1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

Anılar | P1

'Ekran Görüntüleri (SS)' forumunda TheDark_Gamer tarafından 28 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. TheDark_Gamer

TheDark_Gamer Developer & Owner
    Sunucu Sahibi Forum Kurucusu

Beğenilmeler:
    3,550
    Anılar | P1

2015-12-09_13.36.16.png

Yaklaşık 2014-2015 yıllarından. İlk LifeMC'den. Dört yeri birleştiren orta kısım spawn. Mantarlı kısım kasalar. Buzlu kısım parkur. Ağaçlı yer bilgi. Lavlı gri yer top 10 kafalarının olduğu yer.

Onun arkasında rengarenk killerin olduğu kısım var. Üstü kapalı ufak bir kısmı market. Arka tarafı event alanı gibi rastgele boş bir yer. İşsiz kalınca orada dolaşır rastgele yapı yapardık.

2015-12-12_00.00.34.png

İşte buda o spawnın içerisinden çekilen bir fotoğraf. Shader ile çekildiği için güzel duruyor değil mi? :D

2015-12-23_20.08.39.png

Buda yine hafif üstten kuş bakışı aldığım, yılbaşından bir kare. Karlar yılbaşı nedeniyle var. Eskiler her zaman güzel geliyor nedense ne zaman bu SS'lere baksam duygulanırım.

2015-12-27_15.44.56.png

Buda yine o zamanlardan bir kare. Yirmi sekiz kişi varmış bak o zamanlar bile yine iyi haa :D

Bu konuda eski ilk LifeMC'ye değindik. Sonraki konularda belki ZNW zamanına değinirim. Veya daha eskiler de olabilir bilemiyorum. P2 is loading..

Görüşmek üzere. Ölmeyin.

2. sametdnc

sametdnc KingDNC
    Genel Moderatör

Beğenilmeler:
    2,195
    Duygulandım :) Keşke z****** yı en başta fark etseydim

3. iFurkanKirca

iFurkanKirca Bir devrin programcısı olmak icin uzmanlaş!
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    184
    Geçen discord'da attıklarını kaydetdim konu açacaktım :blob-düz:

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)