1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  3. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz. (Çarpıya basarak duyuruyu kapatabilirsiniz, bir daha açılmayacaktır!!)

Aefe Kimdir - Açıklık gelsin kafa karışmasın artık

'Kendini Tanıt' forumunda SudeTuran51 tarafından 2 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. SudeTuran51

SudeTuran51 [Buralar Tekin Değil - Çin Değil Pekindeyim] Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ödül Puanları:
    293
    Nick:
    SudeTuran51
    Ben Aefe 2004 doğumluyum (Herkes 16 biliyor xd) ama çok olgunum (bu çok tepki yiycekde neyse). Olgunluktan kastınız çok esprili olmamaksa olgun olmam bu arada. İşte şunu diyeyim. Aefe deki "A" Abdurrahman. ilk ismim olan Abdurrahman. Herkes soruyordu. Minecraftı arkadaşım öğretmişti. Dayım 7 yaşındayken Age Of Empires oynamayı öğretmişi. O yüzden strateji bilgim gelişmiştir.

Şimdi gelelim bunun nicki fake ismi efe bu ne mevzusuna =
    Sunucuya açıldıktan kısa bir süre sonra bir forumdan görerek geldim. ilk girdiğimde kimse yoktu KİMSE onur birdal vardı hep o zamanlar golem vardı(ironsp de vardıda kimse almazdı) onur birdalın GolemSP leri vardı ve ozamanlar Efsanevi Olup Fly Kullanmak hayaldi O zamanki ismim "Thyst_Mega" idi. Sonra belli meselelerden bilgisayarı bıraktım. geri geldiğimde SSmash_YT diye birini buldum (EmreDarkTR). onla Beraber adamızı geliştirdik. Sonra o sıralarda yan çar açma serbestleşmişti bende SudeNurElif_2004 diye bi hesap açıp milleti trolledim. Sonuç yan hesap oldugu bulundu Emreyle bana BAN atıldı. sonra biz Emre ile sunucu açtık (Emre dediğim kişi EmreDarkTR). Sunucu battı :D . Ondan sonra ben LifeMC yi özledim ve SudeTuran51 diye bir hesap açtım :D hiç akıllanmamışım. Sonra sametdnc biliyodu sadece efe oldugumu o biraz yardım etti adasına felan aldı. Sonra solo takıldım ben. ve TDG ye skypeden Sudeturan51 olarak mesaj attım dedim ki sence ben kimim felan oda bilmem dedi 2 dk sonra dedi sen Thyst_Mega mısın ? ben içimden bittik felan dedim. Evet yazdm işte öyle tatlıya bağlandı olay felan. thsyt_mega nın banını açtırdım. kısacası sunucu ile mazim var. burada birçok arkadaş edindim. Ama her yaptığım iş olay oldu. Sunucudan beni dışlayanlar var (TDG'nin bugün attığı bana tepki değildir). Hemde Sürekli. çok az kişi kaldı dost olarak. Mbb - samet - furkan çelik - EmreDarkTR - xSentinel_ vs. (unuttuğum varsa kb) insanlar Mvip aldım diye beni dışlar oldu yani kısacası. sen yokken biz vardık diyenlerin jointimesine bakıyorum 70 gün benmki 305 gün :D delircem felan. Bugün de TDG sinirliyken bişyler Yazdım (Ban itirazdan bakın) Ban Yedim. Sonuç Sürünüyoruz

Etiketler:
    ImCristi ve sametdnc bunu beğendi.
  2. mbboyun

mbboyun Yıldızlar anlatsa onları dinlerdim. Sponsor Üye Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Ödül Puanları:
    538
    Nick:
    MBB_Oyun2
    Vayyy demek 14 dün 16yım diye geziniyordun :)
    En güzel yer burası :)
    Banında en kısa zamanda açılır inşallah :).

SudeTuran51 bunu beğendi.
  3. WeawBlaz

WeawBlaz Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    278
    Siz Siz Olun Sakın Kızgın Tdg'ye Bulaşmayın.

4. SudeTuran51

Alınan Beğeniler:
    36
    Ödül Puanları:
    293
    Nick:
    SudeTuran51
    kızgın olduğunu bilseydim yapmazdım, olay çok ani gelişti. arada kaynadım diyebilirim.

5. SudeTuran51

Alınan Beğeniler:
    36
    Ödül Puanları:
    293
    Nick:
    SudeTuran51
    Eyw bide 14 değil tam olarak 15 diyelim.sfhsfhfsfhshasfash

6. AssassinDaan

AssassinDaan Son Balrog Katili Forum Baş Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,888
    Ödül Puanları:
    803
    Nick:
    AssassinDaan
    Gerçek ad:
    Onur CAN
    Eline sağlık :)

:D

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yükleniyor...