1. Merhaba Ziyaretçi foruma kayıt olarak hediye kodu alabilirsin!
  2. Merhaba Ziyaretçi ! IP: play.LifeMCServer.com SkyBlock Sürüm: 1.7.X-1.8.X Senide aramızda görmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat

1 Yıl Özel Konu

'LifeMC - Genel' forumunda Cnty_Emo tarafından 2 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Cnty_Emo

Cnty_Emo Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,010
    Herkese merhabalar. Bu konumda sizlere bir şeyi tanıtmayacağım :D Bu konuyu açmamın sebebi sunucuya başlamamın üzerinden 1 yıl geçmesi. Aslında bu konuyu 4 Şubat'ta açacaktım ancak okulların açılması ve pazar günü de işim olduğundan bugün açmaya karar verdim. Şimdi Konumuza Geçelim :)

Sunucudaki Anılarım

-Sunucuya ilk başladığımda asla unutmam tek başıma bir ada kurmuştum. O zamanlar para dileniyordum :D TavukluTurta tpa attı kabul ettim. Bana bir envanter diamond blok ve 1m para atmıştı çok mutlu olmuştum. Bu olay sunucuya bağlamıştı beni.
    - Kendi adamda güzel güzel gelişmiştim ve Süleyman_King ve @BugraBerkGG beni adasına davet ettiler kabul ettim ben de. Adalarına gittim ve çok güzel bir ada olduğunu gördüm. İlk kez takımlı bir adadaydım. Orada elmas blok dizdik ve is topta 8. olduk :). Sonra Sülo 100K dizersen sana MVİP alacağım dedi ben de dizemedim üşengeçliğimden :D Sonra bir ara aktiflikleri düştü ben de adadan çıktım.
    - @AssassinDaan ile tanıştım ve sen Saruman ol dedi. Ben de Yüzüklerin Efendisi'ni pek bilmem onun sayesinde hem film serisini izledim. Hem de @roaach ve @HypnosEmo gibi arkadaşlarım oldu :D
    - Adam yoktu benim. Ben de @xRedGame. adasına gittim orada mati98 de vardı orada çok iyi bir arkadaşlık kurduk üçümüz Discord'dan konuşarak elmas blok diziyorduk. Kendimizi o kadar çok kaptırdık ki 3-4 saat arka arkaya elmas blok dizdik. İs topta 6-7. olmuştuk tam hatırlamıyorum onlardan biriydi :D Sonra yine aktiflikleri düştü Semih (xRedGame) ile İnstagram'dan konuşuyoruz biz işte ara verdim falan dedi gelirim belki arada dedi ama onu o zamandan beri sunucuda 1-2 kez gördüm :D Ben de adadan çıktım :p
    - Sonra boşta kaldım yine birisinin adasına gittim teamchatten konuşuyorduk terbiyesiz laflar ediyordu ben de adadan çıktım. O da bana demir sp'lerimi çaldın diye iftira atmaya başladı ve gerçekten çalmamıştım. Ben kendimi savunurken 4-5 kişi ornge yapmaz öyle şey vs. dediler. Ben de gerçekten mutlu oldum çünkü bana güvendiklerini hissettim. Sonra da o zaten yalan söylemeyi bıraktı tartışmaya devam ediyorduk arada en sonunda sametdnc bize mute attı :D
    - Ben sunucuda VİP alayım dedim 13TL uygun geldi sonra TDG kredimi verdi ben de VİP aldım hayırlı olsun diyordu herkes :) Pek özelliği yoktu ama VİP olmak güzel olur diye düşünmüştüm ama sonra normal gelmeye başladı :D
    - MBB_Oyun2 diye birisi gelmişti sunucuya warpı çok iyiydi kasılıyordum oradan. Foruma da kaydolmuştum o zamanlar yeni. Ada alımı yapıyormuş başvurayım dedim ve alındım. Çok sevindim çünkü o aralar ada is topta 3.ydü. Adaya gittim işte ama işlerin değişeceği hiç aklıma gelmezdi. En iyi arkadaşım olacağı hiç aklıma gelmezdi :D
    - O aralar adada @HayTems_V2 , @qartal39 , @mbboyun , @1DeliRekt7 , @Dizzy Bey vardı. En çok Perfect (qartal), MBB ve Dizzy_ aktifti. Dia diziyorduk hepimiz. HayTems troll yapıp duruyordu xD. Sonra bir tartışma çıktı ve HayTems adadan atıldı sunucuyu da bıraktı. Dia dizmemiz son bulmuştu o gün. Dizzy_ de kendini Hary Poter filmlerine kaptırmış o da gelmiyordu :D Perfect ben ve mbb vardık adada. Sonra haytems geri geldi. Aldık adaya onu. Sonra ben ilk aralar forumda SPOİLER yapmayı bilmiyordum MBB'ye yapar mısın dedim sağ olsun yaptı. Ama yan hesaptan dolayı ben ban yedim. Haytems de TDG sunuya girdiğinde küfür etti bu da bardağı taşıran damla oldu o da ban yedi :p Uzun süre banlı kaldım banım açılınca is topta 1. olmuşuz :D
    - Mbb de ban yemişti. Banı açılınca kredi yükledi Dia sp falan aldı. Bana da sağ olsun MVİP aldı :D Bana yine hayırlı olsun falan diyorlardı herkese teşekkür etmek zor olmuştu D: Mbb 2-3 sonra da kendine LVİP aldı.

