İndirilir?
    Bilgisayar (PC):
    • Giriş yaptıysanız Mağaza sayfasından söz konusu oyununu kütüphanenize ekleyiniz.
    • Kütüphanenize ekledikten sonra indirebilirsiniz.
    Xbox:

PlayStation 4:
    ayraç (1).png

Cnty_Emo ve sametdnc bunu beğendi.
  2. Cnty_Emo

Cnty_Emo Yazar Yazar Sponsor Üye

Alınan Beğeniler:
    737
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    orngebeard
    Gerçek ad:
    Emre Kartal Çintay
    Videolarını izledim. Fortnite pardon Çöpnite'a fark atar PUBG'yi de 1 aya geçer. Bilgisayarım iyi olsa da oynasam :(

mbboyun bunu beğendi.
  3. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,497
    Ödül Puanları:
    713
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Discord:
    mbboyun#0001
    PUBG ve Fortnite'a çok büyük bir fark attı zaten. :D Yorumun için teşekkür ederim.

Cnty_Emo bunu beğendi.
  4. AssassinDaan

AssassinDaan Olórin Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    3,178
    Ödül Puanları:
    978
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur
    Discord:
    Daan #9840
    Bu tarz oyunları pek oynayamıyorum :D. Eline sağlık. :)

mbboyun bunu beğendi.
  5. mbboyun

Alınan Beğeniler:
    1,497
    Ödül Puanları:
    713
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Discord:
    mbboyun#0001
    Teşekkür ederim. :)

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)

Yükleniyor...