- Biz bir şekilde MBB ile jaile girmeyi başardık :D Tpa atanları kabul ediyorduk jailde 6-7 kişi olmuştuk xD. Orada parti falan verdik. Sonra da is go çektik parti son buldu :(
    Sonra @roaach ile ben kavga ettik ve uzun bir süre küs kaldık :D Sebebi ise gerçekten çok saçmaydı neyse :D Biz roa ile atışıyorduk sonra yeniden barıştık :D
    [​IMG] - Biz sıkılmıştık tek mbb ile ben aktiftim. Warpı düzenleyelim dedik yaptık ama hala canımız sıkılıyordu. MBB de 1Deli hesabını 1. adada bıraktı. Biz de yeni ada açtık. Orada buildler yapmayı düşünüyorduk. Sizce yaptık mı? Hayır :D Bir warp yaptık o adaya da. Bir de @HypnosEmo yu adaya aldık.
    - Emo adadan çıktı zaten sunucu da bakımdaydı uzun bir süre. Açılınca biz de yılbaşı geldiğinden warpı yeni yıla özel olarak süsledik. MBB kendine noel babalı skin bile yaptı :D

Bu sunucu gerçekten çok güzel. Daha önce bir sürü sunucuda oynadım ama hiçbirinde bu ortamı bulamadım. Başta bu sunucunun ve forumun kurucusu @TheDark_Gamer olmak üzere @mbboyun @AssassinDaan @roaach @1DeliRekt7 @HypnosEmo @BugraBerkGG @qartal39 @Dizzy Bey @yagizTR @ToprakM @bombacan @xRedGame. @HzYasuo @_xTonix hepinizle iyi ki tanışmışım. Bu sunucuda daha birçok sevdiğim kişiler var onlar da kusura bakmasın :) Hepinizle iyi bir yıl daha geçirmek üzere... Başka konularda görüşürüz LifeMC Team :D

#1 Cnty_Emo, 2 Şubat 2019
    Son düzenleme: 2 Şubat 2019
    TheDark_Gamer, AssassinDaan ve mbboyun bunu beğendi.
  2. mbboyun

mbboyun Haftanın Yazarı
    Haftanın Yazarı Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,880
    Konu güzel olmuş. :) Eline sağlık. Böyle bi' konu bende yapayım bari. :D

Cnty_Emo bunu beğendi.
  3. Cnty_Emo

Cnty_Emo Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,010
    Teşekkürler :p

4. roaach

roaach Vip Üye
    Vip Üye

Beğenilmeler:
    529
    Eline sağlık güzel bir konu olmuş.:blob-merhaba:

Cnty_Emo bunu beğendi.
  5. AssassinDaan

AssassinDaan You Shall Not Pass
    Forum Baş Yöneticisi

Beğenilmeler:
    3,485
    Eline sağlık, bende buna benzer bir konu açmıştım :p

Cnty_Emo bunu beğendi.
  6. BugraBerkGG

BugraBerkGG #SaveTDG
    Vip Üye Stajyer

Beğenilmeler:
    296
    İlk Takımlı Adan olduğumuzu bilmiyordum konunda bizden bahsettiğin için çok teşekkür ederiz

KingTeam

Cnty_Emo bunu beğendi.
  7. Cnty_Emo

Cnty_Emo Usta Yazar
    Usta Yazar Sponsor Üye

Beğenilmeler:
    1,010
    Teşekkür ederim hepinize :p

BugraBerkGG bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Bu Konuya Bakan Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 0)